زوج مفقود شده ۷ روز در ماشین زنده ماندند تا اینکه یکی فوت کرد و دیگری نجات یافت


شهرستان اسمرالدا، نوامبر (کلاس) – خانواده یک زوج ناپدید شده ایندیانا بیش از یک هفته تلاش کرده اند تا بفهمند چگونه در ارتفاعات نوادا گم شده اند.

بورلی پارکر زنده ماند، اما همسرش، رونی پارکر، جان سالم به در برد.

مقامات گفتند که این پیرمرد ۷۲ ساله در ۱۷۷ مایلی شمال غربی لاس وگاس هنگامی که تیم جست و جو سه شنبه وارد شد کشته شد. آنها همچنین می گویند بورلی پارکر، ۶۹ ساله، به بیمارستان رنو منتقل شده است، جایی که به نظر می رسد وضعیت او خوب است.

این زوج از اورگان به آریزونا سفر کردند. برادرزاده ها گفتند که پیامک بورلی پارکر برای درخواست کمک به تعویق افتاده و تا سه شنبه شب پس از پیدا شدن خانواده پارکر ارسال نخواهد شد.

یک پست طولانی در شبکه های اجتماعی توسط تراویس پیترز، برادرزاده رونی و بورلی پارکر، داستان اتفاقات و چگونگی مرگ عمویش رونی را بیان می کند. این ماجرا را خاله اش برای او تعریف کرد و گفت که او از بیمارستان رنو مرخص شده است.

دنی و بورلی پارکر (عکس: جنیفر ویلی و لین بلدسو)

پیترز گفت این جی پی اس این زوج بود که به آنها گفت مسیری را انتخاب کنند که در نهایت آنها را به کوه وست سیلور پیک، نوادا، در حدود ۳۰ مایلی غرب گلدفیلد هدایت کند. برلی گفت که گزینه “بزرگراه” در تنظیمات GPS انتخاب نشده است که به مسیر شهر منتهی می شود.

پیترز نوشت: “پوگ به یاد می آورد که ماشین های دیگری را دیده است و فکر می کنم او اشاره کرد که موتورخانه دیگری دیده شده است.” بیف گفت: “مسیرها آنها را مجبور به چرخش کرد و آنها می دانستند که در حال بالا رفتن از یک کوه هستند، اما فکر نمی کنم آنها اصلا ترسی از اشتباه کردن نداشتند. RV در جاده های دیگر به خوبی کار می کند.” کاهش سرعت به این دلیل است که تریلر اسباب بازی اگر خیلی سریع می رفت می پرید در نهایت موتورخانه در ماسه گیر کرد.

وقتی متوجه شدند که گیر کرده‌اند، این زوج تصمیم گرفتند در RV خود بخوابند و صبح برای کمک از خانه خارج شوند. سپس صبح روز دوشنبه ۷ اسفند، خودروی یدک کش کیا سول را باز کردند و برای کمک به رانندگی پرداختند. بورلی پارکر گفت آنها راه را اشتباه رفتند و به سرعت گیر کردند. هفته بعد را آنجا می گذرانند.

بورلی پارکر به خانواده‌اش گفت که او و همسرش روحیه نسبتاً خوبی دارند، کتاب مقدسی را که همراهشان بود می‌خواندند، پرواز هواپیماها را تماشا می‌کردند، از آسمان صاف شب شگفت‌زده می‌شدند و برف‌ها در آب آب می‌شدند. به گفته همسرش، رونی پارکر در نهایت دچار مشکلات تنفسی شد و مجبور شد در مصرف آب صرفه جویی کند.

بورلی پارکر گفت که راه رفتن خود را متعادل می کند و از ماسک صورت N-95 برای جمع آوری برف و بازگشت به همسرش استفاده می کند. این زوج همچنین به نوبت در شیپور به سبک SOS دمیدن.

پیترز نوشت: رونی خودش را به خاطر قرار دادن آنها در این موقعیت سرزنش کرد، اما من فکر نمی کنم این تقصیر او باشد. “در نهایت آرامش به هر دوی آنها رسید و رونی پارکر در ساعت ۱۵:۱۲ بعد از ظهر دوشنبه ۴ آوریل درگذشت.”

بورلی پارکر گفت که او یک روز و نیم بعد با شوهرش در ماشین ماند تا اینکه بعد از ظهر سه شنبه آنها را پیدا کردند.

تراویس پارکر همچنین بیانیه ای از خانواده منتشر کرد:

خانواده رونی و بورلی پارکر از کسانی که در عملیات جستجو و نجات برای یافتن اعضای خانواده عزیز ما شرکت کردند تشکر می کنند. سرازیر شدن حمایت از اعضای جامعه بی دلیل نبود. قلب ما از تلاش برای کمک به ما برای بازگرداندن رون و بو به ایندیانا است.

در حالی که از دست دادن رونی پارکر غم انگیز است، ما از اینکه بورلی زنده پیدا شد و اکنون می تواند شروع به بهبودی از این رویداد غم انگیز کند، سپاسگزاریم. ما سپاسگزاریم که بورلی می تواند جاهای خالی را پر کند و به ما پاسخ هایی بدهد که همه ما به شدت در جستجوی آن هستیم.

رونی پارکر عاشق خانواده و کشورش بود. او در طول ۲۶ سال حضور خود در نیروی هوایی ایالات متحده با افتخار به ملت ما خدمت کرد. رونی به خدا و نجات دهنده ما عیسی مسیح ایمان داشت. او به ایمان خود افتخار می کرد و همیشه آماده بخشش بود. او بامزه، شوخ و جرقه ای از انرژی بود که همه به سمت آن کشیده شدند. مردم فقط او را دوست داشتند و می خواستند با پارکر باشند.

خانواده ما از این خبر ناراحت شده اند و موانعی را که به نظر می رسید از لحظه ای که از ناپدید شدن آنها مطلع شدیم مانع از جستجو شده اند را زیر سوال می بریم. ما امیدواریم که میراث رونی پارکر منجر به تغییر سیاستی شود که به غیر ساکنان و ساکنان نوادا این امکان را می دهد تا رویکرد سریع تری برای یافتن افراد گمشده در هر سنی داشته باشند. ما از شهروندان نوادا می‌خواهیم که بایستند و خواهان تغییرات در همه سطوح امنیت عمومی باشند تا از موانعی که خانواده‌هایمان در تلاش برای جمع‌آوری منابع برای جستجوی عزیزانمان با آن‌ها روبرو هستند، اجتناب کنند.

آقای رونی ای پارکر، شما خیلی خوب به همه ما خدمت کردید.

رونی آرسل پارکر ۱۱/۲۱/۱۹۴۹ – ۴/۴/۲۰۲۲″

در آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر