زیتون در صرفه جویی در هزینه ها اغراق آمیز است. Happy Health گزارش می دهد که DTx اضطراب را در بیماران مبتلا به پسوریازیس کاهش می دهد. و سایر خلاصه های سلامت دیجیتالAxios ارین برادوین تحقیقات جدیدی را منتشر کرده است آن استارت‌آپ اتوماسیون مراقبت‌های بهداشتی کشف شده Olive توانایی‌های خود را اغراق کرده و تنها از «برآوردهای تقریبی» برای سنجش میزان صرفه‌جویی در هزینه‌ها استفاده کرد. بر اساس این گزارش، Olive که وعده صرفه جویی در هزینه های سیستم های بهداشتی را می دهد، تنها در صورت درخواست مشتری، پس انداز را دنبال می کند. این گزارش همچنین نگرانی های کارکنان Olive را در مورد نحوه رسیدگی این شرکت به اطلاعات سلامت بیماران برجسته می کند.

این گزارش کمتر از یک سال پس از تعطیلی شرکت بزرگ منتشر شده است دور سرمایه گذاری ۴۰۰ میلیون دلاری که ارزش آن را به ۴ میلیارد دلار می رساند.


شرکت دیجیتال درمانی Happy نتایج تجزیه و تحلیل داده های پسوریازیس در دنیای واقعی خود را منتشر کرده است. محققان دریافتند بیماران مبتلا به پسوریازیس که ۱۶ فعالیت شادی را طی حداقل شش هفته انجام دادند، ۲۷ درصد کاهش علائم اضطراب و ۲۷ درصد افزایش در رفاه ذهنی را گزارش کردند.

در همین حال، این مطالعه گزارش می دهد که افرادی که کمتر از ۱۶ فعالیت را انجام داده اند، نمره بهزیستی خود را ۴.۱۱ درصد بهبود بخشیده و نمره اضطراب خود را ۸.۱۵ درصد کاهش داده اند.

این تحقیق توسط Happy Health انجام شده است و هنوز در یک مجله دانشگاهی منتشر نشده است.


هالهیک سازنده دستگاه های پوشیدنی برای ردیابی سلامت دایره ای، اوایل این هفته اعلام کرد که ارزش آن به ۲.۵۵ میلیارد دلار رسیده است.

یک سخنگوی شرکت گفت اگرچه این شرکت جزئیات بیشتری را فاش نکرد MobiHealthNews او یک دور مالی “مازاد اشتراک” جمع آوری کرده بود. اورا گفت که سرمایه گذاری جدید به تحقیق و توسعه، محتوای شخصی سازی شده و نوآوری محصول اختصاص خواهد یافت.

جدیدترین استارتاپ او ۱۰۰ میلیون دلار بودجه سری C را در می ۲۰۲۱ تضمین کرد.

هاله به او آشکار شد نسل حلقه اورا ۳ اکتبر. این سازنده پوشیدنی گفت که پایش ضربان قلب در حین ورزش، سنجش اکسیژن خون و الگوریتم خواب بهبود یافته در اواخر سال ۲۰۲۲ به این پوشیدنی جدید اضافه خواهد شد.


راه اندازی داروخانه دیجیتال و بهداشت از راه دور Truepill با شرکت تست COVID-19 Curative همکاری می کند تا بیماران را به پلت فرم مجازی مراقبت از COVID-19 تروپیل دسترسی دهد.

هنگامی که یک مشتری در یک سایت آزمایش درمانی مثبت می شود، در صورت واجد شرایط بودن، می تواند مشاوره های بهداشتی از راه دور و داروهای ضد ویروسی را از طریق پلت فرم دریافت کند. Truepill ارائه مراقبت مجازی خود را با تمرکز بر COVID-19 اعلام می کند در اوایل دسامبر.

این تنها ابزار مجازی Truepill نیست که با هدف مدیریت بیماری همه گیر انجام می شود. در ژانویه، آن را راه اندازی کرد یک پلت فرم پوشش آزمایشی برای کمک به پرداخت‌کنندگان برای توسعه سایت‌های خود برای خرید آزمایشی مصرف‌کننده، در حالی که سفارشات Truepill و حمل و نقل را انجام می‌دهند. در مارس ۲۰۲۱، این شرکت مجموعه ای از ابزارهای تشخیصی، تحویل دارو و ردیابی تماس را به بازار کارفرما معرفی کرد.

سید ویسواناتان، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Truepill در بیانیه ای گفت: «دسترسی، سرعت و مقیاس برای هر پاسخی به COVID-19 ضروری است، و این به ویژه در مورد توزیع داروهای ضد ویروسی صادق است.

“ما خوشحالیم که با شرکت پیشرو تست تشخیصی Curative همکاری می کنیم تا یک تجربه مراقبت مجازی جامع و کارت سفید را ارائه دهیم که دسترسی کارآمد و ساده به درمان را امکان پذیر می کند.”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر