ساکنان تاور گروو شرق نگران «رانندگی بی احتیاطی» پس از مرگ یک دوچرخه‌سوار در یک تصادف تصادفی هستند.


خیابان لوئیس – یک دوچرخه‌سوار روز سه‌شنبه در یک بیمارستان محلی بر اثر برخورد یک خودرو در محله تاور گروو شرقی جان خود را از دست داد.

پلیس حوالی ساعت ۱۲:۴۰ بعد از ظهر در جنوب گراند، بین خیابان هالیدی و ماگنولیا به محل حادثه رسید. پلیس گفت یک مرد در حالی که در حال دوچرخه سواری بود توسط یک راننده ماشین سفید رنگ زیر گرفته شد و کشته شد.

راننده خودروی سفید رنگ از محل متواری شد. پلیس ماشین را پیدا نکرد.

براندون کاکس دوچرخه سوار می گوید: «به نظر می رسد که کل خیابان بسته است. “وقتی نزدیک شدم، می‌توانستم یک دوچرخه را از دور ببینم.”

این حادثه باعث شد یک مدرسه چارتر در همان نزدیکی به نام آکادمی مومنتوم به دلیل نگرانی های ایمنی کودکان تعطیل شود.

دانیل راس، عضو هیئت امنای آکادمی مومنتوم گفت: “ما پرده ها را برداشتیم تا بچه ها چیز غیر واقعی یا گرافیکی نبینند. ما فقط منتظر بودیم.”

مشخص نیست که چه چیزی باعث این حادثه شده است، اما ساکنان می گویند سرعت در جنوب گراند، نزدیک پارک تاور گروو بیداد می کند.

اپریل اسمیت، یکی از ساکنان تاور گروو، گفت: «این من را کمی عصبی می کند، به خصوص به این دلیل که من اغلب سگم را در آن خیابان پیاده می کنم.

لیز کرامر، رئیس جمهور St. کمیسیون تحرک جامعه لوئیس گفت که او در نزدیکی محل حادثه زندگی می کند و همچنین یک دوچرخه سوار است.

کرامر می گوید: «سطح بی احتیاطی که هنگام رانندگی در خط دوچرخه، رد شدن از اتومبیل ها یا عبور مستقیم از چراغ قرمز مشاهده می کنم، باعث می شود برای زندگی ام ترس داشته باشم.

این شهر برنامه هایی برای ایجاد جاده ایمن تر و مجزا برای دوچرخه سواران و رانندگان دارد. کرامر گفت که امیدوار است شاهد تغییراتی در گرند جنوبی باشد.

کرامر گفت: «ما واقعاً دوست داریم طرح‌های بیشتری مانند طرح خیابان تاور گروو ببینیم، جایی که مسیر دوچرخه‌سواری کاملاً از خط پارکینگ و مسیر رانندگی جدا شده است.

کرامر گفت، هدف کاهش مرگ و میر ناشی از ترافیک به صفر است.

کرامر گفت: “مکان های زیادی در غرب میانه وجود دارد که به این سمت حرکت کرده اند، و من دوست دارم که ما این کار را انجام دهیم.”

خیابان شهردار لوئیس تکوارا جونز بیانیه زیر را صادر کرد:

در طول همه‌گیری کووید-۱۹، شهرهای سراسر کشور شاهد افزایش خشونت‌های ترافیکی بوده‌اند و حادثه غم‌انگیز امروز در گراند جنوبی یادآوری می‌کند که سنت لوئیس از این قاعده مستثنی نیست. ادارات شهر همچنان به بررسی راه‌حل‌های بالقوه برای خیابان هایمان را ایمن تر کنیم، صرف نظر از اینکه سنت لوئیز سبقت را انتخاب می کند یا خیر.

جزئیات بیشتری فاش نشد. با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتر، FOX 2 به روز می شود.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر