سبک و طرز تفکر رزمندگان برگرفته از ایام محرم و عاشورای حسینی است.به گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران، همایش سراسری تجلیل از سردبیران استان کهگیلویه و بویراحمد با عنوان الماس درخشان شامگاه چهارشنبه با حضور رهبر فتح کهگیلویه و بویار احمد برگزار شد. نماینده سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار. مشاور استاندار در امور ایثارگران و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی سی نوبت در این شهرستان برگزار شد.

رهبر فتح کهگیلویه و بویار احمد در این همایش گفت: مناسبت آزادی آزادگانمان که با ایام عاشورای محرم مقایسه می شود بسیار ارزشمند و نزدیک است.

سردار حمید خرمادیل گفت: هشت سال مقاومت اتفاق افتاد و ثمره این مقاومت باعث قهقرایی در تفکر منطقه و جمهوری اسلامی از دریای سرخ تا مدیترانه شد.

فرمانده فتح کوگیلویه و بویار احمد گفت: ایران نزدیک به ۴۰ سال است که تحریم شده است، اگر این تحریم ها در کشور دیگری بود لغو می شد.

وی تصریح کرد: درست است که در زمینه معیشتی مشکلاتی داریم که اگر مسئولان به موضوع استانداری گوش می دادند این مشکل پیش نمی آمد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهجیلویه و بویار احمد با تقدیر و تشکر از استقبال گرم مردم آزادگان و عوامل و نهادها و ادارات که برای برگزاری این برنامه در بهترین راه ممکن وی افزود: قشر نجیب آزجان کمترین مراجعه را به مؤسسه داشتند و اگر در راه خدا به خدمتگزاران خود اشاره کرده بودند این قشر در استان ما مایه افتخار جامعه ایثارگر است.

رضا پارسیان افزود: ۳۱۷ مورد آزاده سرافراز در این استان وجود دارد که از این تعداد ۳۱۵ مورد در استان است.

وی گفت: ۳۲ نفر از آزادگان ما دعای مرگ کردند که ۲ نفر از این آزادگان به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

پارسیان گفت: آمار جامعه هدف بنیاد شهید ۸۰ هزار و ۷۱۶ نفر شامل خانواده شهدا، پدران، خواهران، برادران، همسران و فرزندان شهدا، جانبازان، ایثارگران و آزادگان مشمول خدمات شهید هستند. پایه.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: مهمترین اولویت مشکلات جامعه ایثارگران به ویژه آزادگان بحث اشتغال فرزندان آنان است که در سال های گذشته باعث شده است. بسیاری از مشکلات. جامعه شهدا در بسیاری از نقاط به دلیل تبعیض و دیدگاه های قومی و قبیله ای.

این برنامه به صورت نمادین با آئین های استقبال از مردان دفاع مقدس، تئاتر توسط خود آزادگان، کوهپیمایی و غیره به مدت دو شبانه روز برگزار می شود.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر