رژیم لاغری سریع

سرمایه‌گذار فعال از پلوتن برای برکناری مدیرعامل درخواست می‌کند، فروش را در نظر بگیریددرخواست سرمایه گذار فعال هیئت مدیره پلوتن مدیر عامل خود را برکنار کرد و شرکت تناسب اندام متصل را فروخت.

Blackwells Capital که کمتر از ۵ درصد از سهام Peloton را در اختیار دارد، عرضه شد در نامه ای سرگشاده، “شکست های مکرر” مدیر عامل جان فولی، از جمله استراتژی قیمت گذاری نوسان، تغییر نقشه راه محصول، و در ابتدا عدم همکاری با کمیسیون ایمنی محصولات مصرف کننده، هنگام صدور هشدار ایمنی در مورد تردمیل های شرکت، لیست شده است.

در این نامه همچنین استدلال شده بود که پلوتن باید فروش را در نظر بگیرد و شرکت هایی مانند اپل، دیزنی، سونی و نایک را به عنوان خریداران بالقوه علاقه مند به گسترش حضور خود در بخش سلامت و تناسب اندام خانه فهرست کند.

این خبر چند روز پس از فولی منتشر می شود این شرکت نامه ای منتشر کرد که در آن Peloton در حال “تعدیل مقیاس خود” است و ممکن است نیاز به اخراج کارکنان داشته باشد. این شرکت به درخواست برای اظهار نظر پاسخ نداد.

ما بر این باوریم که بیماری همه گیر فرصتی عظیم و غیرمنتظره برای پلوتن برای تسریع در پذیرش محصولات با کلاس خود و افزایش عملکرد تجاری و ارزش سهامداران ارائه کرده است. جیسون عینتابی، مدیر ارشد سرمایه گذاری در بلک ولز، نوشت، واضح است که شرکت، مدیران و مدیریت هیئت مدیره این فرصت را از دست دادند.

چرا مهم است

هفته گذشته، CNBC گزارش می دهد که Peloton به دلیل تقاضای کمتر، تولید دوچرخه و محصولات پیاده روی خود را به طور موقت متوقف کرده است.

پس از این مقاله، فولی نامه ای عمومی به تیم خود صادر کرد و گفت که اطلاعات موجود در مقاله خارج از چارچوب است و “شایعات” مبنی بر توقف تولید این شرکت همگی نادرست است. با این حال، در این نامه همچنین گفته شده است که پلوتن در حال “افزایش اندازه” و “تنظیم مجدد سطوح تولید خود برای دستیابی به رشد پایدار است”.

فولی همچنین نوشت که شرکت باید “ساختار سازمانی و اندازه تیم ما را با نهایت دقت و دلسوزی ارزیابی کند.”

روند بزرگ

پلوتون در سال ۲۰۱۹ وارد بازارهای عمومی شد و ۱.۱۶ میلیارد دلار افزایش داد و قیمت سهام آن ۲۹ دلار به ازای هر سهم بود. این شرکت در طول همه گیری COVID-19 رشد قابل توجهی را تجربه کرد زیرا مصرف کنندگان در خانه گیر کرده بودند، اما قیمت سهام اکنون در حدود ۲۷ دلار در نوسان است.

این شرکت همچنین در هنگام کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی با یک نقطه دشوار مواجه شد پس از گزارش‌های متعدد مبنی بر جراحات وارده به کودکان و یک مورد مرگ، هشداری در مورد آج + شرکت صادر کرد. پلتون در ابتدا این گزارش را “نادرست و گمراه کننده” خواند، اما در نهایت تردمیل های متصل خود را به یاد آورد، یک به روز رسانی نرم افزاری ارائه کرد و خط جدیدی را با ویژگی های امنیتی بهبود یافته منتشر کرد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر