سرورهای تلگرام از کار افتاده، کاربران اینترنتی برای شکایت به توییتر مراجعه می کنند


میم های تلگرام از بین رفته است

همانطور که مردم به اینترنت و پلتفرم های رسانه های اجتماعی متکی هستند، تعداد افرادی که با مشکلات سرور مواجه هستند نیز در حال افزایش است. اخیراً کاربران شبکه تقریباً در تمام پلتفرم‌ها از جمله برنامه‌های شبکه اجتماعی مانند فیس‌بوک و اینستاگرام و همچنین Spotify و Discord غیرفعال شده‌اند. تلگرام اولین نفری بود که روز شنبه به این لیست پیوست.

در بعد از ظهر، کاربران در هند در تلاش برای استفاده از این پلتفرم با چالش های مختلفی روبرو شدند. بسیاری از مردم نمی توانند به سرور متصل شوند و دیگران نمی توانند پیام هایی را ارسال یا دریافت کنند که آنها را عصبانی کرده است. با تداوم مشکلات، مصرف کنندگان ناراضی به توییتر رفتند تا نارضایتی خود را اعلام کنند.

در جستجوی پاسخ، برخی از کاربران تلگرام با پرچم گذاری و گرفتن اسکرین شات از اپلیکیشن های خود نشان می دهند که هیچ چیز کار نمی کند. در همین حال، برخی از کاربران تصاویری از برنامه های مسدود شده خود را به اشتراک گذاشته اند و هشدارهای به روز رسانی را روی صفحه نمایش می دهند.
چندین نفر شکایت داشتند که برنامه بیش از یک ساعت اجرا نمی شود زیرا آنها کنجکاو بودند که ارتقاء چقدر طول می کشد. با توجه به DownDetector، تعداد گزارش ها از ۳۰۰۰ فراتر رفت زیرا مشکلات بین ساعت ۲:۲۰ تا ۴:۳۰ بعد از ظهر ادامه داشت.

میم ها توییتر را پر کردند زیرا مردم سعی می کردند زمان را در انتظار حل شدن وضعیت بگذرانند. در حالی که برخی باور نداشتند تلگرام در حال شکست است، برخی دیگر به تمسخر می‌افتند که چگونه همه به توییتر روی می‌آورند تا ببینند آیا تنها کسانی هستند که تحت تأثیر قرار می‌گیرند یا خیر.

اگرچه این شرکت فاش نکرد که چه چیزی به دلیل تاخیر مصرف کنندگان رخ داده است، اما از چندین کاربر توییتر عذرخواهی کرد. این پلتفرم پیام رسان عذرخواهی کرد، “یک اتفاق کوچک رخ داد که باعث شد برخی از کاربران با مشکلات اتصال مواجه شوند، اما اکنون همه چیز به حالت عادی بازگشته است.”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر