سرویس اتوبوس بهتر در جاده بعد از اینکه یورک ۱۷ میلیون میلیون داد – اسپید نیوز


بیش از ۱۷ میلیون به شورای شهر یورک ارسال شده است تا خدمات اتوبوس را در سراسر شهر بهبود بخشد.

بودجه دولتی می تواند به معنای راه اندازی خدمات بیشتر و دریافت بلیط ارزان تر برای جوانان باشد.

یکی از سخنگویان شورا گفت که این بودجه به مدت سه سال اجرا می شود و از توسعه پروژه ها و ابتکارات بزرگ برای بهبود سرویس اتوبوس یورک حمایت می کند که هدف آن فراگیرتر، قابل دسترس تر و جذاب تر کردن شبکه اتوبوس شهری است.

آنها گفتند که اهداف اصلی عبارتند از:

* بهبود فرکانس خدمات، ارائه مسیرهای بیشتر و پشتیبانی از معرفی مجدد خدمات پارک و سواری از Poppleton Bar پس از استفاده از آن به عنوان مرکز تست Quidd.

* بلیط های بهتر و ارزان تر برای جوانان.

* برقی‌سازی ناوگان اتوبوس‌های یورک با ۳۳ اتوبوس برقی تکمیل شده است.

* ارتقاء شبکه پارک و راید یورک، ارائه پارکینگ شبانه در مکان های بیشتر و بازسازی دو مکان قدیمی، Rawcliffe Bar و Grimstone Bar.

آنها افزودند که این مرجع همکاری بین کاربران اتوبوس و اپراتورهای اتوبوس برای توسعه پروژه های Bray 17.36 میلیون را رهبری خواهد کرد.

کیت آسپدن، رئیس شورا، گفت که بهبودها می تواند از نصب روشنایی جدید و اطلاعات اتوبوس در زمان واقعی در ایستگاه های اتوبوس محلی برای افزایش زمان خدمات و در دسترس قرار دادن مسیرهای بیشتر باشد.

او گفت که شورا اخیراً ۸.۴ میلیون دلار برای خرید ۴۴ اتوبوس برقی اضافی برای شهر یورک تضمین کرده است.

وی افزود: “این اعلامیه ها گواهی بر کار بسیار خوبی است که ما در حال حاضر در شهر برای کربن زدایی و تقویت شبکه اتوبوسرانی و برنامه هایی که برای کمک به بهبود خدمات برای ساکنان در سراسر شهر اجرا می کنیم، انجام می دهیم.”

Cllr Andy D’Agorne، معاون فرمانده و عضو اجرایی حمل و نقل، گفت که این بودجه تنها یک هفته پس از اعطای ۸.۴ میلیون اتوبوس به اتوبوس های بی آلایش شهر در اختیار هیئت مدیره قرار گرفت.

او گفت: “این تفاوت واقعی با بیش از ۲۵ میلیون ایجاد خواهد کرد.”

این امر برای دستیابی به اهداف کاهش کربن شهر و در عین حال حمایت از استراتژی توسعه محلی ضروری است.

برای تشویق استفاده بیشتر از شبکه اتوبوسرانی و برنامه های سفر پایدار، شبکه اتوبوسرانی و خدمات ما باید برای ساکنان، مسافران و بازدیدکنندگان ایمن، راحت و جذاب باشد.

این سخنگو گفت که شورا همچنین برای تامین صندلی و روشنایی در ایستگاه های اتوبوس بیشتر، ارائه اعلان های صوتی برای همه اتوبوس ها در یورک و نصب ۱۰۰ صفحه نمایش اطلاعات اتوبوس در زمان واقعی در سراسر شهر درخواست بودجه کرده است.

آنها گفتند: “طرح بهبود خدمات اتوبوسرانی در شهر سند برای حمایت از طرح جدید حمل و نقل محلی شورا است.”

“طرح بهبود خدمات اتوبوسرانی سالانه برای پاسخ به تغییرات در بازار اتوبوس و پیوند با سایر تحولات سیاست مانند طرح کاهش کربن، طرح محلی و طرح حمل و نقل محلی مورد بازبینی قرار خواهد گرفت.”رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر