“سفر به یک مجله” برای بررسی در کلاس LCM – سپ مگ


آیا تا به حال خواسته اید یاد بگیرید که چگونه یک ژورنال از ابتدا تا انتها بسازید؟ “سفر به یک مجله” یک دوره ۸ هفته ای برای افراد ۵۵ ساله و بالاتر در ماه های مه و ژوئن ۲۰۲۲ است. اولین کلاس از ۳ می آغاز می شود. این دوره در موزه شهر گمشده در صبح های سه شنبه از تاریخ برگزار می شود. ۹:۳۰ صبح تا ۱۱:۳۰ صبح.

این دوره فقط به ۱۰ نفر محدود می شود بنابراین از علاقه مندان دعوت می شود برای ثبت نام به زودی با موزه تماس بگیرند.
مری بث تیم از گمشدگان گفت: “به دلیل سخاوت شورای هنر نوادا و بنیاد فدرال برای هنرها، ما می توانیم یک کلاس پروژه محور سرگرم کننده و خلاقانه با هدف الهام بخشیدن به زندگی خلاقانه برای بزرگسالان مسن ارائه دهیم.” موزه شهر

هنرمند و نویسنده جانا وارد این دوره ۸ هفته ای را آموزش خواهد داد. شرکت‌کنندگان یاد می‌گیرند که کاغذ بسازند، امضا طراحی کنند (قطعات کتاب)، و صفحات را در جلد سفارشی ببندند. محصول نهایی را می توان به عنوان یک مجله، کتاب دستور غذا، کتاب هنری یا به هر روشی استفاده کرد.

این دوره ۸ هفته ای با یک رویداد مهم در ۱۹ ژوئیه به اوج خود می رسد. موزه شهر گمشده میزبان یک چای بعد از ظهر با شرکت کنندگان است که در مورد مجلات به پایان رسیده خود صحبت می کنند.

جانا وارد گفت: “من در مورد این کلاس هیجان زده هستم زیرا معتقدم که خلاقیت جنبه مثبتی به زندگی می بخشد.” “علم می گوید که فعالیت های خلاقانه مهارت های حل مسئله را تحریک می کند. من مجله‌سازی (از کاغذسازی گرفته تا طراحی و ساختار کتاب) را برای این کلاس انتخاب کردم، زیرا علاقه زیادی به نسب‌شناسی و تاریخچه خانوادگی در جامعه ما دارد. این کلاس به شرکت‌کنندگان کمک می‌کند تا با کتابی که شخصاً ساخته‌اند و همچنین مهارت ایجاد جلد شماره ۲ را کنار بگذارند.

موزه شهر گمشده از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۴:۳۰ بعد از ظهر چهارشنبه تا یکشنبه در ۷۲۱ S. Moapa Valley Blvd., Overton باز است. ورودی ۶ دلار است، کودکان ۱۷ سال و کمتر و اعضا رایگان هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این کلاس و همچنین سایر برنامه ها در موزه با شماره (۷۰۲) ۳۹۷-۲۱۹۳ تماس بگیرید یا به صفحه فیس بوک در facebook.com/lostcitymuseum مراجعه کنید.

چاپ دوستانه، PDF و ایمیل

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر