سقوط عمیق در داده های نظرسنجی بایدن – خبر خوبی برای انتخابات میان دوره ای ۲۰۲۲؟ – تک بسته ۱۰۰


در حالی که تنها چند ماه تا انتخابات میان دوره ای باقی مانده است، نگاهی به آنچه که داده های نظرسنجی نشان می دهد در حالی که رئیس جمهور فعلی (و حزب سیاسی او)، جو بایدن، بر میزان مشارکت رای دهندگان نشسته است، مفید است. در زیر نظرسنجی های مختلف از چندین گروه نظرسنجی آورده شده است.

در آخرین نظرسنجی از سیفیکسمحبوبیت بایدن به پایین ترین حد خود رسیده است. محبوبیت آن تنها ۳۳٪ است. بایدن نزدیک است ۲۳ امتیاز بازی شد زیر آب نسبت به اعداد رد او – پایین جدید. این را در نمودار زیر ببینید و در اینجا بیشتر بدانید.

نظرسنجی بایدن سیویکس 06-14-2022

در میان ۱۱ نظرسنجی ملی اخیر که انجام داده است سیاست شفاف واقعیتایید شغلی پرزیدنت جو بایدن در هفت مورد از آنها به دهه ۱۹۳۰ کاهش یافت. به طور متوسط، بایدن همه چیز در مورد آن است ۱۶ امتیاز بازی شده است در زیر آب، با میانگین تایید کمتر از ۳۹٪. این را در نمودار زیر ببینید و در اینجا بیشتر بدانید.

نظرسنجی RCP پیشنهادی 06-14-2022

کوئینیپیاک آخرین نظرسنجی هفته گذشته بایدن برای بایدن ویرانگر بود. این همان چیزی است که چندین نظرسنجی دیگر بایدن گزارش کرده اند.

 • آمریکایی ها با ۳۳ رای به جو بایدن رئیس جمهور آمریکا رای دادند. ۵۵% نرخ تایید شغل، بدون اظهار نظر ۱۲%.
 • این بایدن است ۲۲ امتیاز بازی شده است زیر آب
 • محبوبیت شغلی بایدن ۳۳ درصد از پایین ترین رتبه هایی است که او در نظرسنجی های ملی دانشگاه کوئینیپیاک در ۱۳ آوریل ۲۰۲۲ و ۱۲ ژانویه ۲۰۲۲ دریافت کرد.

کوئینیپیاک همچنین از آمریکایی ها درباره نحوه برخورد پرزیدنت بایدن نظرسنجی می کند.

 • پاسخ به کرونا: ۴۷ درصد موافق، ۴۶ درصد مخالف.
 • پاسخ به حمله روسیه به اوکراین: ۴۲ درصد موافق و ۵۰ درصد مخالف.
 • خشونت با اسلحه: ۳۲ درصد موافق، ۵۹ درصد مخالف.
 • اقتصاد: ۲۸ درصد موافق، ۶۴ درصد مخالف.

تاختن آخرین داده‌ها، از نظرسنجی ۲ تا ۲۲ می، نشان می‌دهد که ۴۱ درصد از آمریکایی‌ها کار جو بایدن را تایید می‌کنند (اگرچه آخرین نظرسنجی گالوپ یک ماه پیش بود)، ۱۸ درصد از کاری که کنگره انجام می‌دهد راضی هستند، ۱۶ درصد راضی هستند. راضی درباره. با وضعیت فعلی در ایالات متحده، کسری ۳۲ درصد مثبت (۱۴ درصد) در مقابل منفی (۴۶ درصد) وضعیت اقتصادی فعلی است. هر یک از این معیارها حداقل ۱۰ امتیاز کمتر از میانگین تاریخی در زمان انتخابات میان دوره ای است و اکثر آنها در بدترین خوانش ها قرار دارند. این را در نمودار زیر ببینید و در اینجا بیشتر بدانید.

نظرسنجی گالوپ 2022/06/14

جالب توجه است که نظرسنجی گالوپ بایدن نشان می دهد که رضایت اقتصادی برای ایالات متحده کمترین میزان از زمان رئیس جمهور فورد در سال ۱۹۷۴ است.

آخرین ABC News/Ipsos Pool از ۳ ژوئن تا ۴ ژوئن ۲۰۲۲، اخبار ویرانگری را برای بایدن و دموکرات ها به همراه داشت. از نظر اقتصاد به طور کلی، بایدن ۳۷ درصد را مدیریت کرد و با توجه به اینکه هنوز یک تابستان کامل تا انتخابات میان دوره ای باقی مانده است، انتظار می رود که این تعداد بیشتر کاهش یابد.

مسائلی که مهم ترین رای دهندگان عبارتند از:

 1. اقتصادی – ۵۱%
 2. تورم – ۵۱٪
 3. قیمت گاز – ۴۸٪
 4. – خشونت با اسلحه – ۴۳٪
 5. سقط جنین – ۴۱٪
 6. جرم و جنایت -۳۶٪
 7. مهاجرت – ۳۲٪
 8. گرمایش جهانی – ۲۵٪
 9. جنگ اوکراین – ۲۲٪
 10. کروناویروس چینی – ۲۰٪

میزان محبوبیت بایدن در اکثر این بحران ها کمتر از ۵۰٪ است:

 1. اقتصادی – ۳۷%
 2. تورم ۲۸ درصد
 3. قیمت گاز – ۲۷٪
 4. – خشونت با اسلحه – ۳۷٪
 5. سقط جنین -۴۱%
 6. جرم و جنایت -۳۸٪
 7. مهاجرت – ۳۷٪
 8. گرمایش جهانی – ۴۳٪
 9. جنگ اوکراین – ۴۶٪
 10. کروناویروس چینی – ۵۶٪

به نظر می رسد این نوع اعداد فشار زیادی بر نامزدهای دموکرات در سراسر کشور وارد می کند.

بر اساس داده های نظرسنجی بایدن، عملکرد ترامپ در این مدت چگونه بوده است؟

نامزدهای مورد تایید ترامپ در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان در انتخابات ۲۴ مه در جورجیا، آلاباما، آرکانزاس و تگزاس و همچنین دکتر دکتر. یک پیروزی مهم برای اوز در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان سنای پنسیلوانیا در ۳ ژوئن پس از شکست دیوید مک کورمیک در رقابت.

چهل و پنجمین رئیس جمهور در انتخاب نامزدها در آلاباما، تگزاس و آرکانزاس عالی بود، اما در جورجیا با مشکلاتی مواجه شد، جایی که چهار نفر از آنها نتوانستند برنده شوند. بیشتر بیاموزید. در زیر تحلیلی بیشتر از ترامپ در مورد نامزدهای تایید شده او ارائه شده است.

علی رغم Axios در تلاش برای به تصویر کشیدن برخی از نامزدهای مورد حمایت ترامپ که شکست خوردند، حتی عکس زیر به وضوح نشان می دهد که ترامپ قوی است – اینجا بیشتر بدانید.

آکسیوس ترامپ 20-206 نامزد را تایید کردرفتار ترامپ را با رفتار دموکرات ها در تجمع جمهوری خواهان (RINO) مقایسه کنید. می بینیم نظرسنجی لیز چنی در کار بعدی

در این میان، حزب دموکرات بایدن روی چه چیزی متمرکز است؟ ۶ ژانویه محاکمه تصادفی علیه ترامپ. یک نظرسنجی جدید که در اواسط جلسه ۶ ژانویه انجام شد نشان می دهد که ۳۹ درصد از رای دهندگان بالقوه آمریکایی با هیچ یک از جلسات تلویزیونی تماس نمی گیرند، در حالی که ۲۲ درصد دیگر گفتند که فقط “برخی” پوشش خواهند دید. و بنابراین اکثر رأی دهندگان علاقه ای به جلسه ۶ ژانویه ندارند. این را در نمودار زیر ببینید و در اینجا بیشتر بدانید.

J6 به بینندگان بالقوه گوش می دهدهمه این داده های نظرسنجی باید خبر خوبی برای محافظه کاران در انتخابات میان دوره ای آینده ۲۰۲۲ باشد. با این حال، همانطور که در سال ۲۰۲۰ دیدیم، شگفتی های اکتبر و مسائل مربوط به یکپارچگی انتخاباتی می تواند چیزی را که باید یک پیروزی مطمئن باشد به چیز دیگری تبدیل کند. دموکرات‌ها نیز این داده‌های نظرسنجی را مشاهده می‌کنند – جای تعجب نیست که حملات آنها به ترامپ اینقدر قابل توجه است.

حفظ هوشیاری ضروری خواهد بود.

پست های نمودار بیشتری را امروز ببینید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع انجمن برای مقاله اصلی RWR.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر