سلام! + کمی به روز رسانی – سارا گلدشتاین


سلام دوستان!

این یک به روز رسانی تجاری و تجاری است که امیدوارم از آن لذت ببرید.

از آنجایی که من در 7 ماه گذشته بیشتر آنلاین بودم ، قبل از شروع نصب مجدد ، چند مورد را می خواستم در مورد آنها صحبت کنم. مانند بسیاری از ما ، رابطه من با رسانه های اجتماعی و فضای آنلاین پیچیده است و دائما در حال تحول است. به عنوان یک صاحب مشاغل ، رسانه های اجتماعی اغلب مهم تلقی می شوند و می توانند جزء کلیدی ایجاد / اداره یک کسب و کار باشند. با این حال ، احساسات شخصی من نگران کننده است ، من می توانم آن را بیش از حد قریب به اتفاق ، پیدا کردن تعادل دشوار است.

همانطور که در وبلاگم پست کردم ، از شبکه های اجتماعی بسیار استراحت کردم. این به عنوان یک احساس نفرت انگیز شروع شد که من از طریق رسانه های اجتماعی به زندگی مردم مشارکت مثبتی نداشتم. من همیشه رسانه های اجتماعی را به عنوان یک فعالیت خصوصی و مشاغل بهداشتی شرکتی ، به عنوان راهی در دسترس تر برای آموزش دیگران در نظر گرفته ام. در سال های اخیر ، این نیز راهی برای ارتباط با مشتریان و ایجاد روابط کاری معنی دار بوده است. با این حال ، هرچه بیشتر از “سر و صدای” آنلاین در داخل و خارج از فضای غذا آگاه می شوم ، واقعاً نمی خواستم به آن کمک منفی کنم.

اخیراً وقت کمی برای فکر کردن در مورد اینکه چگونه می خواهم آنلاین باشم داشته ام. از آنجا که رسانه های اجتماعی منبع بالقوه جریان نقدی یا درآمد برای تجارت من نیستند ، من به اندازه کافی خوش شانس بودم که به فضا و فضا فکر کنم. این با این واقعیت همراه بود که اخیراً برنامه من بیش از حد بار شده بود (بیشتر در مورد این در پست بعدی). من از ارسال مقاله در وبلاگم ، Twist & Sprout ، در کانالهای آینده رسانه های اجتماعی خود ، هیجان زده هستم. امیدوارم در مورد سلامتی ، رفاه ، تغذیه ، از جمله عدالت بهداشتی و عدالت غذایی صحبت کنم. من همچنین امیدوارم که محتوای من همچنان با تغییر چشم انداز رسانه های اجتماعی و همچنان که من به عنوان یک شخص عملی رشد می کنم ، تکامل یابد.

بنابراین در حال حاضر برای برخی از به روز رسانی واقعی.

در ماه جولای ، من درهای فضای شخصی خود را بستم. بسیار تلخ بود زیرا واقعاً به نظر می رسید که پایان یک دوره است ، در حالی که در همان زمان احساس تسکین فوق العاده ای کردم. بهتر است یک در را ببندید و در دیگر را شروع کنید. من از راه دور کار می کردم ، “دیدن مشتریان” ، برگزاری سمینارها به صورت آنلاین از طریق Zoom / Skype.

(عکس بالا نشان می دهد که من در یک روز بسیار گرم در حال حرکت هستم. من تمیز کردم که دفتر من یک روز خوشحال بود و از داشتن یک فصل جدید هیجان زده بود).

من هنوز در مدرسه هستم ، که زمان زیادی می برد. باز هم ، این یکی از دلایلی است که من از رسانه های اجتماعی فاصله گرفتم. در ارتباط با مدرسه ، من چندین موقعیت مختلف داوطلبانه انجام می دهم ، من به عنوان یک محقق کار می کنم ، روی سایر تحقیقات فوق برنامه ، پروژه های دیگر مربوط به غذا کار می کنم.

از نظر شخصی تر ، با توجه به همه چیز ، تابستان / اوایل پاییز خوبی داشتم. من تا آنجا که ممکن بود بیرون را گذراندم ، به سفرهای فوق العاده با قایق ، آخر هفته با برخی از دوستان بادکنکم و شریکم رفتم. من و شریکم یک واحه کوچک در فضای باز در بالکن روبروی ما ایجاد کردیم و در حال آزمایش باغ ظروف بودیم که واقعاً سرگرم کننده بود. در واقع شادی زیادی (و برخی سبزیجات) را در تمام تابستان و اوایل پاییز برایم به ارمغان آورد.

در مورد مراحل بعدی ، من چند حوزه را در زیر شرح داده ام.

1: 1 آموزش تغذیه اکنون همه قرارها از طریق Zoom ، FaceTime ، Skype یا تلفن آنلاین هستند. با خیال راحت بسته های ما را در اینجا بررسی کنید. همچنین می توانید به آدرس [email protected] برای ما ایمیل کنید 🙂

سلامت محل کار. مجدداً ، همه کارگاهها بصورت مجازی و زنده از طریق Zoom ارائه می شوند. برنامه چالش 10 روزه ما نیز کاملاً مجازی است. اگر به خدمات بهداشتی محل کار علاقه دارید ، می توانید جزئیات را در اینجا پیدا کنید. با خیال راحت به ما ایمیل بزنید.

وبلاگ + اینستاگرام:به پست های وبلاگ با ترکیبی از دستور العمل ها ، محتوای آموزشی و پست های اطلاعاتی ادامه خواهد یافت. پست های وبلاگ که پیش می روند ارزش های من به عنوان متخصص تغذیه ، دانشجوی مادام العمر و طیف وسیعی از موضوعات را منعکس می کنند. بحث بر روی غذا ، تغذیه ، پایداری ، سیستم های غذایی ، نابرابری های بهداشتی ، عدالت غذایی و تحقیقات غذایی متمرکز خواهد بود.

خرید کنیدبه مغازه من جایی است که من برنامه های غذایی را می فروشم جزوه های کوچک دستور العمل. من دائماً منابع خود را در اینجا به روز می کنم. اگر به دنبال چیز خاصی هستید ، به من اطلاع دهید 🙂

ممنون که به روز رسانی کوچک من را مطالعه کردید. لطفاً اگر پست خاصی وجود دارد که به نظر شما مفید است ، به من اطلاع دهید و البته اگر سوالی داشتید به من اطلاع دهید.

– سارادیدگاهتان را بنویسید