سوء مصرف مواد، علت اصلی نرخ پایین مشارکت نیروی کار در آمریکا؟ – تک بست ۱۰۰


Axios – نرخ مشارکت نیروی کار – سهم جمعیت بزرگسال، چه شاغل و چه به دنبال کار – کاملاً از سطوح قبل از همه‌گیری بهبود نیافته است. مقاله جدید یکی از عوامل این کمبود را روشن می کند – سوء مصرف مواد. نرخ مشارکت نیروی کار را در نمودار زیر مشاهده کنید.

نرخ مشارکت نیروی کار 03-2022

بین ۹ تا ۲۶ درصد از کاهش مشارکت نیروی کار بین فوریه ۲۰۲۰ و ژانویه ۲۰۲۲، در بین افراد ۲۵ تا ۳۴ ساله، احتمالاً به دلیل افزایش وابستگی به موادی مانند مواد افیونی و مت آمفتامین ها است. این بر اساس یافته های مقاله ای است که این هفته توسط دفتر ملی تحقیقات اقتصادی منتشر شد.

در ماه های اخیر، مشارکت نیروی کار افزایش یافته است – این در حال حاضر نیم درصد کمتر از قبل از همه گیری است. کارن کوپکی، اقتصاددان در فدرال رزرو آتلانتا و یکی از نویسندگان مقاله می گوید: ۱۸ تا ۵۲ درصد از این کمبود باقیمانده می تواند مربوط به کسانی باشد که با سوء مصرف مواد دست و پنجه نرم می کنند.

افزایش مصرف مواد افیونی که به اوایل دهه ۲۰۰۰ بازمی‌گردد، تعداد فزاینده‌ای از کارگران در سنین اولیه را از نیروی کار دور نگه می‌داشت. همه گیری وضعیت را بدتر کرد. در زیر روندهای هشدار دهنده مرگ و میر ناشی از سوء مصرف مواد را مشاهده کنید و در اینجا بیشتر بدانید.

مرگ و میر ناشی از مصرف الکل مواد مخدر (25-54) تاریخی 2021مرکز درمان اج روزانه با اعتیاد دست و پنجه نرم می کند. اعتیاد یک موضوع گسترده است که افراد بیشتری از آنچه فکر می کنید تحت تأثیر قرار می دهد. این ویدیوی هشیارکننده را از مدیر پزشکی ما، دکتر، تماشا کنید. David I. Deyhimy، MD، FASAM، برای به دست آوردن یک ایده واقعی از تأثیر انسانی اعتیاد.

نکات کلیدی از دکتر. ارائه دیوید آی دیهیمی عبارتند از:

  • ۲۲ میلیون نفر از اختلالات مصرف مواد فعال رنج می برند
  • ۴۵ میلیون نفر به طور مستقیم تحت تأثیر اعتیاد هستند.
  • ۲۳ میلیون نفر در حال بهبودی از اعتیاد هستند.
  • از هر ۳ خانوار ۱ نفر از اعتیاد رنج می برند، در معرض آن قرار دارند یا تحت تاثیر آن قرار دارند.

روند و مقیاس مشکل سوء مصرف مواد در آمریکا تکان دهنده است. مطمئناً، اگر ما یک نسل کامل از مردمی داشته باشیم که با سوء مصرف مواد مبارزه می‌کنند، سخت خواهد بود که شغلی داشته باشیم و/یا در آن مؤثر باشیم. این موضوع برای اقتصاد کلان چه معنایی دارد، موضوع دیگری است. صدای فریادهای کمک دولت از قبل به گوش می رسد.

بنابراین، آیا طرح اجتماعی «الف» دولتی را اجرا کنیم یا طرح اجتماعی «ب» را؟ بگذارید بحث ها شروع شود. اما قبل از انجام این کار، شاید باید هزینه تغییر فرهنگ خود را در چند دهه گذشته که ما را به این نقطه رسانده، در نظر بگیریم.

چه بر سر خانواده سنتی آمده است که در گذشته این نوع مسائل را مدیریت و تنظیم می کردند؟ خانواده های زیادی از هم پاشیده شده اند و جوانان توسط هالیوود و رسانه های اجتماعی مدیریت می شوند – ما اکنون به طرز شگفت انگیزی از خواب بیدار شده ایم. آیا این به ما خدمت کرده است؟ شاید ابتدا باید از اینجا شروع کنیم.

در این میان، ما تنها یک برنامه دولتی با مدینه فاضله اجتماعی فاصله داریم 🙁 🙁

برای اطلاعات بیشتر در مورد کمک به سوء مصرف مواد اینجا را کلیک کنید.

پست های نمودار روز را بیشتر ببینید.

اگر این مقاله را آموزنده یافتید، لطفاً یک کمک مالی کوچک به ما در نظر بگیرید فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه نگاری محافظه کار – یا انتشار این خبر. متشکرم.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر