سوئیت دندانپزشکی یورکشایر دفتر جدیدی را افتتاح می کند – اخبار سرعت


سوئیت دندانپزشکی یورکشایر قرار است کلینیک جدید خود را به جای دیو وود موتورسیکلت افتتاح کند که بیش از ۲۰ سال است که فروش موتورسیکلت را اشغال کرده است.

تمرین یورک در ۲۵ Hillies Terrace در هشت هفته افتتاح می شود و هر دو طبقه همکف و اول شامل سه اتاق مشاوره را اشغال می کند. این مرکز به شعبه ای از محل شاخص بال دندانپزشکی یورکشایر در لیدز، برترین کلینیک دندانپزشکی بریتانیا تبدیل خواهد شد.

سوئیت دندانپزشکی یورکشایر، که توسط دوقلوها حسن و حسین دالگوس با مشارکت پدرشان عبدالدالگوس اداره می شود، تمام درمان های خود را در کلینیک یورک ارائه خواهد کرد، از جمله ایمپلنت دندان، باندینگ کامپوزیت، روکش، سفید کردن دندان و موارد دیگر.

دکتر عبدالدالگوس یک جراح متخصص دهان و دندان با ۱۵ سال سابقه خدمات دندانپزشکی در سراسر منطقه یورکشایر است.

هم دکتر حسن و هم دکتر حسین دالگوس، ورزشکاران پرشور بدنسازی، در دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی تخصص دارند.

تیم سوئیت دندانپزشکی یورکشایر تمام زمینه های دندانپزشکی را پوشش می دهد و میزبان متخصصان دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی، ریشه و غیره است.

خدمات آنها هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان در دسترس است و آنها برنامه های دندانپزشکی را با حداقل ۱۴.۸۰ پوند در ماه ارائه می دهند که به شما امکان می دهد از سلامت دهان خود مراقبت کنید. آنها همچنین برنامه های خانوادگی ارائه می دهند تا به شما و خانواده تان اجازه دهند با هم شرکت کنید.

رفتن به دندانپزشک معانی منفی دارد که می تواند در بسیاری از افراد طنین انداز شود، خواه ناشی از تجربیات بد یا ترس از درد بالقوه ای باشد که می تواند ایجاد کند. ماموریت سوئیت دندانپزشکی یورکشایر ارائه نتایج دندانپزشکی استثنایی به گونه ای است که شما را از گوش به گوش لبخند بزنید.

Yorkshiredentalsuite یکی از بزرگترین کانال های رسانه های اجتماعی دندانپزشکی بریتانیا را دارد که با فید ویژه خود که شامل پست های قبل و بعد از پست ها، فیلم ها و ویژگی های مربوط به مشتریان جدیدش، از ستاره های Love Island گرفته تا بازیکنان باشگاه فوتبال لیدز است، مشتریان جدیدی را جذب می کند.

اگر در زمینه زیبایی، زیبایی، ارتودنسی یا ایمپلنتولوژی در یورک و اطراف آن کار می کنید، حتما با سوئیت دندانپزشکی یورکشایر تماس بگیرید. آنها می توانند خدمات، روش ها و برنامه های پرداخت خود را توضیح دهند تا تجربه شما را تا حد امکان شگفت انگیز کنند.

این تنها دومین قسمت از سری دندانپزشکی یورکشایر است که به زودی فرنچایزهای بیشتری معرفی می شود. با باز شدن درهای کلینیک جدید آنها قبل از شروع سال جدید، می توانید برای درمان خود در سال ۲۰۲۳ برنامه ریزی کنید.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر