سوار اسب خود شوید. (بدن قسمت های مختلف بدن را نادیده می گیرد)


قبل از معرفی بدن های مختلف بدن ، لازم است به یک نکته مهم توجه شود: همه تخم های بدن زیبا هستند. بدن همه یکسان نیست ، ما را منحصر به فرد می کند ، اما اندام ها را می توان در دسته های خاصی قرار داد. مهمترین اصلی که باید در این دسته ها رعایت شود تناسب اندام و شیوه زندگی سالم است.

فرم بدن

انواع بدن اسب

طبق تحقیقات انجام شده ، این تقسیم بندی بر اساس اشکال مستطیل ، مثلث ، گلابی ، الماس (لوزی) ، تخم مرغ و ساعت شنی است. برخی از اندام ها به دو دسته یا دسته های مختلف تقسیم می شوند.

اسب مستطیلی.

این اسب وضعیتی را ایجاد می کند که اندازه تنه تفاوت چندانی با قسمت های بالا و پایین تنه ندارد. همچنین عرض شانه ها در این اندام ها تقریباً برابر باسن است. برای هر فرم بدن یک روش خاص برای لباس پوشیدن برای نشان دادن کل بدن وجود دارد: بدن ایده آل. این اندام معمولاً در ورزشکاران شایع تر است. زیرا این امکان وجود دارد که توده و شکل ماهیچه ای بدن را شکل دهد. البته در مورد مردان ورزشکار ، تخم مرغ مستطیل شکل به شکل ذوزنقه تغییر شکل می دهد. بنابراین ، شانه ها گسترده تر و پایین تنه باریک تر به نظر می رسند.

تخم مرغ گلابی

به شکل گلابی در اندام اندام عرض شانه در بالا تنه باریک تر از قسمت تحتانی بدن و عرض ران است. افرادی که چنین اندامی دارند معمولاً کمردرد زیادی دارند.

تقویم Ourg و.

به شکل یک ساعت شنی ، که شبیه یک مستطیل است ، عرض شانه و ران تقریباً یکسان است ، تنها تفاوت در اندازه کمر است. افرادی که اندام ساعت شنی دارند تنه باریک تری نسبت به قسمت بالای بدن و قسمت پایین تنه دارند. گاهی اوقات تفاوت عرض شانه ، سینه و باسن در این دسته می تواند متفاوت باشد ، که به آن ساعت بالا یا ساعت کم می گویند.

مثلث.

اندام مثلثی وضعیتی است که در آن عرض بالای تنه باریک تر از قسمت تحتانی است یا برعکس. هنگامی که عرض شانه ها: قفسه سینه کمتر از عرض باسن است ، ظاهر اندام های فرد به صورت مثلث رو به بالا شکل می گیرد.

بیضی شکل

در این حالت ، مرکز بدن گسترده تر از اندام است. این افراد سینه های پهن تر و پهن تری نسبت به شانه ها و ران ها دارند.

تخم مرغ بستنی (الماس)

اندام لوزی کمر پهن تری دارد. در این حالت ، رانها به احتمال زیاد بزرگتر از بازوها هستند.

تخمک بدن را از طریق اندازه گیری پیدا کنید

بلافاصله پس از خواندن این دسته ها می توانید تخمک بدن خود را تشخیص دهید. ممکن است برای برخی افراد دشوار باشد که بدن خود را پیدا کنند و به دو دسته مختلف تقسیم شوند. در زیر نحوه اندازه گیری دقیق را توضیح خواهیم داد. این روش مشابه اندازه گیری خیاط است.

متر عرض شانه را با سر مستقیماً از یک شانه به شانه دیگر قرار دهید. اندازه سینه باید از زیر بازو ، از تومور قفسه سینه اندازه گیری شود. کمر بالای بندر زیر زیر دنده ها است. برای یافتن سمت راست کمر ، بهتر است کمی به پهلو تکیه دهید. خط ایجاد شده در کنار ناحیه این است که برای اندازه گیری دور کمر ، متر باید دور آن پیچیده شود. برای حلقه هیپی ، متر را روی خط الراس قرار دهید و دور آن را اندازه بگیرید.

چه عواملی بر بدن شما تأثیر می گذارد؟

مهمترین عامل ارتفاع است. کوتاهی یا قد ، تخم و تخمک بدن را تغییر می دهد. عامل بعدی ژنتیک است. برخی از افراد از نظر ژنتیکی در ران ها بزرگتر هستند ، حتی اگر نازک باشند. به هر حال ، هورمون ها در تشکیل بدن و تخمک های آن نقش دارند. هورمون ها بر نحوه: منطقه تجمع چربی تأثیر می گذارند.

دیدگاهتان را بنویسید