سوپ پر کننده چربی معروف من. سبک کتو:


چربی های سالم ستاره جدید تغذیه هستند.

رژیم کتوژنیک به دلیل تاثیر قوی بر کاهش وزن محبوبیت زیادی پیدا کرده است. کتو یک رژیم غذایی پرچرب ، کم پروتئین و کم کربوهیدرات است که بدن شما را به جای کربوهیدرات ها به چربی سوزاننده به عنوان سوخت اصلی تبدیل می کند. این رژیم دهها سال است که در پزشکی برای کنترل تشنج مورد استفاده قرار می گیرد ، اما در حال حاضر به دلیل فواید سلامتی فراوان شناخته شده است.

شما احتمالاً وبلاگ من را خوانده اید و می دانید که من توصیه نمی کنم کتو رژیم غذایی طولانی مدت مخصوص زنان داشته باشد (در اینجا توضیحات کاملی ارائه می دهم). با این حال ، من معتقدم که کتو می تواند جای خود را برای نتایج کوتاه مدت هیجان انگیز داشته باشد. سالم: چربی های ضروری مغز شما را تغذیه می کند ، چربی شکم را می سوزاند و سطح هورمون های سالم ، اشتها و قند خون را افزایش می دهد در حالی که شما را در برابر استرس محافظت می کند. چه چیزی را نباید در همه آن دوست داشت؟

سوپ سم زدایی My New Fat Flush (Keto Style) با سبزیجات دلپذیر ، سرشار از پروتئین ، ادویه جات گرم و عطر و طعم کامل شیر نارگیل ، کاملاً با آووکادو ترکیب شده است ، که این سوپ را بسیار رضایت بخش می کند. ، بسیار موفق و بسیار منحصر به فرد.

این یک دستور العمل آسان است که به شما کمک می کند سریعاً کنترل وزن طولانی مدت را شروع کنید و مهمتر از همه ، نتایج به خودی خود صحبت می کنند. او یک خواننده است مجله دنیای زن (جایی که دستور غذای اصلی من برای اولین بار معرفی شد) 11 کیلوگرم در یک هفته و 10 کیلوگرم دیگر تنها در سه روز کاهش یافت. دیگران 6 ، 7 ، حتی 11 پوند در یک هفته وزن کم کردند.

با چنین نتایج خوبی ، پوشیده نیست که چرا این سوپ سم زدایی “One Boiler Miracle” بهترین راز رژیم های غذایی در همه جا است.

کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود عناصر: عبارتند از:

  • ادویه های گرم کننده زمین مانند گشنیز ، زردچوبه و زیره سبز (که در پودر کاری یافت می شود) به دستگاه گوارش در تسکین درد شکم ، گاز و تسکین سردرد و سردرد کمک می کند.
  • مقدار زیادی سبزیجات تازه سرشار از ویتامین برای تامین نیازهای تغذیه ای بدن شما و همچنین آنتی اکسیدان هایی که از سلول های شما محافظت کرده و روند پیری را کند می کند.
  • پروتئین بدون چربی (مانند گوشت گاو ، بوقلمون یا مرغ) که یک ساختمان برای استخوان ها ، ماهیچه ها ، غضروف ها ، پوست و خون است.
  • شیر نارگیل کتوژنیک چربی سوز و آووکادوی سالم به شما چربی های مناسب می دهد تا به بدن شما کمک کند تا در نهایت از شر چربی های سرسختانه به دام افتاده خلاص شود.دیدگاهتان را بنویسید