سیاست های رادیکال فدرال رزرو و دولت چپ – و ثروتمندان ثروتمندتر می شوند – ۱۰۰


داده های توزیع ثروت فدرال رزرو، جمعیت ایالات متحده را بر اساس ثروت به چهار گروه تقسیم می کند: “۱٪ بالا”، “۹٪ بعدی” (۲٪ تا ۱۰٪)، “۴۰ بعدی”، و “۵۰٪” پایین. . . My Wealth Effect Monitor این داده ها را بر تعداد خانوارهای هر دسته تقسیم می کند تا میانگین ثروت هر خانوار در هر دسته را بدست آورد.

به افزایش ۱ درصدی ثروت خانوارها پس از راه‌اندازی کمپین چاپ پول و نرخ بهره توسط فدرال رزرو در مارس ۲۰۲۰ توجه کنید. به این در نمودار زیر نگاه کنید و در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

نظارت بر تأثیر ثروت ایالات متحده 04-2022

همانطور که از منحنی خط قرمز شیب دار می بینید، خانوارهای “۱% برتر” از مارس ۲۰۲۰ ذینفعان اصلی سیاست های فدرال رزرو بوده اند. این سیاست ها برای افزایش قیمت دارایی ها طراحی شده اند و فقط به نفع مشاوران املاک هستند. هر چه دارایی های بیشتری داشته باشند، سود بیشتری به دست می آورند.

امروزه ۱۰ نفر از ثروتمندترین افراد جهان تحت کنترل هستند ۱.۳ تریلیون دلار در ثروت، این میزان ثروت تقریباً معادل ۱.۴ درصد اقتصاد جهانی است. ۱۰ نفر از ثروتمندترین افراد در دو سال گذشته دارایی خود را دو برابر کرده اند (۶۶۳ میلیارد دلار). با انباشت ثروت میلیاردرها با نرخ قابل توجهی، نمودار زیر تصویری از ثروتمندترین افراد جهان در سال ۲۰۲۲ را بر اساس لیست میلیاردرهای فوربس در زمان واقعی نشان می دهد. اینجا بیشتر بیاموزید

2022 - میلیاردرهاهرگز از کمک دموکرات ها نترسید. دولت بایدن یک “حداقل مالیات میلیاردر” جدید را پیشنهاد می کند. اما از همان ابتدا فریبنده است – اینجا بیشتر بیاموزید.

  • اولاً، تأثیر آن به میلیاردرها محدود نمی شود. این قانون مستقیماً برای خانواده هایی با دارایی بیش از ۱۰۰ میلیون دلار اعمال می شود و مالیات اجباری ۲۰ درصدی را بر درآمدهای غیرقابل کسب و سود سرمایه اعمال می کند.
  • ثانیاً بر بازار سهام تأثیر منفی می گذارد و به بسیاری از افراد عادی که دارای حساب بازنشستگی و صندوق های مشترک هستند آسیب می رساند. این نمایش به بازیگران پیشرو در بازار که دارای میلیون‌ها سهام در شرکت‌های بزرگ هستند حمله می‌کند و آنها را مجبور به پرداخت سود سهام از دارایی‌ها (سهام و خانه‌هایی) که قبلاً فروخته‌اند، می‌کند.

پاسخ واضح این است که بازار آزاد را با سیاست‌های بی‌پایان رادیکال فدرال رزرو و هزینه‌ها و مالیات‌های بی‌پایان دولت مخدوش نکنید. به جای بازگشت به سیاست های لحظه ای درست و بودجه متعادل دولت. اگر این کار را می کردیم، نابرابری ثروت تا حد زیادی از بین می رفت.

متأسفانه، فدرال رزرو رادیکال و دولت چپ فعلی ما تنها سیاست دیگری برای دستیابی به آرمان شهر اقتصادی هستند.

بیشتر از پست های نمودار امروز را مشاهده کنید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما در نظر بگیرید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع انجمن برای مقاله اصلی RWR.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر