شاهد عظمت آهنگسازان آمریکایی از طریق بازیکنان اتاق آپولو باشید – تکنولوژی خبر


آثار آهنگسازان کلاسیک آمریکایی ساعت ۲ بعد از ظهر یکشنبه در سالن زیلخا مرکز هابی به نمایش گذاشته می شود و آپولو چمبر پلیرز ارائه می کند. افسانه های آمریکایی، تجلیل از بزرگ ترین آهنگسازان و هنرمندان گذشته و زنده کشورمان.

علاوه بر این جشن، آپولو از جنیفر هیگدون، بهترین آهنگساز زن زنده دنیا، برای اولین نمایش جهانی “در سایه کوه” استقبال می کند.

لارا داونز، پیانیست و فعال پیانو، که اخیراً به‌عنوان «زن کلاسیک سال» در سال ۲۰۲۲ انتخاب شده است، در منوی موسیقی نیز حضور دارد. عملکرد امروز. مارلیا سیمپسون، نوازنده ویولن، یکی از اعضای سمفونی معتبر جهان جدید در میامی، با آپولو برای اولین نمایش در جنوب غربی «کوئینتت پیانو در کوچک» فلورانس پرایس که اخیراً کشف شده است، شریک خواهد شد. آپولو همچنین موسیقی جدیدی از آهنگساز هزاره لیبی لارسن را ارائه خواهد کرد. آهنگساز فعلی سمفونی شیکاگو جسی مونتگومری. و یک کمیسیون جدید برای کوارتت زهی توسط آهنگساز مشهور آفریقایی-آمریکایی آدولفوس هیلستورک که بر اساس “رود عمیق” معنوی ساخته شده است.

متیو دتریک، بنیانگذار آپولو و نوازنده ویولن، در مورد فرآیند خلاقانه پشت قطعه امضای برنامه صحبت کرد.

“[Higdon’s piece] منعکس کننده چالش ها و همچنین شادی ناشی از این دوره پر فراز و نشیب است که ما از آن عبور کرده ایم. نوشته هایگدون بسیار عمیق و رسا است. به عنوان یک مجری و به عنوان هنرمند، واقعاً آسان است که خود را در قدرت عاطفی نویسندگی او گم کنید.

برای دتریک، این کنسرت نشان دهنده بخشی از ماموریت بزرگتر آپولو برای ایجاد پل ارتباطی با جوامع از طریق موسیقی است.

او افزود: “ما به سفارش با روح چشم انداز خود ادامه می دهیم، که این است که جوامع را از طریق موسیقی الهام گرفته شده در سطح جهانی به هم متصل کنیم. این واقعاً ستاره اصلی ما است.”

هیگدون این قطعه خاص را در هنگام مواجهه با از دست دادن خانواده قبل از همه‌گیری نوشت، و احساسات او در غم و اندوه یک عزیز از دست رفته و همچنین عبور از بیماری همه‌گیر را می‌توان در ترکیب شنید و برای همه درک کرد.

دتریک گفت: “ما همه احساسات مرتبط با بیماری همه گیر را داریم. همه ما این تجربه را با هم سپری می کنیم، و این احساسات در اجرای این قطعه نهفته است. من فکر می کنم به همین دلیل برای ما بسیار عمیق و مهم است.”

قطعه هیگدون پروژه آپولو ۲۰۲۲ X 20 را به پایان خواهد رساند. ۲۰ X 2020 که در سال ۲۰۱۴ راه اندازی شد و تا حدی از هدف مهتاب پرزیدنت جان اف کندی الهام گرفته شد، ابتکار آپولو است تا ۲۰ اثر جدید چندفرهنگی و الهام گرفته از موسیقی محلی را برای گروه تا پایان دهه سفارش دهد. این پروژه به ارتقای شهرت گروه در سطح محلی و بین المللی کمک کرده است زیرا این گروه فرهنگ های بی شماری را از طریق ایجاد هنر و موسیقی جدید از سراسر جهان کشف کرده است.

البته، هنگام برنامه‌ریزی کنسرت نهایی این پروژه، دتریک نمی‌دانست که کشور با این همه‌گیری در کجا قرار می‌گیرد یا اوضاع در درازمدت چگونه خواهد لرزید.

“اگر در سال ۲۰۱۴ از من می پرسیدید که فکر می کردم اکنون کجا هستیم، هیچ دنیایی وجود ندارد که فکر کنم به این ترتیب پایان می یابد… نه تنها به دلیل همه گیری، بلکه داشتن فردی مانند جنیفر هیگدون نیز به این دلیل است. چیزی که ما از آن بسیار سپاسگزاریم، “او افزود.

برای بزرگنمایی کلیک کنید کوارتت زهی چهار نفره Apollo Chamber Players در حال برنامه ریزی برای پایان پروژه 2022 X 20 خود است.  - عکس توسط کتی کارتلند

کوارتت زهی چهار نفره Apollo Chamber Players در حال برنامه ریزی برای پایان پروژه ۲۰۲۲ X 20 خود است.

عکس از کیتی کارتلند

مطمئناً پایان دورانی برای Apollo Chamber Players خواهد بود زیرا ویتنی بولاک، نوازنده ویولا گروه، در حال بازنشستگی است. اما، به قول معروف، وقتی دری بسته می شود، پنجره ای باز می شود. در میان جست‌وجوی بین‌المللی ادامه‌دار، آپولو از سیمپسون که قبلاً ذکر شد، یک بومی تگزاسی، برای ایفای نقش در این کنسرت استقبال می‌کند. به نظر می رسد این یک درمان واقعی است.

سیمپسون در دالاس بزرگ شد و مورد استقبال قرار گرفت شیکاگو تریبون به عنوان «واندرکیند جدید ۲۱ ساله ارکستر گرانت پارک». او در حال حاضر مقام اصلی ویولا را با شیکاگو سینفونیتا و همچنین یک موقعیت بخش در ارکستر گرانت پارک پس از تکمیل برنامه گنجاندن پروژه آنها در سال ۲۰۱۴ دارد. جایزه یادبود، که به ویولیست در کلاس فارغ التحصیل تعلق می گیرد که اجراهایش در ییل بالاترین پتانسیل موفقیت را به عنوان تک نواز یا نوازنده مجلسی در این زمینه به نمایش گذاشته است. او همچنین دارای مدرک لیسانس از کنسرواتوار اوبرلین است.

آپولو چمبر پلیرز آخر هفته ای طوفانی را سپری می کند و این شنبه توسط داونز پیانیست مهمان در موزه هولوکاست به آن متصل می شود. برنامه رایگان و خانواده پسند درباره زندگی و موسیقی هنرمند مشهور پرایس متمرکز است. پرایس به عنوان اولین زن سیاه پوستی که به عنوان آهنگساز سمفونیک شناخته شد و اولین کسی بود که آهنگی را توسط یک ارکستر اصلی نواخت.

Apollo Chamber Players کنسرت خانوادگی خود را در ساعت ۱ بعد از ظهر شنبه در موزه هولوکاست هیوستون، ۵۴۰۱ Caroline برگزار می کند. کنسرت خانوادگی رایگان است. این گروه افسانه های آمریکایی را در ساعت ۲ بعد از ظهر یکشنبه در سالن زیلخا مرکز هابی، ۸۰۰ باگبی ارائه خواهند کرد. ۱۵ تا ۶۹ دلار این گروه همچنین افسانه های آمریکایی را در ساعت ۱۹:۳۰ روز شنبه، ۷ می در تئاتر Bayou دانشگاه هیوستون-کلیر لیک، ۲۷۰۰ Bay Area Boulevard، نمایش خواهند داد. ۲۰ تا ۲۵ دلار برای بلیط یا اطلاعات، با شماره ۸۳۲-۴۹۶-۹۹۴۳ تماس بگیرید یا به apollochamberplayers.org مراجعه کنید.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر