شبکه پروانه پلتفرم جدید اولتراسوند را راه اندازی کردشبکه پروانه، سازنده یک سیستم اولتراسوند دستی و متصل به گوشی هوشمند، در حال راه اندازی یک پلت فرم جدید اولتراسوند است که می تواند در جریان کار بالینی یک سیستم سلامت ادغام شود.

این سیستم که باترفلای بلوپرنت نام دارد، می تواند داده های کاوشگر اولتراسوند دستی باترفلای را یکپارچه کند. این سیستم از نرم افزار Compass برای آپلود اسکن اولتراسوند و اطلاعات در سیستم EHR ارائه دهنده استفاده می کند.

این پلتفرم می‌تواند اطلاعات مربوط به تضمین کیفیت، اعتبارسنجی، اسناد و صورت‌حساب را پیگیری کند. همچنین منابع آموزشی را در اختیار ارائه دهندگان قرار می دهد. این فناوری از نظر دستگاه تشخیصی است و می تواند دستگاه های غیر پروانه و اطلاعات بالینی را ادغام کند.

این فناوری همچنین شامل نرم‌افزار اختیاری، از جمله ابزار مبتنی بر هوش مصنوعی Caption Health است که به پزشکان در تشخیص بیماری‌ها کمک می‌کند.

این اطلاعیه جدید همزمان با انتشار فراخوان درآمد Q4 شبکه پروانه است. شرکت سهامی عام افزایش ۳۵.۳ درصدی درآمد را در سال ۲۰۲۱ نسبت به سال ۲۰۲۰ اعلام کرد. درآمد سه ماهه چهارم نسبت به سال گذشته ۲۱.۳ درصد افزایش یافته است.

چرا مهم است

Butterfly پلت فرم جدید را به عنوان راهی برای تیم های مراقبت بین رشته ای برای دسترسی بهتر به داده ها و اطلاعات اولتراسوند معرفی می کند.

سونوگرافی اطلاعات ارزشمندی را ارائه می دهد. توانایی فعال کردن کاربرد عملی سونوگرافی در جریان کار بالینی برای اطلاع از تصمیم گیری بالینی قدرتمند است. تاد فروچترمن، رئیس و مدیر عامل شبکه پروانه در بیانیه ای گفت.

«Butterfly Blueprint یک جعبه ابزار نقطه مراقبت تکاملی را برای بیمارستان‌ها و سیستم‌های بهداشتی تقویت می‌کند – ابزاری که فراتر از لمس، گوش دادن، و تصاویر سطحی و فراتر از تصویربرداری مبتنی بر عادت و سفارش‌های آزمایشگاهی است. با باترفلای، پزشکان در تمام رشته‌ها اکنون ابزاری استراتژیک دارند که به اعتقاد ما به آنها امکان می‌دهد زودتر ببینند و بدانند و به آنها کمک می‌کند تصمیمات مراقبتی، کارایی و نتایج بهتری را اتخاذ کنند.»

روند بزرگتر

شبکه پروانه ای در سال ۲۰۲۰ از طریق یک ادغام SPAC با Longview Acquisition. قبل از ورود به بازار عمومی، این شرکت بیش از ۳۵۰ میلیون دلار سرمایه جذب کرده بود. این شرکت در سال ۲۰۱۷ مجوز FDA را برای اسکنر اولتراسوند خود دریافت کرد که از تراشه های نیمه هادی آسان برای ساخت استفاده می کند. در سال ۲۰۱۹، این شرکت پلتفرم Butterfly Enterprise خود را معرفی کرد که با دستگاه های اولتراسوند شخص ثالث و با دستگاه دستی Butterfly متصل می شود.

در سال ۲۰۲۰، این شرکت دو ویژگی نرم‌افزاری را برای دستگاه‌های اولتراسوند خود غیرفعال کرد که بدون A پیاده‌سازی شدند ۵۱۰ (k) ترخیص کالا از گمرک.

Butterfly Network تنها شرکتی نیست که از فناوری سونوگرافی دیجیتال استفاده می کند. فیلیپس یک دستگاه اولتراسوند متصل به گوشی هوشمند به نام راه اندازی کرد Lumify در سال ۲۰۱۵. علاوه بر این، Exo اولتراسوند دستی با پشتوانه هوش مصنوعی در سال ۲۰۲۱ موفق به کسب ۲۲۰ میلیون دلار بودجه در سری C شد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر