شتر زن در هنگام عصبانیت; ۱۵ عبارتی که زنان هنگام عصبانیت به کار می برند


هر رابطه ای با مشکلات و مشکلاتی همراه است. اگر مسائل به درستی مدیریت شوند، رابطه قوی تر می شود. در غیر این صورت ممکن است گم شوید. آنچه زنان هنگام عصبانیت می گویند یا آنچه مردان هنگام عصبانیت انجام می دهند می تواند تفاوت را ایجاد کند.

شتر زن در هنگام عصبانیت

در حالی که برخی از این واکنش های زنان در هنگام عصبانیت کاملا طبیعی است، برخی از آنها می تواند رابطه زن و شوهر را از بین ببرد. زنان باید رفتار خود را ارزیابی کنند و رفتارهای نادرست و آزاردهنده ای را که بارها و بارها تکرار کرده اند را درک کنند.

برخی از رفتارهای خشم زنان را می توان اصلاح کرد و برخی دیگر را نمی توان. ضعف زنان در بیان مستقیم احساساتشان. بسیاری از آنها مخفی هستند و انتظار دارند شریک عاشقانه آنها کد آنها را بشکند.

گاهی زنان بچه دار می شوند

کارهایی که زنان در هنگام عصبانیت انجام می دهند می تواند از جملات پرخاشگرانه منفعلانه تا شکستن چیزها باشد. این رفتار می تواند در دراز مدت به رابطه آسیب برساند. استفاده از عبارات خشن به دلیل عصبانیت می تواند برقراری ارتباط موثر را دشوار کند. اگر مستقیماً برای حل مشکل صحبت نکنید، ممکن است شریکتان در نهایت تلاش برای درک شما را متوقف کند.

برخی از جملاتی که زنان هنگام عصبانیت می گویند:

شتر زن در هنگام عصبانیت; من عصبانی نیستم

این انکار آشکارا اشتباه است. سعی می کند بگوید عصبانیتش غیرمنطقی نیست. بلکه ریشه در یک علت واقعی و مهم دارد و از شما می خواهد که گوش کنید.

شتر زن در هنگام عصبانیت; من خوبم

یکی از جملاتی که خانم ها در هنگام عصبانیت می گویند این است: “من خوبم”. در حالی که حالش خوب نیست. زنان احساس می کنند که شریک زندگی آنها باید احساس کند که آنها عصبانی هستند و بدون اینکه به آنها بگویند دلیل آن را بدانند.

شتر زن در هنگام عصبانیت; همیشه تو

وقتی صحبت از حافظه می شود، زنان قوی ترین حافظه را دارند. آنها همچنین اشتباهات سال ها پیش شما را به یاد می آورند. مثل همیشه همین را بگو، همیشه همان رفتار کن، همیشه همان را انجام بده…

تو هرگز گوش نمی دهی

این عبارات در لغت به معنای ناامیدی است. در حالی که مردان تمایل دارند هنگام صحبت در مورد احساسات خود چیزی نگویند، زنان دوست دارند در مورد احساسات خود صحبت کنند و شنیده شوند.

شما نمی فهمید

اغلب در جر و بحث، مردان آن طور که زنان انتظار دارند پاسخ نمی دهند. این یکی از چیزهایی است که زنان احساس می کنند مردان برای حرف هایشان ارزشی قائل نیستند. یا حتی این که آنها چیزی از آنچه می گویند نمی فهمیدند.

شتر زن در هنگام عصبانیت; شما اهمیتی نمی دهید

این جمله نیز مانند دو جمله قبل بیانگر این است که زن همدردی و تفاهم می خواهد نه فقط راه حل.

شما همیشه کاری را که می خواهید انجام می دهید

این نشان دهنده ناامیدی اوست. فکر نکنید که او اجازه این کار را داده است. در واقع او به شما اجازه نمی دهد کاری را که می خواهید انجام دهید، اما شما کاملا گم شده اید.

تو دقیقا مثل پدرت هستی

این یکی از آزاردهنده ترین کلماتی است که خانم ها هنگام عصبانیت می گویند. اکثر مردان از مقایسه شدن با پدران خود متنفرند، به خصوص اگر از نظر عاطفی از آنها دور باشند یا از آنها رنجیده باشند.

مادرم درست می گفت

بسیاری از مادران معتقدند که دخترانشان می توانستند با کسی بهتر ازدواج کنند. و زن با این اظهار نظر می داند که می تواند مرد را آزار دهد و اذیت کند.

حتی دوستان من هم این را می گویند

اگر همسرتان دوستان صمیمی دارد، اگرچه این برای او خوب است، اما کار را برای شما کمی سخت می کند. نظرات دوستان او در هر بحثی بین شما مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

شوهر دوستم با او خوب رفتار می کند

این یکی از جملاتی است که زنان به طور غیرمستقیم از شما می خواهند به آن توجه کنید. او می داند که شوهر دوستش کامل و دور از ویژگی های یک فرد ایده آل نیست. اما او امیدوار است که توجه شما را جلب کند.

زندگی من به خاطر تو تلخ است

این جمله دیگری است که زن هنگام عصبانیت می گوید. در واقع او می خواهد واکنش شما را بداند. بعید است که خودش این گفته را باور کرده باشد.

پس چرا شخص دیگری را پیدا نمی کنید؟

این معمولاً یک واکنش تدافعی به هر نظر یا انتقادی است که ممکن است به او وارد کنید. اینجاست که باید به او بگویید که دوستش دارید و از زندگی با او خوشحال هستید.

شتر زن در هنگام عصبانیت; فقط بیا از هم جدا بشیم

این جمله نیز مانند جملات بالاست. وقتی از شما ناامید می شود این جمله را می گوید. در واقع، ناامید کننده است زیرا نمی توانید با برخی از مسائل کنار بیایید، حل کنید یا با آنها موافقت کنید. در این مورد، او فکر می کند که اگر از شما جدا می شد، ممکن بود تمام تلاش خود را کرده باشد.

به هر حال دوستت نداشتم

این یکی از جملاتی است که خانم ها هنگام عصبانیت برای جلب توجه به زبان می آورند. این جمله به ندرت استفاده می شود. اما این جمله زمانی گفته می شود که او به شدت عصبانی است و می خواهد بحث را با این جمله تمام کند.

هر کسی می تواند عصبانی شود. او حق دارد در زندگی احساس ناامیدی و خستگی کند. اما هرگز به خود حق استفاده از عبارات و جملاتی را ندهید که بعداً از گفتن آنها خجالت می کشید. برخی از کلمات حتی پس از آشتی و حل مشکلات در ذهن شما باقی می ماند و بر روابط شما تأثیر می گذارد. باعث ایجاد احساس ناامنی در شما و همسرتان می شود. در آینده همیشه می ترسید که اگر کار اشتباهی انجام دهید، شخص دیگری شما را طرد کند. پس حتی در اوج عصبانیت از جملات و کلماتی استفاده نکنید که بعداً پشیمان شوید. فرقی نمی کند زن یا مرد این کلمات را به زبان بیاورد، زندگی را مبهم می کند و فکر می کنید روزی یکی از شما زندگی اش را ترک می کند و این احساس امنیت را از شما می گیرد. لحظات شیرین طعم تلخی خواهند داشت.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر