شرکت تست پزشکی تل‌آویو با استفاده از گوشی هوشمند پایگاه دبی را راه‌اندازی می‌کندیک شرکت فناوری سلامت مستقر در تل آویو به عنوان شریک استراتژیک توسط گروه Seed دبی معرفی شده است.

در نتیجه این همکاری جدید، Healthy.io – که به دلیل قابلیت‌هایش برای تبدیل گوشی هوشمند به یک دستگاه پزشکی شناخته می‌شود – در وهله اول با ایجاد پایگاهی در دبی، فعالیت‌های خود را در GCC و منطقه وسیع‌تر گسترش خواهد داد. این شرکت که در سال ۲۰۱۳ تأسیس شد، در حال حاضر دفاتری در تل آویو، بوستون و لندن دارد.

ما از همکاری با Seed Group برای رساندن فناوری خود به نزدیک به یک میلیون نفر در امارات که در معرض خطر بیماری‌های کلیوی و قلبی عروقی هستند و در حال حاضر آزمایش نشده‌اند، و از بین بردن شکاف‌های مراقبت‌های بهداشتی در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا، هیجان‌زده هستیم.» یوناتان آدیری، بنیانگذار و مدیرعامل Healthy.io گفت.

زمینه بزرگتر

Healthy.io با تبدیل دوربین گوشی هوشمند به یک ابزار پزشکی، مجموعه ای از راه حل های راحت تست در خانه را ارائه می دهد. اینها شامل یک برنامه آزمایش کلیه – با تمرکز بر تشخیص علائم بیماری مزمن کلیه (CKD) – به علاوه، برنامه های ارائه دهنده مدیریت زخم دیجیتال، آزمایش عفونت دستگاه ادراری (UTI) و آزمایش های معمول ادرار در دوران بارداری است.

این کسب و کار دارای شراکت های بین المللی مختلفی است، از جمله NHS و Boots در بریتانیا، و بنیاد ملی کلیه در ایالات متحده، از جمله همکارانش.

آخرین بار در سال ۲۰۱۹ سرمایه جمع آوری کرد و یک دور سری C 60 میلیون دلاری به رهبری Corner Ventures جمع آوری کرد.

در همین حال، Seed Group یک شرکت از دفتر خصوصی شیخ سعید بن احمد آل مکتوم است که توسط مدیرعامل، هشام الگورگ رهبری می شود. این شرکت در ایجاد «اتحادهای استراتژیک با شرکت‌های پیشرو جهانی که نماینده مناطق و صنایع مختلف هستند» برای کمک به گسترش فعالیت‌های خود در خاورمیانه و شمال آفریقا (MENA) تخصص دارد. Seed Group همچنین با سرمایه‌گذاری سلامت دیجیتال مستقر در مادرید، Asistense، و همچنین سرمایه‌گذاری در شرکت‌هایی از جمله Baby Scripts، WeRecover و GoodRx (به طور رسمی به عنوان Hey Doctor) همکاری دارد.

در رکورد

ال گورگ گفت: “اگر چیزی وجود دارد که همه‌گیری کووید-۱۹ بر آن تاکید کرده است، این واقعیت است که مراقبت‌های بهداشتی باید جدی گرفته شود.” این بخش باید بهترین تکنیک های ممکن را با کمک فناوری بیابد تا نه تنها درمان های به موقع ارائه دهد، بلکه در راستای هدف بلندمدت ایجاد دنیایی سالم و شاد کار کند.

شرکت هایی مانند Healthy.io همان کسانی هستند که این امکان را فراهم می کنند. ما هیجان زده هستیم که این سفر را با آنها آغاز کنیم.»

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر