شرکت های ایتالیایی آماده تجارت در ایران – ساحلخبر


لوئیجی دی مایو این اظهارات را بعدازظهر دوشنبه در دیدار با وزیر امور خارجه ایران در رم بیان کرد.

دی مایو همچنین ابراز امیدواری کرد که مذاکرات پیرامون احیای توافق هسته ای ایران، برنامه جامع اقدام مشترک، مثمر ثمر باشد و آمادگی ایتالیا را برای ایفای نقش مثبت در این زمینه اعلام کرد.

همانطور که حسین امیر ربدالهیان وزیر امور خارجه ایران در این نشست گفت: ما می خواهیم برجام بدون مشکل کار کند. ما به طور جدی به دنبال یک معامله خوب و با ثبات هستیم. ما معتقدیم که ایران باید بتواند از مزایای اقتصادی کامل برجام بهره مند شود.

امیرعبداللهیان افزود: آمریکا باید این واقعیت را با توجه به تضمین ایران درک کند. جمهوری اسلامی ایران همواره ابتکارات جدید خود را مطرح کرده است، اما آمریکا نتوانسته عقلانی عمل کند. “آنها باید آن را درک کنند.”

امیر عبداللهیان در ادامه خاطرنشان کرد: ایران می‌خواهد سهم طبیعی خود را در بازار انرژی به دست آورد و از این طریق به جامعه جهانی کمک کند.

امیر عبداللهیان بار دیگر بر مخالفت ایران با توسل به جنگ در یمن، افغانستان و اوکراین تاکید کرد.

وزیر امور خارجه ایران به تلاش های دیپلماتیک تهران برای کمک به حل اختلافات ترکیه و سوریه از طریق گفت و گوهای مسالمت آمیز و جلوگیری از درگیری جدید در خاورمیانه اشاره کرد.

امیر عبداللهیان و دی مایو همچنین بر اهمیت گسترش گردشگری بین ایران و ایتالیا با توجه به جاذبه های گردشگری دو کشور و همچنین افزایش پروازهای بین دو کشور تاکید کردند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر