شرکت های تلفن همراه اوکراین در مناطق Zaporozhye و Kherson با یک اپراتور تلفن همراه از کریمه جایگزین شده اند.


این پیام (مقاله) توسط یک رسانه بزرگ خارجی که وظایف یک عامل خارجی و (یا) یک شخص حقوقی روسی را انجام می دهد که وظایف یک عامل خارجی را انجام می دهد ایجاد و (یا) توزیع شده است.

دودوز تیز!
https://support.meduza.io

در оккупированных Запорожской и Херсонской областях در این مقاله، مسکو تایمز، با تحلیف مدیر عامل اوکراین، در منطقه به اشتراک گذاشته شده است. sa и мтом местные ساکنان از کیفیت ارتباطات و همچنین محدودیت در دسترسی به کارگران جنسی و واسطه ها ابراز تاسف می کنند.

این برندها تنها به عنوان مدیر عامل “K-Telekom” که در سال ۲۰۱۴ تحت برند Win Mobile در سال ۲۰۱۴ فعالیت می کند، یک ارائه دهنده خدمات و یونیورسالیا در یک منطقه اشغالی دارند.

شما می توانید برای سرویس “+۷ Telekom” در سیستم Payberry با بانک “sossyya” و توسعه پرداخت کنید.

مالکان سابق و فعلی K-Melecom با Sakhtar و MTS، متعلق به میلیاردر ولادیمیر AFK Sistema، مرتبط هستند. اکنون اپراتور متعلق به شرکت مسکو “isi where the west” است، یی چاندرکتور پل کوزنتسوف سالها حرفه ای بوده است.

به طور رسمی، MTS هرگز دفتری در Moemo نداشته است تا تحت تحریم قرار نگیرد. کرو کریمی ها فکر می کنند “K-Telecom”، Win Mobile MTS است. در اصل، ایجاد یک اپراتور جدید در شبه جزیره تلاش اپراتورهای بزرگ تلفن همراه روسیه برای رمزگذاری است. یکی از کارمندان سابق وزارت ارتباطات و اطلاعات به شرط ناشناس ماندن گفت که از آشنایان را رع است.

مسکو تایمز

آونی اخبار امروز

  • اوینا این روز سیزدهم است

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر