شرکت کاروانا یادداشت های ارشد غیر ایمن را برای تامین مالی حراج ایالات متحده ADESA اعلام می کند


ققنوس- (سیم تجاری) – شرکت کاروانا (NYSE: CVNA)، پلتفرم تجارت الکترونیک پیشرو برای خرید و فروش خودروهای دست دوم، امروز اعلام کرد که در حال برنامه ریزی برای ارائه، با توجه به شرایط بازار و سایر عوامل، ۲.۲۷۵ میلیارد دلار در مجموع مبلغ اصلی Senior Unsecured Notes موعد سال ۲۰۳۰ است. “یادداشت ها”). کاروانا قصد دارد از درآمد خالص حاصل از انتشار اوراق بهادار، همراه با درآمد خالص حاصل از عرضه پیشنهادی ۱ میلیارد دلاری سهام ممتاز دائمی سری A (“جایگاه خصوصی سهام ممتاز”)، برای تامین مالی خرید پیشنهادی استفاده کند. کسب و کار حراج فیزیکی ایالات متحده ADESA، Inc. از KAR Auction Services, Inc. به مبلغ تقریبی ۲.۲ میلیارد دلار (“ADESA US Auction Acquisition”)، برای پرداخت هزینه ها و هزینه های مربوطه، و همچنین برای سرمایه در گردش، مخارج سرمایه استفاده خواهد شد. و سایر اهداف کلی شرکت. پایان عرضه خصوصی پیشنهادی اوراق بهادار مشروط به بسته شدن عرضه خصوصی سهام ممتاز پیشنهادی نیست، و عرضه خصوصی سهام ممتاز پیشنهادی مشروط به بسته شدن عرضه خصوصی پیشنهادی اوراق نیست.

این بیانیه مطبوعاتی پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهاد برای خرید یادداشت‌ها یا هر سهمی از سهام ممتاز سری A نیست. قرار دادن خصوصی سهام ممتاز تنها بر اساس یک تفاهم نامه ارائه جداگانه انجام می شود و سهام ممتاز دائمی سری A تنها با تکیه بر معافیت از الزامات ثبت نام قانون اوراق بهادار سال ۱۹۳۳، با اصلاح (“قانون اوراق بهادار”) فروخته می شود.

یادداشت ها بر اساس قانون اوراق بهادار یا قوانین اوراق بهادار هر حوزه قضایی دیگری ثبت نمی شوند و در ایالات متحده یا به افراد آمریکایی که ثبت نام نکرده اند یا معافیت قابل اعمال از الزامات ثبت نام ندارند، عرضه یا فروخته نمی شوند. ارائه یادداشت‌ها فقط برای افرادی انجام می‌شود که طبق قانون ۱۴۴A طبق قانون اوراق بهادار و به افراد غیرآمریکایی مطابق با مقررات S تحت قانون اوراق بهادار، به طور منطقی تصور می‌شود که خریداران نهادی واجد شرایط هستند.

درباره کاروانا (NYSE: CVNA)

ماموریت کاروانا که در سال ۲۰۱۲ تأسیس شد و در فینیکس مستقر است، تغییر روش خرید و فروش خودرو توسط مردم است. کاروانا با تمرکز مداوم بر مشتریان، فناوری و نوآوری خود، تجربه خرید، فروش، و تامین مالی آنلاین بصری و راحت را ارائه می دهد. Carvana.com به مشتریان این امکان را می دهد که به سرعت و به راحتی بیش از ۷۱۰۰۰ وسیله نقلیه خریداری کنند، امور مالی، تجارت یا فروش وسیله نقلیه فعلی خود را به Carvana انجام دهند، قراردادها را امضا کنند و تحویل یا تحویل را در یکی از ماشین های خودکار و خودکار ثبت اختراع آن برنامه ریزی کنند. Carvana یک شرکت Fortune 500 است که در بیش از ۳۰۰ بازار ایالات متحده، تحویل فوری را در روز بعد به مشتریان ارائه می دهد.

توجه داشته باشید در مورد اظهارات آینده نگر

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه‌های آینده‌نگر به معنای قانون اصلاح دعوی حقوقی اوراق بهادار خصوصی در سال ۱۹۹۵ است. این اظهارات آینده‌نگر منعکس‌کننده مقاصد، انتظارات یا باورهای کنونی کاروانا در مورد ارائه یادداشت‌های پیشنهادی، قرار دادن سهام ترجیحی خصوصی و حراج آمریکا ADESA است. تحصیل. ممکن است قبل از این عبارات، کلمات «هدف»، «پیش‌بینی»، «باور»، «تخمین»، «انتظار»، «پیش‌بینی»، «قصد»، «احتمال»، «چشم‌انداز»، برنامه ریزی، “پتانسیل”، “پروژه”، “” فرافکنی، “” جستجو، “” می تواند، “” می تواند، “” ممکن است، “” باید، “” می خواهد، “” اراده، “منفی های آن و کلمات دیگر و اصطلاحات به معنای مشابه اظهارات آینده نگر شامل همه اظهاراتی است که واقعیت های تاریخی نیستند. چنین اظهارات آینده نگر در معرض خطرات و عدم قطعیت های مختلفی است. بر این اساس، عوامل مهمی وجود دارد یا خواهد بود که می تواند باعث شود نتایج یا نتایج واقعی از نظر مادی با موارد ذکر شده در این اظهارات متفاوت باشد. از جمله این عوامل، خطرات مربوط به “عوامل خطر” شناسایی شده در گزارش سالانه ما در فرم ۱۰-K برای سال ۲۰۲۱ و در یادداشت ارائه اولیه برای ارائه اسکناس پیشنهادی است. هیچ اطمینانی وجود ندارد که اظهارات آینده نگر محقق شود. به شما هشدار داده می‌شود که به اظهارات آینده‌نگر که تنها از این تاریخ انتظارات را منعکس می‌کنند، اتکا نکنید. کاروانا هیچ تعهدی برای به‌روزرسانی یا بازبینی علنی اظهارات آینده‌نگر، خواه در نتیجه اطلاعات جدید، پیشرفت‌های آتی یا موارد دیگر، ندارد، مگر در مواردی که قانون الزامی کند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر