شرکت کمک به سالمندان DUOS 15 میلیون دلار جمع آوری کرده استاستارت‌آپ بزرگ DUOS ۱۵ میلیون دلار در دور سرمایه‌گذاری سری A به رهبری Imaginary Ventures با مشارکت Forerunner Ventures، Release Partners و Optum Ventures جمع‌آوری کرده است.

این تور کمتر از یک سال پس از خروج شرکت از مخفی کاری انجام می شود با ۶ میلیون دلار بودجه بذر.

او چه کار می کند

DUOS سالمندان و مدیری به نام Duo را گرد هم می آورد که می تواند سفرها را ترتیب دهد، تحویل غذا را ترتیب دهد، در تعمیرات خانه کمک کند یا مسکن مناسب پیدا کند و مراقبت های پزشکی را مدیریت کند. Duo هر هفته برای اعلام حضور تماس می گیرد، اما اگر مشتریان نیازهای خاصی داشته باشند، می توانند در طول هفته تماس بگیرند.

این استارت آپ برای ارائه خدمات خود با طرح های بهداشتی مانند Magellan Healthcare و Geisinger Health Plan همکاری کرده است و قصد دارد امسال همکاری های بیشتری را بین پرداخت کنندگان اعلام کند. همچنین بخش مراقبت خود را به عنوان یک پیشنهاد مستقیم به مصرف کننده ارائه می دهد.

با جریان یافتن منابع مالی، DUOS قصد دارد در پلتفرم فناوری خود سرمایه گذاری کند و کارگران جدیدی را استخدام کند، از جمله در مهندسی، مدیریت محصول و عملیات و بازاریابی.

کلی دیل، شریک Imaginary Ventures در بیانیه ای گفت: “Imaginary بسیار هیجان زده است که با تیم DUOS برای توانمندسازی سالمندان همکاری می کند.”

“ما همیشه به شدت بر حل مسائل مصرف کننده متمرکز بوده ایم و DUOS یکی از بزرگترین مشکلات نسل ما را حل می کند. تیم DUOS یک تجربه مراقبت بهداشتی عمیق با تمرکز قوی بر مصرف کننده نهایی که به آنها خدمت می کند به ارمغان می آورد. ما معتقدیم که این سوخت مصرف کننده رویکرد مبتنی بر یک تجربه استثنایی و سفارشی برای رفع نیازهای سالمندان ایجاد می کند.

بازار عکس فوری

ایالات متحده جمعیت در حال افزایش است، اما بیشتر سالمندان می گویند که ترجیح می دهند با افزایش سن در خانه بمانند. بر اساس یک نظرسنجی AARP در سال ۲۰۲۱، ۳۴ درصد از بزرگسالان گفتند که باید تغییراتی در خانه خود ایجاد کنند تا خود یا یکی از عزیزانشان بتوانند با خیال راحت در آنجا بمانند. این تغییرات شامل دسترسی، سیستم های واکنش اضطراری یا دستگاه های هوشمند می شود.

شرکت دیگری در فضای کمک به سالمندان، پاپا، سالمندان یا سایر افراد در جوامع آسیب پذیر را با دستیارانی جفت می کند که می توانند در تهیه غذا، کارهای سبک خانه، حمل و نقل و همراهی کمک کنند. شرکت این شرکت در ماه نوامبر ۱۵۰ میلیون دلار بودجه سری D دریافت کرد و ارزش آن را به ۱.۴ میلیارد دلار رساند.

فناوری Honor، که پلتفرمی را برای کمک به کاربران در یافتن و برنامه‌ریزی مراقبین در سال گذشته ارائه می‌دهد ۷۰ میلیون دلار در تامین مالی سری E و ۳۰۰ میلیون دلار در تامین مالی بدهی جمع آوری کرد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر