شهاب: منتظر اطلاعات کامل تری از مصدومیت صیادمانچه هستیمبه گزارش خبرگزاری ایران (ایرنا)، علی رضا شهاب وی امروز (سه شنبه) در گفت و گوی تلویزیونی درباره آخرین مورد این تیم گفت: الحمدلله وحید امیری پس از عمل جراحی در اردیبهشت ماه دوران نقاهت یک ماهه خود را پشت سر گذاشت. از ماه دوم، ما یک سری اقدامات برای حفظ عضلات برای زندگی روزمره انجام داده ایم. از پایان ماه سوم تمریناتش کمی بهتر شده و تمرینات اولیه عضلانی را با بار زیاد انجام می دهد. ما ۶۰ تا ۷۰ درصد دویدن و آموزش مهارت های فوتبال او را شروع کردیم. خوشبختانه هیچ نشانه ای از مشکل وجود نداشت. هرچند مصدومیت او بسیار شدید بود اما در مسیر پیشرفت قرار داریم و امیدواریم وحید امیری به تمرینات منظم در زمین بازگردد و در پایان شهریور با تیم تمرین کند. البته باید میزان حضور او در تمرینات را شاخص کنیم. شاید او به یک سطح عالی برسد و شاید مجبور شود پس از انجام تمرینات عادی خود با تاخیر دیگری برگردد.

وی در پاسخ به اینکه امیری به جام جهانی می رسد یا خیر، گفت: با این روند بله. امیری به سخت کوشی معروف است. ما روزانه ۷-۸ ساعت با هم تمرین می کنیم.

پزشک تیم ملی درباره اخبار منتشر شده مبنی بر مصدومیت الحایر صیادمانچه و نرسیدن او به جام جهانی گفت: منتظر دریافت اطلاعات کامل تری هستیم. با صیادمنش صحبت کردیم و امروز کادر پزشکی تیم و سایر متخصصان در انگلیس در حال انجام مشاوره هستند. نتایج این جلساتی که دریافت کرده ایم میزان خسارت را به ما می گوید.

شهاب ادامه داد: صیادمانچه از کلاس دوم تا سوم دچار آسیب دیدگی همسترینگ شد و البته کمتر از ۸ هفته نمی تواند تمرین کند. البته ممکن است مدت غیبت او بیشتر باشد زیرا بسته به نوع آسیب دوره نقاهت متفاوت است و اگر آسیب در توده عضلانی باشد ۸ هفته خواهد بود و در صورت ارتباط بین عضله و تاندون ها، مدت درمان طولانی تر خواهد بود.

وی در پاسخ به اینکه آیا ماهیگیر باید در دوران درمان در کنار تیم ملی باشد، افزود: همه این مسائل را بررسی خواهیم کرد. البته این بستگی به انتخاب او دارد. علاوه بر این، ما دوست داریم همه بازیکنان تحت کنترل ما باشند. از آنجایی که این بازیکنان به صورت حرفه ای با باشگاه ها قرارداد دارند، باشگاه باید در مورد آنها تصمیم بگیرد.

شهاب همچنین در تشریح اتفاقی که برای مهدی طارمی رخ داده است، گفت: الحمدلله مشکل خاصی ندارد و با پزشک معالج مشکل برطرف می شود.

و در مورد مصدومیت کافه رضایی و محمد انصاری، پزشک تیم ملی گفت: مصدومیت رضایی دو تا سه ماه پیش برطرف شده بود و به دلیل اینکه انصاری در محوطه تیم نبود اخیرا با او ارتباطی نداشتم. اما تا جایی که من می دانم بعد از عمل جراحی توانست به ورزش بازگردد. او یکی از چیزهای خوب فوتبال ایران است و امیدوارم وضعیت سلامتش بهتر شود.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر