شومر در میکروفون داغ می گوید مناظره جان فترمن در پنسیلوانیا به ما آسیب زیادی نزد


چاک شومر، رهبر اکثریت سنا، در یک میکروفون داغ به رئیس جمهور جو بایدن گفت که عملکرد جان فترمن در مناظره سنای پنسیلوانیا “خیلی به ما آسیب نرساند.”

آقای فترمن که در حال بهبودی از سکته مغزی است که در ماه مه قبل از انتخابات مقدماتی متحمل شده بود، در مناظره روز سه شنبه علیه رقیب جمهوری خواه دکتر مهمت اوز، به شرح های بسته تکیه کرد.

آقای وترمن در ابتدای بحث اعتراف کرد که ممکن است کلمات را فراموش کند و مستقیماً به سراغ مشکلات سلامتی خود برود.

در طول مناظره، آقای فترمن گهگاه با سخنان خود درگیر شد، اما تا حد زیادی با دکتر اوز که قبلاً سابقه طولانی به عنوان یک مجری حرفه ای تلویزیونی داشت، مخالف بود.

این جنجال باعث نگرانی برخی از دموکرات ها شد که عملکرد آقای وترمن رای دهندگان را از حمایت از او دور می کند.

رقابت بین آقای فترمن و دکتر اوز که به یکی از تلخ ترین و شخصی ترین رقابت ها در کشور تبدیل شده است، کمتر از دو هفته تا روز انتخابات باقی مانده است.

پنسیلوانیا یکی از بهترین شانس‌های دموکرات‌ها را برای یک کرسی تحت سلطه حزب جمهوری‌خواه ارائه می‌کند و هر دو نامزد به دنبال جایگزینی سناتور جمهوری‌خواه سابق پت توم هستند.

فترمن متعهد شد که در صورت انتخاب شدن، “۵۱مین رای” دموکرات ها در سنا خواهد بود – دموکرات ها در حال حاضر اکثریت ۵۰-۵۰ را دارند و کامالا هریس معاون رئیس جمهور به عنوان تقسیم کننده فعالیت می کند.

کمپین دموکرات به دکتر اوز به دلیل روابط قوی ترش با نیوجرسی نسبت به ایالتی که در آن به دنبال پست فدرال است، حمله کرد.

اما دکتر اوز از نگرانی های آمریکایی ها در مورد جرم و جنایت در شهرهای بزرگ و همچنین نگرانی در مورد تورم استفاده کرده است.

پس از بحث، آقای فترمن به جمعیتی در پیتسبورگ گفت که “می دانست که پنج ماه پس از سکته مغزی آسان نخواهد بود.”

در واقع، من فکر نمی‌کنم چنین چیزی قبلاً در تاریخ سیاسی آمریکا اتفاق افتاده باشد. میدونی بعد از اون سکته افتادم ولی برگشتم.

آقای فترمن با اشاره به اینکه کمپین او از زمان مناظره ۲ میلیون دلار جمع آوری کرده است، افزود: “من برای همه در پنسیلوانیا، کسانی که سقوط کرده اند و کسانی که مجبور به بلند شدن هستند، مبارزه خواهم کرد.” مجله نیویورک تایمز.

ادامه مطلب را در ادامه بخوانید…

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر