صحبت کندال جنر در مورد برهنه شدن در مت گالا – اخبار فوری BBC – 100 مورد برتر


در مورد چند ورودی دراماتیک صحبت کنید.

کندال جنر در اپیزود جدید پنج‌شنبه سریال Hulu “The Kardashians” فاش کرد که قصد دارد برهنه روی فرش صورتی در Met Gala 2022 ژست بگیرد.

این مدل ۲۷ ساله در حالی که گروهی از دستیاران دامن پرادا مشکی حجیم او را مرتب می‌کردند، گفت: «ما برای لحظه‌ای فکر می‌کردیم که بدون پیراهن فرش را بسازیم و فقط این کار را انجام دهیم.»

با این حال، در پایان، جنر ترجیح داد دامن کامل و گشاد خود را با یک پارچه چرمی شفاف زیر پوشش مشبک بچرخاند – با ابروهای درخشان و سفید.

او در حالی که آماده خروج از محل اقامتش می‌شد، اظهار داشت: «من عجیب به نظر می‌رسم، اما مطمئناً جالب است.

اما برای جنر، این یک جاده پر دست انداز بوده است. این ستاره رئالیتی پس از اینکه دامن «حجم و سنگین» او مستقیماً به یک کامیون با سرعت بالا رفت، عصبی بود – و او می‌خواست خودش را تسکین دهد.

“من می خواهم ادرار کنم. هیچ کس به جای من تصمیم نمی گیرد.”

جنر گفت: “برای کسی که بعداً باید با ادرار سروکار داشته باشد بسیار ناراحت کننده است. من بسیار متاسفم.”

این یک شب پر ماجرا برای خانم های کارداشیان جنر بود که همه برای اولین بار با هم در این مهمانی شرکت کردند.

با گالا کارداشیان آشنا شد
در این ۱۲ ماه، اولین باری بود که همه خانم‌های کارداشیان-جنر – کریس، کیم، کلوئه، کورتنی، کایلی و کندال – همزمان در مراسم مت گالا شرکت کردند.
گتی ایماژ برای موزه مت /

کیم کارداشیان در فیلم محبوب مرلین مونرو تولدت مبارک، آقای. لباس پرزیدنت» و کایلی جنر با یک لباس عروس سفید که با کلاه بیسبال محجبه ست شده بود روی فرش رفت.

در همین حین، کورتنی و کلویی کارداشیان هر دو اولین حضور خود در Met Gala را انجام دادند – اولی ظاهری «تشکیل‌شده» از همسر تراویس پارکر تام براون داشت و دومی با لباس مجلسی.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر