صلاح/ تبادل نظر امباپه با تونی، بازیکن سن ژرمن در رادار تاتنهام – بی بی سی نیوز


پاری سن ژرمن آنها نمی خواهند بفروشند کیلیان امباپه به من رئال مادرید و من ترجیح می دهم آن را در آن بیندازم لیورپول. (نام تجاری)

با این حال، اگر پی اس جی با لیورپول معامله کند، آن را می خواهد محمد صلاح به عنوان بخشی از یک بازیکن به علاوه معامله نقدی در جهت مخالف حرکت می کند. (اسماعیل محمود)

از سوی دیگر، پاری سن ژرمن به دنبال فروش نیست امباپه در ژانویه، یک طرف علاقه مند در هر دو طرف می خواهد بین ۳۰۰ تا ۳۵۰ میلیون یورو برای جذب مهاجم ۲۳ ساله کمک کند. (تلگراف)

تاتنهام شما نظارت دارید برنتفورد حمله کننده ایوان تونیپیشاهنگان در هفته های اخیر به طور مرتب این جوان ۲۶ ساله را زیر نظر گرفته اند. (فوتبال در داخل)

خورخه مندز مصمم است باشگاه جدیدی برای او پیدا کند کریستیانو رونالدو در ژانویه و آماده ارائه پیشنهاد از هر باشگاهی در لیگ قهرمانان برای ترک منچستر یونایتد. (گازتا دلو اسپورت)

بارسلونا آنها به دنبال استفاده از بازار بازیکن آزاد هستند و به دنبال هر دو اینتر هستند فیلمنامه میلان لستر سیتی یوری تیلمانزهر دو قرارداد در تابستان به پایان می رسد. (ورزش ها)

اسکات ساندرز، گریم بیلی و توبی کدورث توسط تام خدا در آخرین قسمت از Talking Transfers. این تیم در مورد بند آزادسازی منچسترسیتی برای ارلینگ هالند، آینده میسون ماونت در چلسی و برنامه های مدیر ورزشی آنها و اینکه چه آینده ای برای گل ۷۰۰ گل کریستیانو رونالدو در منچستریونایتد در انتظار است بحث می کند. قابل دسترسی در تمامی پلتفرم های صوتی.

اگر نمی توانید پادکست تعبیه شده را ببینید، اینجا را کلیک کنید اینجا برای دانلود قسمت کامل!

یوونتوس کسی برای امضای قرارداد نیست منچستر یونایتد برگشت دیگو دالوت، که تصمیم به ترک اولدترافورد گرفت. (کلسیرکاتو)

باید بنیامین پاوارد به تعویق انداختن امضای قرارداد جدید ادامه دارد بایرن مونیخ پس قرارداد چلسی او تابستان آینده آماده جذب مدافع فرانسوی خواهد بود. (عکس ورزشی)

چلسی و منچستر هر دو زنگ زدند ناپل درباره هافبک اسلواکی استانیسلاو لوبوتکا. این بازیکن ۲۷ ساله در ژانویه قرارداد جدیدی امضا کرد که تا تابستان ۲۰۲۵ اعتبار دارد. موارد دلخواه را دنبال کنید

هافبک اسپورتینگ CP مانوئل اوگارته به روش خودش بازی کرد تاتنهام هاتسپررادار (ثبت نام)

انبار مهمات او با کورینتیانس در مورد مدافع میانی ۱۹ ساله صحبت کرد رابرت رناناو را با ابراهیما کوناته از لیورپول مقایسه می کنند. (هدف)رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر