عدم ترس از لایه ها. کل روز سی و یازدهم


من هنوز آنجا هستم. این احتمالاً یکی از سخت ترین روزهای امروز من است ، که به گفته Whole30 Day to Day ، کاملاً طبیعی به نظر می رسد. اما نمی توانم تسلیم شوم. نمی توانم حوله را بیندازم.

چیزی که کار را آسان نمی کند این است که من امروز یک رشته داشتم. از نو. (برای دومین بار در دو ماه ، که هنگام یائسگی یک شر بزرگ است). درنتیجه بله. به اصطلاح اژدهای قندی امروز غوغا می کند ، بنابراین من واقعاً مجبور شدم بدون خوردن یکی از دو لاربار که روی میز کارم بودم ، با خودم صحبت کنم. Larabars از نظر فنی با W30 سازگار است ، اما فقط برای استفاده در مواقع اضطراری توصیه می شود. بنابراین ، پس از خواندن تعدادی از پست های انجمن آنلاین ، تصمیم گرفتم تا 30 روز پس از انتخابات چوب ها را جمع آوری کنم. برای بهترین است.

امروز ناهار را با سالاد مورد علاقه قدیمی ام ، پانرا ، الهه سبز ، کمی تغییر دادم. بدون سس ، به جای روغن زیتون. من احتمالاً اشتباه کردم که اجازه دادم بیکن را ترک کنند (احتمالاً با شکر ، سولفیت ها ، هرچه مجاز نیست) ، اما مراقب بودم که باد نزند. نه ، من دوباره راه اندازی نمی کنم ، اما چیزی به شما می گویم. مشکلی در آن سالاد وجود داشت. شاید من الان خیلی خوشمزه به غذاهای خانگی خودم هستم. من این را به عنوان یک درس آموخته در نظر می گیرم و به بهبود مهارت های آمادگی خود ادامه می دهم تا بتوانم در روزهای دیگر از چنین مواردی اجتناب کنم.

تصادفات:

+ حالم از سیب زمینی شیرین بهم میخوره. آنها صبحانه هفته من هستند ،،،، :::::::::::::::::::::::::::::::::::: دریافت این. بسیار شیرین است.

+ من عاشق سیب زمینی طلا یوکون هستم. من بسیار خوشحالم که سیب زمینی معمولی سازگار با Whole30 محسوب می شود.

+ احتمالاً من زیاد پسته می خورم. من می توانم آن را با آجیل ماکادمیا ، فندق یا بادام هندی انجام دهم ، اما ظاهراً باید از پسته با محدودیت های بیشتری استفاده کرد. وای

+ مورد علاقه جدید دیگر. نمی دانستم چقدر خوشمزه هستند – علاوه بر تخم مرغ ، سالاد ، سبزیجات و غیره. صادقانه بگویم ، من مدت طولانی بدون هیچ دلیلی از آنها اجتناب کردم.

+ من ساردین خریدم هستم قزل آلای رنگین کمان دود کردم ، اما هنوز جرات امتحان نکردن را پیدا نکرده ام. من قبلاً عنکبوت پیچیده در سس گوجه فرنگی را در دانشگاه می خوردم ، آنها را دوست داشتم ، اما به دلایلی اکنون از آنها می ترسم.

+ من باید سس مایونز خانگی درست کنم. من معمولاً طرفدار زیادی از سس مایونز ندارم ، اما می خواهم به زودی یک سالاد با تخم مرغ و ماهی تهیه کنم.

+ خدا را شکر هنوز تخم مرغ ندارم.

+ من واقعاً مشتاق هستم که وقتی وزن بیشتری کاهش می دهم دوباره لباس های دیگر بپوشم. من از پارسال لباسهای زیادی برای پوشیدن دارم و قلبم را می شکند. در آن مدت ، من دائماً از لباس های جلیقه پیراهن قدیمی Old Navy Rhythm و جفت لباس LuLaRoe استفاده می کردم. و افسانه ها افسانه های تمام دوران. بی صبرانه منتظر پوشیدن دوباره شلوارم هستم. و لباسهای دیگر و بله ، می دانم که اکنون می توانم بیشتر از من لباس بپوشم ، اما الف) نمی خواهم پول خرج کنم و ب) از آن به عنوان هدیه استفاده می کنم و منتظر آن هستم. آیا امیدوارم کمد لباس خود را تا پایان سال گسترش دهم؟ کفش هم.

امروزه احساسات مختلفی در مورد Whole30 وجود دارد. از یک طرف ، من خودم دیدم که چگونه این کار را برای زندگی ادامه می دهم ، زیرا واقعاً آنقدرها هم بد نیست ، من احساس می کنم که این یک رابطه کاملا سالم و سالم با غذا به من می دهد. اما از طرف دیگر … من می خواهم همه چیز را بخورم. من کاملاً مطمئن هستم که جایی در وسط به پایان می رسم ، اما از عادات غذایی قدیمی خود به W30 نزدیکتر هستم. من برای مناسبت های خاص فضا را رها می کردم ، فقط یک روز “کثیف” اینجا و آنجا ، اما به طور کلی من به ویژه در مصرف غلات و شکر عقب افتاده بودم. محصولات لبنی ، حبوبات ، که من نگران آنها نیستم ، اگرچه باید آنها را تماشا کنم تا یکباره زیاد نخورم. نمی دانم. من فکر می کنم فقط باید ببینیم وقتی بعد از W30 می گذرد چه حسی دارد. من واقعاً مشتاقم ببینم از نظر روحی و جسمی کجا هستم.

دیدگاهتان را بنویسید