عدم ترس از لایه ها. گزیده ای:


خوب ، یک دقیقه گذشت. یا دو.

مشغول بودم … تایپ کنید. در حقیقت ، نه ، صادقانه بگویم. بیشتر اوقات من درد داشتم ، کمی غمگین بودم ، خیلی به نوشتن فکر کردم ، اما انرژی لازم برای انجام این کار را نداشتم. خنده دار است ، اما … این چیزی است که در حال حاضر است. بعداً به آن برمی گردم.

به خاطر عدم سقوط از کره زمین با این فضای شخصی گرامی ، من این کار را انجام می دهم افکار تصادفی لیست imeter سرگرمی سرگرم کننده است ، اینطور نیست؟

+ مد کند. این همان چیزی است که من در مورد آن بسیار فکر کرده ام ، همانطور که در پست های قبلی در مورد مد اشاره کردم. من دوست دارم روزی کمد لباسم را به مارک های لباس سازگار با محیط زیست اختصاص دهم ، اما هنوز از این فاصله ندارم. Kmart محلی ما در حال بسته شدن است ، فقط من فقط دو جفت لگ خریدم ، یک لباس: یک پیراهن تا 30 دلار. من برمی گردم و امیدوارم که شلوارهای بیشتری بزنم ، در واقع (هر کدام 4 دلار) … اما من احساسات متفاوتی در مورد آن دارم. این ، از یک سو ، در بدترین حالت یک مد یکبار مصرف “سریع” است. از طرف دیگر ، من فکر می کنم می توانم آن را با دانستن اینکه آن را می پوشم توجیه کنم رسوایی بیرون از آن لباس ها از آنجایی که کمد لباس من در حال حاضر بسیار کوچک است ، چیزی که می پوشم ساییدگی زیاد است ، بنابراین حدس می زنم که خوب است. این موارد ریخته نمی شود.

+ تعطیلات. ما واقعاً تعطیلات را در خانه من “جشن نمی گیریم”. برای سالها احساس می کردم که برخی تزئینات یا حتی درخت را پرتاب می کنم ، اما برای برخی سالها این کار را نکردم. امسال احساس می کنم واسطه هستم. من هنوز چیزی در آن قرار نداده ام ، اما می خواستم درختان کوچک 2 و 3 متری خود را بیرون بیاورم و از شکلات داغ بوربونی (مارشمالو) و تماشای رنکین باس استفاده کنم. رودولف به زودی یک شب من واقعاً جمعه بعد از ظهر با مادرم در حال گذراندن یک شام معمولی و احتمالاً تماشای فیلم های بد مشهور و تازه آشنایی با یکدیگر هستم. دلم برایش تنگ شده. من و شریکم برای شام تعطیلات یک ژامبون خوب می گیریم (لازم نیست که باشد بر: کارت کریسمس دیگر غیر از این است ، کارت رقص من خالی است ، درست آنطور که دوست دارم.

+ درد مزمن درد همیشه دردناک است: این احساسی است که من از این یا آن اسب پس از سفر مرزی ما در ماه مه دارم. بیشتر مربوط به پاهای من است ، اما در کل متاسفم. سفرهای مسافرتی … گاهی اوقات بیشتر در این پا ، یا انگشت پا ، یا انگشت پا است ، یا وقتی سبزی را برای شام می برم کمرم درد می کند. من به طور مرتب ایبوپروفن مصرف می کنم ، اما اگر بتوانم به آن کمک کنم ، هر روز سعی نمی کنم. صبح بیدار شدن بدترین حالت است و بعد از مدتی نشستن در ماشین یا بلند شدن از روی مبل. احساس می کنم 90 سال دارم. من برنامه ریزی فیزیکی سالانه خود را در اوایل فوریه برنامه ریزی می کنم ، بنابراین فقط منتظر تشخیص چیزی هستم ، یا شاید فقط به این دلیل است که من **. (تلاش برای جلوگیری از ارسال هرزنامه ها) من اکنون به اندازه کافی پزشک خود را می شناسم که فکر نمی کنم او به طور خودکار به این نتیجه برسد ، اما می دانید ، شاید به همین دلیل است. من فقط سنگین تر از این بودم: من قبلاً چنین احساسی نداشتم. علاوه بر این ، دست راست من ناگهان ، اغلب تشنج می کند. من مطمئن هستم که این یک تونل کارپال است ، اما هنوز. برخلاف احساسی که یک سال پیش داشتم در حال فروپاشی هستم. خیلی قاطع است. من را ناراحت می کند ، باعث می شود از همه چیز دست بکشم ، بنابراین من نیز به عنوان ننگ غذا می خورم. Catch-22: باید از چرخ فلک پیاده شوم.

+ من عاشق کارم هستم. موافقم. خیلی خوشحالم که به این مکان راه پیدا کردم. از نظر حرفه ای ، من یک سال اسکیت رولر داشتم ، اما همه چیز ارزشش را داشت. من از دو شغلی که داشتم ناراضی بودم (اما فکر نمی کردم بدون آن بتوانم زندگی کنم) ، و در حالی که راه خلاص شدن از آنها مطلوب نبود ، در نهایت رها کردم (خودم را آزاد کردم) و ای کاش این کار را انجام داده بودم خیلی وقت پیش. از این نظر ، تنها پشیمانی من این بود که در هر دو مورد اثری خوب نگذاشتم. شغلی که اکنون در آن هستم به من انگیزه می دهد تا حرفه ام را در جهت دیگری ، که واقعاً هیجان زده هستم ، پیش ببرم ، اجازه می دهد وقت آزاد بیشتری به من بدهد (عصرها و آخر هفته های من آنچه را که من از آن لذت می برم انجام می دهم) و … احساس می کنم مثل اینکه من کار مهمی را انجام می دهم ، حتی در مقیاس کوچک در حال حاضر. علاوه بر این ، من راه هایی برای کار با بودجه خانه پیدا کرده ام ، حتی اگر شغل دوم من دیگر کار نمی کند.

صحبت از بودجه … در یک سال گذشته ، من برای بهبود رتبه اعتباری خود و دستیابی به موقعیت مالی بهتر تلاش کرده ام. خوشحالم که می گویم یکی از امتیازات FICO من حدود 80 واحد افزایش یافته است (من متنفرم که سه دفتر اصلی همه متفاوت هستند) و من در پرداخت بدهی پیشرفت خوبی داشته ام. من حتی وام های دانشجویی خود را به طور پیش فرض گرفتم. (من می دانم ، احمق !!!) نکته دیگری که باعث افتخار است این است که در حالی که من هنوز حقوق زیادی را پرداخت می کنم ، اما مدت زیادی است که به حساب بانکی خود اضافه پرداخت نکرده ام. این چیزی است که در گذشته غیر معمول نبود. من هرگز در زندگی بزرگسالی خود با پول خوب نبوده ام ، تصمیمات بسیار بدی گرفته ام ، بنابراین احساس خوبی است که در مسیر درست هدایت می شوم. این خیلی سریع اتفاق نمی افتد ، اما من به آنجا می رسم. (من هنوز باید روزهای هفته بیرون از محل کار خود را متوقف کنم ، چقدر است؟)

+ شراب و مشروبات الکلی. دیروز من یک دستور العمل تهیه می کردم که به شراب سفید خشک نیاز داشت ، بنابراین کمی تحقیق کردم و در نهایت یک برش ده دلاری کالیفرنیا از Geyser Peak خریدم. این اولین بار است که من برای نوشیدن این نوع شراب تلاش شخصی می کنم: باید بگویم که من آن را بسیار دوست داشتم. شریک من به دلایلی از شراب های کالیفرنیا متنفر است (او بسیار فرانسوی ، ایتالیایی-اسپانیایی است) ، اما به هر حال. همه چیز را امتحان می کنم هستم خوشحالم که این یکی را امتحان کردم. طعم میوه ای درخشان داشت و برای ذائقه من خیلی خشک نبود. بعلاوه ، با غذای ریزوتو میگو من خوب بود.

من همچنین تصمیم گرفتم هنگام رانندگی به همان مشروب فروشی ، خود را با کمی Cointreau مهمان کنم. ما قصد داریم شکلات داغ بوربونی را که قبلاً ذکر کردم ، درست کنیم ، من می خواهم کمی طعم پرتقال به مزه ام اضافه کنم. کمال!

من فعلاً شما را با آن بخشهای زندگی ام می گذارم و امیدوارم به زودی برگردم. چه کار می کردی؟

دیدگاهتان را بنویسید