عروسی یورک – عروسی چلسی و ریس راشورث در زانت – اخبار فوری


خوب، این چیزی است که برای زوج یورک، چلسی و ریس راشورث، که با خانواده و دوستانشان در جزایر یونان ازدواج کردند، سفارش داده شد.

اگر به تازگی ازدواج کرده اید و دوست دارید عکس ها و داستان شما به صورت رایگان در مطبوعات منتشر شود، لطفاً همه چیز را از طریق این فرم آنلاین مفید برای ما ارسال کنید: www.thepress.co.uk/weddings

درباره عروسی چلسی و ریس بیشتر بدانید…

کی ازدواج کردی؟

۳۰ ژوئن ۲۰۲۲

کجا ازدواج کردی؟

اول از همه

پذیرایی شما کجا بود؟

باغ های ونوس

چه جوری آشنا شدید؟

ما در مدرسه با هم آشنا شدیم و در تمام زندگی مان همدیگر را می شناسیم. ما مدرسه را رها کردیم اما زیاد صحبت نکردیم و سپس در یک مهمانی در سال ۲۰۱۵ با هم آشنا شدیم. دوباره شروع به صحبت کردیم و شروع کردیم به بیرون رفتن با هم.

در مورد پیشنهاد به ما بگویید

یک هفته با مامان، بابا و دختر کوچکم به زانت رفتیم. به پیشنهاد در رستوران مورد علاقه ما، ما یک رقص یونانی انجام دادیم. برونو مارس پس از ازدواج با شما زانو زد! معلومه که گفتم بله!

هردوتون چی پوشیدید؟

من یک لباس بلند و لاغر، پیراهن سفید و شورت سنگی پوشیده بودم (برای کت و شلوار خیلی گرم بود!).

بهترین چیز در مورد عروسی شما چیست؟

بهترین چیز در مورد عروسی ما این بود که همه کسانی که بلند شدند و به رقص یونانی پیوستند! اما من واقعاً نمی توانم انتخاب کنم – کاملاً شگفت انگیز بود.

آیا عروسی شما تحت تأثیر بحران کرونا قرار گرفته است، اگر چنین است به ما بگویید چگونه؟

ما خواهیم کرد

از چه کسی می خواهید برای اینکه روز بزرگ شما را خاص کرده است تشکر کنید؟

می خواهم از مامان و بابا تشکر کنم. ما بدون تو نمی توانیم این کار را انجام دهیم. همچنین از همه کسانی که برای سفر به زانت تلاش کردند تشکر می کنم. ما نمی توانیم نتیجه را باور کنیم و نمی توانیم از افرادی که آمدند و روز ما را بسیار خاص کردند خوشحال باشیم! از ابتدا تا انتها شگفت انگیز بود. همچنین یک تشکر بزرگ از برگزار کننده عروسی من!

از ماه عسلت بگو

هنوز ناپدید نشده است! ما سال آینده برای اولین سالگردمان به ماربلا می رویم!

داستان عروسی خود را به اشتراک بگذارید

اگر به تازگی ازدواج کرده اید و می خواهید عکس ها و داستان خود را به صورت رایگان در روزنامه منتشر کنید، لطفا با ما تماس بگیرید! شما می توانید همه چیز را از طریق این فرم آنلاین با استفاده آسان به ما ارسال کنید: www.thepress.co.uk/weddingsرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر