“عملیات Weh” روسیه توسط اوکراین. رز ۵ – اخبار ساحلی


دادستان تایمز، کرملین، مزدورانی

به گذرش تایمز، بیش از ۴۰۰ فیک روسی از آفریقا، بری ترویر، رئیس تماشاگران اوکراینی، و لودیمیر زلنسکی، به فراز دارمده و.

این یک سیستم نیمه خصوصی است که توسط گرووا واگنر مشخص شده است، ظاهراً با ولادیمیر پوتین، قانون اساسی پدرش به عنوان یک زیلنسکی – و ۲۳ شخصیت کشور من، Digir، به نظر یک مجوز، که توسط رفتار یک شرقی برگزار می شود. همسایه اروپایی خود از بن باربرد.


بسیج شدند روس اوکرائین

در رز رسانی زنده:


روبل روسیه برای رشوه، دلار، نازدیک، با ۳۰ دلار، برای سقوط کردها

بازار همزمان با ارزیابی در اثر تحریم روس ها بر حبهبوحه به بهبوحه ریخت و به او تهمت زد و با اوکراین، روبل روس، دزد، سرحد، ۲۹ دیر، کهش یفت به کرملین حمله کرد.


منبعی وجود دارد که در آن خاطراتی بین فدراسیون روسیه و اوکراین وجود دارد، از جمله صبح رز، دوشنبه، آقاخوحید شاد.

انسداد Nest کجاست؟ یک جلسه در صبح، زمانی که شما یک وعده غذایی دارید. شواهدی برای تجدید نظر در خیابان اوکراین.

در رز رسانی زنده:

سایلنس موریسون، به وزیر امور خارجه استرالیا تهمت زد، در رسانه های کردی، مانند مقامات استرالیا، منع هی راا علی و ولادیمیر پوتین، رئیس عمومی روسیه و سرشماری مقامات، دو ایالت را به زبان کردی و فعالیت های تجاری

به نام روز، ممنوعیت مالی، هدف استرالیا، و ممنوعیت سفر، رئیس جمهور روسیه و اعضای دائم شورای امنیت روسیه: سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه، سرگئی شویگو، مولادین یخیل وزیر دفاع و خانم کولوکولتسف، «دار بیانیه امداه آست.


کابین ترکیه با نخست وزیر اردوغان

شبکه تلویزیونی ان تی وی گذرش داد، کابین ترکیه با رئیس جمهور رجب طیب اردوغان، رئیس تماشاچیان ترک، رز دوشنبه، دربار، درخواست، اوکراین، بری بوستان، تنگه، دیاری، سیه، به روی کستی هائوت ها، غنی.

مولود چاووش اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه و آنکارا.

جای همنشین هر زندایی کجاست؟ CNN Turk گفت: “الان من آشیانه هاوایی را حمل می کنم و نقاشی یک جهادگر اوکراینی را گذاشته ام… Montreux ra’a Agra اثر یواخیم کرد چیست؟”

Wey Avzod: ترکی، تمام عیار kanunción Montreux ra d’ik، شفاف، دستمزد، Khowahid کرد.


آسیاب شورای آمنه سازمان با ارسال موضوع اوکراین با مجمع عمومی ری داد متحد می شود.

شورا آمنه سازمان میل با شواهد بن بست یکی از اعضای دائم شورا متحد می شود که با آن موضوع اوکراین با مجمع عمومی به نظر شما سازمان میلر در صورت درخواست فوری و نظر بابا ارسال می شود. .

روسیه، آمریکا، آمریکا، عذاب یک کمپین، توسط اوکراین و دو کرد.


آمیز هاپیماهای، دادستان اوکراین برای کمپین های موافات، بدون سرزنش

آرک اوکراین، مدافع مبارزات انتخاباتی موفقیت، آمیز، پهپدهای، ساکت، ترکیه.

نیروهای مسلح اوکراین، تصاویری از فروپاشی زارا، وساطت یک پهباد، گسترش کردها و نبود پا در آن.

ایرزالوگنی، فرمانده کول نیروهی مسلح، دشت که نمایش، لشکرکشی هاواپی مای بدون سرنچین در نازدیکی شهر مالین، ۱۰۰ کیلومتری (حدود ۶۲ مایلی) شمال غربی کیف رخ داده است.

در رز رسانی زنده:


عکس ماهوارا هرکس بیزرگی از نیرو های های روسیه

وضعیت کنونی اوکراینی است، پرداخت آن را مردم روسیه، حاشیه، راه پایان اردیبهشت ماه است، عکس های ماهواره که جدید است، نام روز، نام روز.

به گذرش مکسر، کجاست کاروان در تصویر ماهواره یعنی رز یکشابه در خیابان P-02-02 خیابان نازدیکی ایوانکیف، مرز که در ۴۰ مایل (۶۰ کیلومتر) شمال غربی پایتخت اوکراین است، دده شاد. خیابان P-02-02 How to Road نام دارد.

کامیون های سوخت و تدرکات را با افزودن تانک ها، خودروهای پیاد و توپخانه های خداکشی که دار در کاروان حرکات می کرند، شانسایی کرد.

در رز رسانی زنده:


شاهدار جنوبی اوکراین

الکساندر سویدلو، سرپرست شاهداری بردیانسک در سواحل جنوب اوکراین، حمایت از اقلیم کردستان روسیه، آمدن در ماه شادا، و کنترل بر مسیر پایان گاروات.

بردیانسک که درای یاک پیگاه درایا کوچیک است ۱۰۰۰۰۰ نفر جامت درد.


آسیاب شورای آمنه سازمان با ارسال موضوع اوکراین با مجمع عمومی ری داد متحد می شود.

شورا آمنه سازمان میل با شواهد بن بست یکی از اعضای دائم شورا متحد می شود که با آن موضوع اوکراین با مجمع عمومی به نظر شما سازمان میلر در صورت درخواست فوری و نظر بابا ارسال می شود. .

روسیه، آمریکا، آمریکا، عذاب یک کمپین، توسط اوکراین و دو کرد.


ویتالی کلیچکو، شهدار کایف رز، یخانبه در همراهی آسوشیتدپرس، جی وی تی: پیاخت اوکراین به شدت اوضاع را محاصره کرد و تخلیه آن نامنظم است، اما ممکن نیست.

کلیچکو در پاکه کجاست سئوال که آه ایا برنامه هی پرای خندق نامنظم وجود دارد گیف: آنچه در کار را انگام ذیم می رویم زیرا هما راهها مسدود شده است.

یا پشتوانه پاسخی: «وضعیت حال این است که هستم را محاصره کرد.

از این پس با سر تماشاگران اوکراینی (و ولادیمیر زلنسکی) کاردام را همراهی کردم. کلیچکو خاطرانشان کرد: دغدغه احساس خوبی نادرند.

شهدار اعتراف کردها مانند مقامهای پایتخت، کامل کامل، گردان حی دو و دفاع از سرزمینی که میگفتند آنها سلاحهای نیرومندی هستند، نادرند.

کلیچکو آدما داد: «راش را باخواحید، مقنترل ۱۰۰ درسدی نداریم» و افزود: «دفاع زمینی کجاست؟

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر