غول الکترونیکی تایوانی، فاکسکان، هجوم دیجیتالی سلامت را فاش کردشرکت Hon Hai Precision Industry که در بازار با نام Foxconn Technology Group نیز شناخته می شود، از طریق آخرین مشارکت خود در تایوان وارد بازار تجهیزات پزشکی جنوب شرقی آسیا می شود.

در مورد چیست

این سازنده لوازم الکترونیکی چندملیتی قرارداد همکاری با تامین کننده لوازم الکترونیکی مصرفی تایوان بیوفوتونیک امضا کرده است. (tBPC) و موسسه تحقیقات فناوری صنعتی (ITRI) تحت حمایت دولت برای توسعه یک پلت فرم نظارت بر مراقبت از راه دور.

آنها برای ترکیب حسگرهای نوری tBPC با سخت افزار پزشکی فاکسکان و همچنین ادغام الگوریتم های پزشکی قبلی در توسعه کلی نرم افزار همکاری خواهند کرد. تحقیقات ITRI در زمینه الکترواپتیک، ارتباطات اطلاعاتی و میکروسیستم‌ها از توسعه پلت فرم نظارت مراقبت از راه دور پشتیبانی و راهنمایی می‌کند.

این کنسرسیوم قرار است فناوری آینده خود را در یک آزمایش بالینی یک ساله در بیمارستان Tucheng در نیو تایپه آزمایش کند. آنها همچنین برای همکاری احتمالی با بیمارستان یادبود چانگ گونگ و سایر مراکز مراقبت از سالمندان تماس گرفته اند.

چرا مهم است

فاکسکان هوش مصنوعی، نیمه هادی ها و فناوری های ارتباطی نسل جدید را توسعه می دهد که چهار محصول اصلی آن را تامین می کند: لوازم الکترونیکی مصرفی هوشمند، ابر و شبکه، تجهیزات محاسباتی و اجزای زنجیره تامین.

همانطور که توسط CNA، Chiang Chih-Hsiung، رئیس گروه تجاری B این شرکت، گفت که آنها از تخصص خود در ICT برای ایجاد ابزارهای پزشکی هوشمند با ارزش افزوده و ورود به بازار تجهیزات پزشکی منطقه از اوایل سال آینده استفاده خواهند کرد. او همچنین به اشتراک گذاشت که آنها به دنبال مشارکت بیشتر در ایجاد مانیتورهای ضربان قلب، اکسیژن خون و قند خون و همچنین دستگاه‌های ECG خواهند بود.

روند بزرگتر

مک کینزی و شرکت گزارش سال گذشته گفت که ارزش بازار سلامت دیجیتال در آسیا می تواند تا سال ۲۰۲۵ از ۳۷ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۰ به ۱۰۰ میلیارد دلار برسد که ناشی از رشد اکوسیستم سلامت دیجیتال مصرف کننده محور و افزایش تقاضا است.

در اخبار دیگر، فاکسکان در نوامبر سال گذشته فاش کرد که بیش از ۷۰۰ میلیون دلار در طرح “۳+۳” خود سرمایه گذاری کرده است که به سه صنعت در حال ظهور اشاره دارد: وسایل نقلیه الکتریکی، ربات ها و سلامت دیجیتال. این شرکت قبل از اینکه به یکپارچه‌سازی سخت‌افزار و نرم‌افزار گسترش یابد، کار خود را با تولید سخت‌افزار قراردادی آغاز کرد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر