فرمانده نیروی انتظامی پیامی قاطع برای جلوگیری از معترضان نفتی صادر کرد – وی آی پی نیوز


رئیس پلیس پیامی قوی برای توقف فعالان نفتی صادر کرد - SurgeZirc انگلستان
فرمانده نیروی انتظامی با صدور پیامی محکم جلوی فعالان نفتی را گرفت.

رئیس پلیس پیامی قوی به معترضان «نفت را متوقف کنید» صادر کرد که M25 را مسدود کردند و از آنها خواست که «بزرگ شوند» و متوجه شوند که زندگی خود را به خطر می اندازند.

برای چهارمین روز متوالی، فعالان Stop Oil در مکان‌های مختلف در امتداد بزرگراه M25 سوار بر دروازه‌های پشت بام شدند تا پیام‌های کمپین علیه مجوزهای جدید نفت و گاز را ارائه دهند.

پی جی هرینگتون، رئیس پلیس اسکس در بیانیه اخیر خود گفت: «ما همیشه به Just Stop Oil گفته‌ایم که بزرگراه‌ها مکان‌های خطرناکی هستند.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید: استارمر گاوین ویلیامسون را به عنوان یک “قلدر کارتونی با یک عنکبوت خانگی” توصیف می کند.

“من فکر می کنم این فقط یک مسئله زمان است که کسی کشته شود. تنها راه برای جلوگیری از آن این است که Just Stop Oil رک و پوست کنده بزرگ شود و متوجه شود که این کار جان مردم را به خطر می اندازد.

درست قبل از ساعت ۷ صبح یک فعال در حال چسبیدن به موانع فلزی در M25 به سمت غرب در برنت وود در نزدیکی جاده وارلی دیده شد.

پلیس در تلاش است تا معترضان را از صحنه خارج کند. ترافیک در باکینگهامشر باید در خلاف جهت عقربه های ساعت بین J16 و J15 (M40-M4) و در خلاف جهت عقربه های ساعت بین J29 (برای A127) و J28 (برای A12) متوقف می شد.

پلیس اسکس در ساعت ۷:۳۰ صبح اعلام کرد که زنی را دستگیر کرده است که می خواست از دروازه ای ۱.۵ مایلی جلوتر از J28 در بزرگراه M25 در جهت عقربه های ساعت بالا برود.

در حالی که ماموران مشغول رسیدگی به وضعیت بودند، یک لاین برای مدت کوتاهی بسته شد. اکنون همه خطوط بین تقاطع ۲۸ و ۲۹ باز است.

افسران پلیس ساری گفتند که فعالان از دروازه ای در تقاطع ۸ از شلوغ ترین بزرگراه های بریتانیا عبور کردند. در ساعات شلوغی، تردد در دو جهت متوقف و پس از ساعت ۸:۳۰ صبح بازگشایی می شود.

این نیرو در توییتر نوشت: “افسران در محل با فعالانی که از دروازه ای در تقاطع ۸ M25 بالا می روند، برخورد می کنند. جاده در خلاف جهت عقربه های ساعت بسته شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید: سنگسار شاه چارلز و ملکه کامیلا با تخم مرغ در ملاء عام

پیش از این پلیس کلان شهر نیز اعلام کرده بود: امروز مجدداً آماده پاسخگویی به هرگونه جنایت در #M25 هستیم و برای کاهش اختلال و ترافیک سریعا اقدام خواهیم کرد.

به نوبه خود، Just Stop Oil در حساب توییتر خود پاسخ داد: “ما آماده ایم تا زمانی که دولت به نفت و گاز جدید پایان دهد، ادامه دهیم.”

به نظر می رسد که معترضان نفتی از برخی اقدامات خود پشیمان هستند، اما اصرار دارند که به عنوان تنها گزینه برای شنیده شدن صدایشان ادامه دهند، با یکی از معترضان که در کنار دروازه ای نزدیک J8 ایستاده و در ویدئویی ضبط می کند: «کاش این کار را نمی کردم. برای انجام این کار […] اما برای به صدا درآوردن زنگ خطر چه کار دیگری می توانیم انجام دهیم؟ “

یکی دیگر از معترضان گفت: “من درک می کنم که مردم باید ناامید شوند، و درست است، اما ما باید زندگی روزمره را که به سمت فاجعه اقلیمی پیش می رویم مختل کنیم، و با این حال دولت همچنان به ما می گوید، نسلی که به من خیانت می کند و به من خیانت می کند.” تظاهر کننده صدور مجوزهای جدید نفتیرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر