قاضی اظهارات سوگند ترامپ را رد کرد که اسناد مالیاتی احضاریه ای ندارد – وبیشو تک


یک قاضی ایالت نیویورک بیانیه سوگند ارائه شده توسط دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا مبنی بر نداشتن اسنادی را که دفتر دادستانی نیویورک به عنوان بخشی از تحقیقات طولانی مدت خود در مورد اینکه آیا شرکت املاک و مستغلات همنام او با کاهش ارزش اموال برای تقلب انجام داده است را رد کرد. اهداف مالیاتی

روز دوشنبه، قاضی آرتور انگورون، آقای ترامپ را پس از اینکه متوجه شد به دلیل عدم ارائه اسناد مورد نظر دادستان کل لتیشیا جیمز به عنوان بخشی از تحقیقات مدنی که جدا از تحقیقات جنایی است، به دادگاه تحقیر شده است، به پرداخت روزانه ۱۰۰۰۰ دلار جریمه محکوم کرد. که منجر به اتهامات جنایی سازمان ترامپ و مدیر ارشد مالی قدیمی آن، آلن وایسلبرگ شده است.

دو روز بعد، آقای ترامپ بیانیه سوگند خورده ای را ارائه کرد که در آن اظهار داشت که جستجو برای اسناد در تلاش برای “تصفیه” تحقیر و اجتناب از جریمه روزانه ۱۰۰۰۰ دلاری انجام شده است، اما قاضی انگورون این پرونده را در یک دستور دو صفحه ای رد کرد. اظهارات آقای ترامپ را “کاملاً عاری از هرگونه جزئیات مفید” خواند.

وی افزود: «به ویژه، در این مورد توضیح داده نمی‌شود که او فایل‌های خود را در کجا نگهداری می‌کرد، چگونه فایل‌هایش در دوره‌های کاری عادی ذخیره می‌شد، چه کسی به چنین فایل‌هایی دسترسی داشت، در صورت وجود، خط‌مشی نگهداری برای این فایل‌ها چگونه بود، و مهمتر از همه، او معتقد است که در حال حاضر چنین پرونده هایی در کجا قرار دارند.

قاضی انگورون همچنین خاطرنشان کرد که بیانیه رئیس جمهور سابق “به طور مشابه بیان نمی کند که آیا او دستگاه های الکترونیکی شخصی خود را برای تصویربرداری و جستجو تحویل داده است یا خیر” و به آقای ترامپ دستور داد تا بیانیه سوگند خورده دیگری را به دادگاه ارائه دهد که جزئیات آن حقایق را شرح دهد.

او همچنین ادعاهای وکیل ترامپ مبنی بر اینکه گفتگو با رئیس جمهور سابق در مورد مکان آن اسناد و دستگاه ها تحت پوشش امتیاز وکیل-موکل است و همچنین ادعای آقای ترامپ مبنی بر اینکه دفتر خانم جیمز به دلیل شکست وی مورد تعصب قرار نگرفته را رد کرد. برای رعایت احضاریه

او نوشت: “هر روزی که بدون رعایت قوانین می گذرد، تعصب بیشتری به OAG وارد می کند، زیرا قوانین محدودیت ها همچنان ادامه دارد و ممکن است باعث شود OAG نتواند دلایل خاصی را دنبال کند که در غیر این صورت انجام می شد.”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر