قبل از اینکه همه چیزهایی که باقی مانده اند زامبی های ارتجاعی باشند، عینک آفتابی خود را بزنید – تک بست ۱۰۰


حتی وقتی این را می نویسم، یکی از آخرین تکه های صداقتی که برای مؤسسات آمریکایی باقی مانده است، در ویرانه های سیگار است. پیش نویس رأی دیوان عالی «پایان دادن به Roe vs. وید” به رسانه های شرکتی درز کرده است و مطمئناً، ناله شروع می شود. و این کوچکترین چیزی است که این ستون در مورد آن است.

خوانندگان آشنا با سینما ممکن است فیلم علمی تخیلی / اکشن ۱۹۸۸، «آنها زندگی می‌کنند» را با بازی رودی پایپر در نقش «نادا» به یاد بیاورند، مردی که دنیای خود را به‌عنوان مکانی بسیار متفاوت از آنچه که بود می‌بیند. اگر آن را ندیده اید، در آمازون و پخش جریانی موجود است. قرار بود پاسخی به آمریکای ریگان باشد، چرا که در هالیوود انتقاد از بازگشت رفاه و میهن پرستی آمریکایی بود. همان استودیوهایی که از رونالد ریگان انتقاد می‌کردند نیز در کامیون‌های کمپرسی پول نقد از او انتقاد می‌کردند. اما هدف این قطعه این نیست.

احساس می کنم نادا هستم. چون آنها آنجا هستند. و من آنها را می بینم. شرط می بندم تو هم همینطور.

من مردی هستم که در جامعه ای منصفانه و عادلانه بزرگ شده ام. جامعه ای که شهروندانش باسواد و تحصیل کرده بودند. که تنها آرزوی زندگی خود را بر اساس حقوق خدادادی مندرج در اسناد تاسیس داشتند. مردمی که در اعمال خود عمد و عادل بودند. شهروندان اندیشمند و درون نگر، که به مسائل سنگین توجه می کردند و پاسخ های زانویی و ارتجاعی را به عنوان روش وحشی ها رد می کردند.

هیولاهایی در میان ما هستند. و آنها ما هستیم.

در فیلم، نادا سعی می کند یکی از دوستانش را وادار کند که عینک آفتابی را بزند و دنیایی را که او می بیند ببیند. دنیای ترسناک، دستکاری شده و کنترل شده ای که اطاعت می طلبد. چیزی که در پی می‌آید یک مبارزه حماسی پنج دقیقه‌ای روی صفحه نمایش است، زیرا این دو به معنای واقعی کلمه از طبیعت جهان دوری می‌کنند. چنین استعاره مناسبی برای ایالات متحده در سال ۲۰۲۲:

  • در سال ۲۰۱۶، آن‌ها بی‌اهمیت از انگیزه‌های کاملاً رد شده درباره «تبانی» و رئیس‌جمهور مستقر استفاده کردند، نه اینکه به همان اندازه به طوطی‌آمیز هر چیز منفی که درباره او گفته می‌شد، طوطی‌سازی کردند. آنها همچنان خواندن های رد شده را تکرار می کنند و حتی اگر به آنها نشان دهید که رد شده است، آن را تکرار می کنند.
  • کووید-۱۹ درصد بقای ۹۹ درصدی دارد. CDC داده های خود را برای ترساندن مردم به منظور پیروی از دستورات جنون آمیز دولت و قرنطینه تهیه کرد. آنتونی فائوچی از تحقیقات عملکردی در مورد ویروس حمایت کرد و مستقیماً بودجه آن را تأمین کرد. ماسک ها تا حد زیادی بی اثر و غیر ضروری بودند. شواهد زیادی وجود دارد که نشان می دهد واکسن های معجزه آسایی که برای نجات ما از شر طراحی شده اند دارای عوارض جانبی مضر هستند. و با این حال، توده‌های آبی رنگ به سوی کسانی می‌روند که حتی یک ذره ارتدکس را زیر سوال می‌برند. بدون فکر، بدون مشورت، هیچ ملاحظه ای.
  • به تمام آن پرچم های اوکراین در پروفایل افراد و قاب عکس ها در فیس بوک نگاه کنید. چنین دلسوزی آن اوکراینی های بیچاره مطمئناً، آن اوکراینی های بیچاره. در مورد آن مردم فقیر در دونباس که می خواستند تا حدودی میراث روسی خود را حفظ کنند، چطور؟ در مورد آن سربازان بیچاره اسیر روسی که توسط سربازان اوکراینی به پایشان شلیک شده است، چطور؟ در مورد تجاوز ناتو به خاک روسیه چطور؟ در مورد هر یک از آن چطور؟ اگر در مورد آن بحث می کنید، شما دشمن هستید، باید هوادار پوتین باشید. یک گیاه. آن عینک آفتابی را به من نزن.
  • ایلان ماسک در حال خرید توییتر یک مردم آزاد، آزادی بیشتری را برای گفتن آنچه معتقدند، می ستایند، همانقدر که برخی ممکن است آن را نفرت انگیز بدانند. تا زمانی که خلاف قانون نبود، افکار خود را در عرصه اندیشه پیش ببرید و آزادگان را آزادانه انتخاب کنید. قطعا نه. ماسک یک فاشیست است. جعلی. طرفدار تبعیض، سخنرانی طرفدار نفرت (به جرأت می توانم بگویم؟) نازی. ناگفته نماند که شرور اصلی در نمایشنامه اخلاق مارکسیستی بی پایان چپ: یک میلیاردر. زمانی که او ماشین های برقی می ساخت خوب بود، اما نه اکنون که هژمونی نظر ما را تهدید می کند. و لشکر مردم آن را تکرار می کنند.
  • پیش نویس نظر SCOTUS “بطلان” Roe در مقابل. وید به مطبوعات نشت می کند. و مظنونان معمولی در مورد “حقوق باروری زنان” که “تحت تعرض” هستند، ناله می کنند و دندان قروچه می کنند و خدای من، ما داریم به دوران تاریکی باز می گردیم. خوب نه، این به سادگی به این معنی است که هر آمریکایی می تواند حرفی برای گفتن داشته باشد، و شما همچنان اگر بخواهید می توانید در ایالت های آبی مرتکب کودک کشی شوید. هی خفه شو! زمان شورش! زمان جمع کردن بسته های دادگاه است!

نکته این سخنان کوچک این است که هرگز در زندگی من فکر نمی کردم تعداد زیادی از همشهریانم به زامبی های بی فکر و مرتجع تبدیل شوند. اما من شاهد وقوع آن با هر موضوع یا خشم جدیدی هستم که در تمام اشکال رسانه‌ها به نمایش در می‌آید. دیگر نیازی به عینک آفتابی خود ندارید، آنها با نظم تهوع‌آور ظاهر می‌شوند.

این چندان نگران کننده نخواهد بود جز اینکه اینها قرار است وارث میراث بنیانگذار باشند. بنیانگذاران ما مردانی عمیقاً تحصیلکرده، متفکر و منطقی بودند. اعلامیه استقلال و قانون اساسی محصول درخشان ذهن‌های درون‌نگر و باسواد تاریخی بودند که برای جمعیتی عمیقاً تحصیلکرده، منطقی و اخلاقی در نظر گرفته شده بود.

لطفا، آمریکا: عینک آفتابی خود را بزنید. در فکر و عمل سنجیده باشید. چشم انداز رسانه ای و سیاسی را برای چشم انداز جهنمی منحرف، دستکاری شده و قبیله ای که در مقابل آن قرار دارد، ببینید. انتخاب باینری جعلی “ما و آنها” به شما ارائه می دهد.

دیگر یکی از هیولاها نباشید

اگر این مقاله را آموزنده یافتید، لطفاً یک کمک مالی کوچک به ما در نظر بگیرید فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه نگاری محافظه کار – یا انتشار این خبر. متشکرم.

منبع سندیکای مقاله اصلی RWR.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر