قهرمان ۳۵ امتیاز کسب کرد و هیث برای پنجمین بار متوالی هورنتز را ۱۴۴-۱۱۵ شکست داد – WSVN 7


میامی (AFP) – تایلر هیرو ۳۵ امتیاز از روی نیمکت به دست آورد و میامی هیت به گل نزدیک شد. او سه شنبه شب با پیروزی ۱۴۴ بر ۱۱۵ مقابل شارلوت هورنتز در پلی آف کنفرانس شرق اول شد.

میامی برای پنجمین بار متوالی و دومین امتیاز برتر تاریخ به پیروزی رسید، در حالی که شارلوت پس از باخت ۱۴۴ بر ۱۱۲ روز شنبه در فیلادلفیا، برای دومین بازی متوالی ۱۴۴ امتیاز کسب کرد.

جیمی باتلر ۲۷ امتیاز، پم آدبایو ۲۲ امتیاز و دانکن رابینسون ۲۱ امتیاز برای هیت به دست آوردند، که باید یکی از دو بازی باقیمانده خود را ببرند تا جایگاه اول شرق را کسب کنند. رابینسون در شش بازی قبلی خود، از جمله دو بازی بدون گل، به طور میانگین ۵.۷ امتیاز کسب کرد و ۷ از ۱۱ بازی سه امتیازی را به ثمر رساند.

تا ۱۰۴-۹۷، پس از سه راند، ضربه چهارم با پرش ۱۳-۲ آغاز شد. سه امتیاز رابینسون با ۷:۵۵ باقی مانده باعث برتری ۱۱۷-۹۹ آنها شد.

میامی از ۴۲ از ۳ امتیاز ۲۳ را به پایان رساند. قهرمان ۸ از ۱۴ پشت قوس بود که با رکورد بازی دواین وید برای امتیاز با یک سیو برابری کرد.

هورنتز جایگاه خود را در مسابقات Play-Tournament به دست آورد. آن ها شب را با تساوی با بروکلین آغاز کردند تا در شرق نهم شوند.

مایلز بریجز با ۲۹ امتیاز و لاملو پل با ۱۸ امتیاز و ۱۴ پاس گل شارلوت را به پایان رساندند.

اریک اسپولسترا (پروتکل های سلامت و ایمنی) مربی هیث در دومین بازی متوالی خود شکست خورد. دستیار میامی، کریس کوین، تیم را در غیاب اسپولسترا هدایت می کند.

هورنتز چهار پرتاب سه امتیازی اول خود را به ثمر رساند تا با نتیجه ۲:۵۷ با نتیجه ۱۴-۴ به برتری برسد. سه بازی متوالی بین رابینسون و هیرو منجر به پرش ۱۲-۳ در ساعت ۲:۰۷ در پایان نیمه دوم شد و میامی در نیمه اول ۷۰-۶۰ پیش افتاد.

کایل لوری و شارلوت گوردون هیوارد از میامی استراحت کردند و بازی نکردند. هیوارد قبل از بازی ۱۷ دقیقه ای خود مقابل فیلادلفیا، ۲۲ بازی را به دلیل پیچ خوردگی مچ پای چپ از دست داد.

یادداشت

هورنتس: شارلوت در جای خود به دام افتاده است. این اولین بازی هورنتز پس از پایان فصل عادی از سال ۲۰۱۶ خواهد بود، زمانی که آنها یک سری هفت بازی را در دور اول به میامی باختند. … بریج در ۶ بازی اخیر خود میانگین ۲۶.۶ امتیاز کسب کرده است.

Heat: این بازی از نظر فنی فصل تمرین ۱۱۱۱ Spolstra بود، که شامل مسابقاتی است که او به دلیل مسائل خانوادگی و ویروسی از دست داده است. ین کوین در حالی که در این فصل روی اسپولستر قدم می گذارد ۲-۱ است. علاوه بر برد یکشنبه در تورنتو، اسپولسترا یکی از بازی های میامی مقابل بروکلین در ۲۶ مارس را پس از انجام عمل جراحی از دست داد.

برادر در مقابل برادر

کالب مارتین ۷-۱۲ از برادر دوقلوی کودی پیش بود. مارتین دو فصل پیش در شارلوت متحد شد تا اینکه کالب به عنوان بازیکن آزاد به میامی پیوست.

تا بعد

هورنتز: پنجشنبه میزبان اورلاندو مجیک است.

هیث: برنامه فصل عادی جمعه در خانه آتلانتا به پایان می رسد.

حق چاپ ۲۰۲۲ آسوشیتدپرس. تمامی حقوق محفوظ است. این محتوا نباید منتشر، پخش، بازنویسی یا توزیع مجدد شود.

مستقیماً به خبرنامه ما بپیوندید تا آخرین اخبار را در صندوق پستی خود دریافت کنید

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر