قیمت بلیط هواپیما از هند در این ماه ۵۰ درصد افزایش می یابد – خبر آسان


خطوط هوایی امارات: قیمت بلیط هواپیما از هند در این ماه ۵۰ درصد افزایش می یابد

انتظار می رود با بازگشت مهاجران پس از تعطیلات تابستانی به کشور، قیمت بلیط های هواپیما از شهرهای مختلف هند به امارات در ماه جاری بین ۴۵ تا ۵۰ درصد افزایش یابد.

آژانس های مسافرتی افزایش شدید تقاضا برای بلیط هواپیما از بخش هایی از جنوب هند مانند کوچی، کوژیکود، چنای و بنگالورو را گزارش کرده اند. آژانس های مسافرتی گفتند که تقاضا برای بلیط از بمبئی و دهلی به امارات نیز در حال افزایش است. آنها افزودند که از آنجایی که قرار است پروازهای تجاری نیز پس از تعطیلات تابستانی از سر گرفته شود، تقاضا و قیمت بلیت پس از ۱۵ اوت به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت.

خواندن- دبی اولین رویداد متاورس خود را در ماه سپتامبر برگزار خواهد کرد

مدیر عامل سفرهای هوشمند، عفی احمد نیز گفت که قیمت ها از هند به بسیاری از مقاصد در شورای همکاری خلیج فارس چندین سال است که در این زمان از سال بالا بوده است. احمد گفت: «بسیاری از خانواده ها، به ویژه آنهایی که کودکان در سن مدرسه دارند، چاره ای جز بازگشت از تعطیلات ندارند، زیرا برای بازگشایی مدارس باید به موقع برگردند.

آژانس مسافرتی مستقر در دبی Equator Travel Management LLC یک پرواز چارتر یک طرفه به مقصد محبوب کرالا در ایر ایندیا اکسپرس با قیمت تخفیف تا ۱۰۹۰ درهم ترتیب داده است. با این حال، این پیشنهادات بسیار اندک هستند، زیرا اکثر خطوط هوایی هند و منطقه ای به دلیل توافقات دوجانبه بین دو کشور محدود شده اند، و مقیاس عملیات برای پاسخگویی به تقاضای بالا را دشوار می کند. مدیر منطقه ای این ایرلاین گفت: ایر ایندیا در نظر دارد فقط تا زمستان سه بار در هفته پروازهای دبی به کلکته را آغاز کند.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر