لئاندرو تروسارد در آخرین دقیقه گلزنی کرد تا گل دوم را تکمیل کند – سب مگ


بازی بسیار عالی لئاندرو تروسارد در دقیقه ۹۰ برای پیروزی ۱-۰ برایتون مقابل تاتنهام، یک هفته پس از شکست آرسنال در ورزشگاه امارات، یک دوبل عالی در شمال لندن برای مرغ دریایی ها رقم زد.

شاگردان گراهام پاتر در طول بازی تاتنهام را ناامید کردند، سپس تروسارد مهارت خود را در محوطه جریمه نشان داد تا راه را برای هوگو لوریس در تاتنهام هاتسپر از سال ۱۹۸۱ برایتون پیشی بگیرد.

اسپرز در ۷ گل قبلی خود حداقل ۲ گل زده بود اما در دقیقه ۹۰ موفق به گلزنی نشد.

شاگردان آنتونیو کونته امیدوار بودند پنجمین بازی متوالی خود را با اختلاف ۶ امتیاز نسبت به رقیب خود آرسنال ببرند، اما تیم میشل آرتتا اکنون این شانس را دارد که شنبه بعدازظهر شنبه ۲-۱ مقابل برایتون پیروز شود و به ساوتهمپتون بازگردد. . بازیکنان رده پنجمی می توانند با بازی معوقه با تاتنهام امتیاز کسب کنند.

رقابت نزدیک در تاتنهام هاتسپر می توانست بسیار متفاوت باشد اگر داور، کریگ پاوسون، نمونه های زیادی را در نیمه اول می دید. کمتر از بهترینش، دژان کولوشفسکی خوش شانس بود که وقتی آرنج خود را به سمت مارک کوکورلا تکان داد، ارتباط برقرار نکرد – این باعث شد که او بیشتر از او زرد شود.

در همین حال، انوک موبو که در سفری در سرجیو رگیلون وارد کتاب شده بود، با وجود یک چالش ناشیانه در پای پیر-امیل هوژبرگ، طناب محکمی را طی کرد و از زردی دوم فرار کرد.

اما برایتون در نیمه دوم سقوط کرد و جای Mwipo را گرفت و در پایان متقاعد کننده دیگری در ۴۵ دقیقه نیمه دوم، لحظه جادویی را در آخرین دقیقه از طریق Trussard برای پیروزی یافتند.

برایتون که قبل از انتقال به آرسنال شنبه گذشته فقط یک امتیاز از هفت امتیاز قبلی خود را گرفت، اما همیشه در مقابل تاتنهام راحت به نظر می رسید.

جوئل ولتمن از برایتون و هری کین از تاتنهام برای توپ می جنگند
تصویر:
جوئل ولتمن از برایتون و هری کین از تاتنهام برای توپ می جنگند

والتمن در اوایل به خوبی با هری کین کنار آمد، اما برایتون بهترین لحظات خود را در دوره ابتدایی داشت، در حالی که خود والتمن در انتهای دیگر پس از مهار مویپو از کرنر، آن را رد کرد. سپس رودریگو بنتانکور باید تیز بود تا از ورود الکسیس مک آلیستر از گوشه مقابل جلوگیری کند.

پس از پایان ضعیف نیمه، زمانی که تمرکز روی کولوچفسکی و موبو بود، به نظر می رسید سان به احتمال زیاد از مسیر برای تیم میزبان خارج می شود، اما دو بار در ۷ دقیقه قبل از اینکه بنتانکور توپ را از تیرک دروازه برخورد کند.

بازیکنان برایتون پیروزی لئاندرو تروسارد در دقیقه 90 را جشن گرفتند
تصویر:
بازیکنان برایتون پیروزی لئاندرو تروسارد در دقیقه ۹۰ را جشن گرفتند

با این حال، برایتون به تهدید ادامه داد، پاسکال گروس زمانی که در وضعیت خوبی قرار داشت به سمت او شلیک کرد و طارق لمپتی از موقعیت خوبی به لوریس ضربه زد.

و هنگامی که یک Trussard ساختگی روی اریک دایر انجام شد و ضربه او در مقابل لوریس به پایان رسید، مهمانان پاداش خود را برای ادامه کار دریافت کردند.

بیشتر برای پیگیری.

پس چی؟

تاتنهام برای بازی به برنتفورد می رود شنبه شب فوتبال ۱۷:۳۰ – زنده لیگ برتر اسکای اسپورت – در حالی که برایتون روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۰۰ به منچسترسیتی صدرنشین لیگ سفر می کند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر