لایحه ای را در نظر بگیرید که به دادستانی کل اجازه می دهد رسانه ها را تعطیل کند. روزنامه نگاران تی تی مسئول بازنشر بیداری دیگران در مورد ارتش هستند


این پیام (مقاله) توسط رسانه های گروهی خارجی که وظایف یک عامل خارجی را انجام می دهند و (یا) یک شخص حقوقی روسی که وظایف یک نماینده خارجی را انجام می دهد ایجاد و (یا) توزیع شده است.

دودوز تیز!
https://support.meduza.io

در dumuosdumu موجود در این لایحه، که در صورت تصویب، به دفتر دادستان کل اجازه می دهد تا SMI را پس بگیرد. نویسندگان این سند اعضای کمیته دوما برای مقابله با مداخله خارجی بودند.

بر اساس این سند، دفتر دادستان کل این حق را خواهد داشت که از Roskomnadzor بخواهد مجوز رسانه هایی را که “جعلی” مربوط به فعالیت های نیروهای مسلح را منتشر می کنند با شرایطی که “جان و ایمنی شهروندان را تهدید می کند” لغو کند. “یا تهدیدی برای سلامت شهروندان یا نقض دسته جمعی نظم عمومی باشد.

این لایحه همچنین به دادستان‌ها این حق را می‌دهد که رسانه‌های خارجی حاضر در خاک روسیه را از پاسخگویی به KAR منع کنند.

این سند در سند پیشنهادی برای چاپ مواد غیر از SMI در منابع اطلاعاتی “Information Nadostorna” برای استفاده از سلاح های نظامی روسیه ارائه شده است. قانون “O SMI” به دفاتر تحریریه ساعتی مسئولیت نقل قول مطالب دیگر را می دهد.

طبق قانون مدیریت اطلاعات، اطلاعات فقط در یک حوزه قضایی، در صورتی که این انتشار نادرست باشد، یک نیرو است.

همچنین بخوانید

  • چه ماهی در اتحاد جماهیر شوروی سانسور نظامی اعمال کرد و تقریباً تمام رسانه های مستقل را ممنوع کرد گربه مانند بخش هایی از مطبوعات روسیه است که سعی می کنند متوجه نشوند

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر