“لحظه زیبایی از عزاداری و دوستی بود.”


لوکا رولا ، مدیر آمبولانس در سودان، خبرهای خوبی از خارطوم برای ما ارسال کرد. رویکرد پیشگامانه ما در زمینه امنیت برتری در بهداشت در آفریقا همچنان به تصویب می رسد این به ما امید بیشتری می دهد که مدل دسترسی با کیفیت بالا به مراقبت های بهداشتی در قاره آفریقا به زودی تکرار شود.

«انجمن قلب سودان اخیراً کنفرانس سالانه خود را در خارطوم برگزار کرد.

با توجه به تجربه چندین ساله وی در زمینه جراحی قلب ، نمایندگان آمبولانس مرکز سلام برای شرکت دعوت شدند

دکتر سالواتوره لنتینی ، جراح ارشد در مورد آنچه ما به دست آورده ایم ، در کجا هستیم ، آنچه می خواهیم به آن برسیم صحبت کرد “مرکز سلام. گذشته ، حال و آینده »سخنرانیبه

وی در مورد فعالیتهای بالینی ما ، بر فوری تاکید کرد آموزش شرکای محلی برای افزایش اثر پزشکی و جراحی ضروری است. متخصصان جدید سودانی که در حال حاضر با این سازمان همکاری می کنند شامل دو متخصص قلب ، یک متخصص بیهوشی و یک متخصص قلب است.

این مراسم با کف زدن های گرم مورد استقبال قرار گرفت. این نشان دهنده افزایش اعتماد به نفس در کار اورژانس است که مراقبت های بعد از عمل را برای افراد آفریقایی ارائه می دهد.

و در حالی که از ما دعوت شده بود تا نتایج و تجربیات بالینی خود را به اشتراک بگذاریم ، ما مجبور بودیم از مردی که با چشم انداز و اعتقاد عمیق خود به حقوق بشر این پروژه را نادیده گرفت ، قدردانی کنیم. گفتگو با مدیتیشن به پایان رسید موسس ما دکتر اینو اینو استرادا، که توسط متخصصان قلب و عروق سودانی به خوبی شناخته شده و مورد احترام بود.

کوند لحظه زیبایی از دوستی و دوستی بود.»دیدگاهتان را بنویسید