لوزاردو مارینرز را تعطیل کرد، مارلینز هفتمین برد متوالی – WSVN 7News


میامی (AP) – ژسوس لوزاردو در شش اینینگ اجازه یک ران و دو ضربه را داد و میامی مارلینز هفتمین بازی متوالی خود را برد و شنبه شب سیاتل مارینرز را ۳-۱ شکست داد.

برایان اندرسون دو ضربه برای مارلینز داشت که آخرین هفت بازی پیاپی آنها از ۲۴ تا ۳۰ آوریل ۲۰۱۶ ادامه داشت.

لوزاردو (۲-۱) در طولانی ترین بازی خود در این فصل، ۵ گل زد و یکی را پیاده کرد.

لوزاردو گفت: “من فقط می خواستم جلو بیفتم و به مهاجمان حمله کنم.” “من احساس می کنم این بزرگترین تعدیل است که امسال انجام داده ام. وسایل من در منطقه کار می کرد. نمی‌خواستم از شمارش عقب بمانم و به مهاجمان برتری بدهم.»

رابی ری، استارتر مارینرز، چهار اینینگ اول را پشت سر گذاشت و در اینینگ پنجم ۳۶ زمینی به مشکل برخورد کرد. برنده حاکم جایزه AL Cy Young به برایان د لا کروز و جان برتی تک آهنگ های RBI را اجازه داد و سه نفر از جمله گرت کوپر را با بیس های پر بار پیاده روی کرد.

اندرسون که رالی اینینگ پنجم را با یک دبل آغاز کرد، گفت: «(ری) امشب غیر قابل باور بود. او اشتباهات زیادی مرتکب نشد و وقتی مرتکب شد، ما آماده بودیم. روشی که پیتینگ ما پیش رفته است، به نظر می رسد هر تهاجمی که بتوانیم جمع آوری کنیم، به ما اعتماد به نفس زیادی می دهد.»

ری (۱-۲) پس از پنج اینینگ بلند شد. او سه دوش، چهار ضربه را رها کرد، هشت ضربه را زد و چهار بار راه رفت.

ری گفت: “احساس خیلی خوبی داشتم، فرمان خیلی خوب بود، فستبال خوب بود، اسلایدر خوب بود.” این بهترین احساسی است که در طول سال داشتم. کوتاه آمدم و کمی تمرکزم را از دست دادم. خودزنی.»

د لا کروز و برتی بخشی از ترکیبی بودند که دان متینگلی، مدیر مارلینز، تماماً ضربه‌ای راست‌دست را در مقابل تیم چپ‌دست ری استفاده کرد.

متینگلی گفت: «همه نقشی در باشگاه ما دارند، و فکر می‌کنم این برای من و کادرمان بهتر است وقتی مهره‌ها جا بیفتند». همه چیزهایی دارند که ما از آنها انتظار داریم و به مرور زمان می دانند که همگی بخشی از آن هستند.”

آنتونی باس و کول سولسر، تسکین‌دهنده‌های میامی، هر کدام یک اینینگ بدون گل به ثمر رساندند و آنتونی بندر در نهم دو تک‌نفره را برای ششمین سیو خود انجام داد.

جی پی کرافورد سه ضربه از پنج ضربه مارینرز را داشت.

اسکات سرویس، مدیر مارینرز، گفت: «با انجام این بازی‌های سخت در برابر زمین‌های واقعاً خوب، باید راهی برای انجام آن پیدا کنید. “ما خوب هستیم. اینجوری به صورت رگه ای پیش میره اکنون فقط باید از آن عبور کرد.»

سیاتل اولین ضربه را به هومر برتر دیلن مور در سومین ضربه زد. مور برای اولین بازی خانگی خود در فصل، توپ سریع لوزاردو را از روی دیوار در مرکز چپ سوار کرد.

سوئیچ دوبل

لوئیس تورنس، شکارچی مارینرز، بازی را به عنوان بازیکن تعیین شده آغاز کرد، اما زمانی که آدام فریزیر در ضربات هفتم به تام مورفی ضربه وارد کرد، تورنس موقعیت را در نیمه پایانی به دست گرفت. این اقدام سیاتل را به قیمت مهاجم تعیین شده خود تمام کرد.

تماس نزدیک

ژسوس آگیلار به یک درایو خطی برخورد کرد که از پای مربی پایه سوم مارلینز، ال پدریک در پنجمین ضربه پرتاب شد. پدریک که در مرحله دوم به سمت دونده پایه د لا کروز قرار گرفته بود، روی زمین افتاد اما به سرعت به پاهای او رسید.

مارینرز حرکت می کند

اگر مایک فورد برای ملاحظات نقدی به غول‌های سانفرانسیسکو مبادله شد. فورد ۲۹ ساله ماه گذشته قراردادی در لیگ جزئی با سیاتل امضا کرد و فصل را در تریپل-آ تاکوما آغاز کرد. مارینرز در ۱۹ آوریل فورد را به باشگاه لیگ اصلی ارتقا داد قبل از اینکه روز دوشنبه برای منصوب شدن تعیین شود. … استوارت فرچایلد از تریپل-آ تاکوما فراخوانده شد.

دیاز معامله

مارلینز آی‌ف آیسان دیاز را به خاطر ملاحظات نقدی یا نام‌گذاری یک بازیکن به جاینت سانفرانسیسکو مبادله کردند. دیاز در طول تمرینات بهاری برای انجام وظیفه تعیین شد و فصل را در باشگاه Triple-A میامی در جکسونویل آغاز کرد. با جدایی دیاز، چهار بازیکنی که میامی در سال ۲۰۱۸ برای کریستین یلیچ به دست آورد، دیگر در این سازمان نیستند.

اتاق مربی

مارینرز: آف میچ هانیگر (پیچ خوردگی قوزک پای راست بالا) در لیست ۱۰ روزه مصدومان قرار گرفت. هانیگر روز شنبه تحت MRI قرار گرفت و سرویس گفت که این آزمایش شدت آسیب را تایید کرد.

مارلینز: RHP Sixto Sánchez (جراحی شانه راست) از ارتفاع ۴۵ فوتی پرتاب می کند.

تا بعدی

RHP Logan Gilbert (3-0، ۰.۴۰) فینال سری را برای مارینرز در روز یکشنبه آغاز خواهد کرد و مارلینز با RHP Sandy Alcantara (2-1، ۱.۷۸) همراه خواهد شد.

حق چاپ ۲۰۲۲ آسوشیتدپرس. تمامی حقوق محفوظ است. این مطالب نباید منتشر، پخش، بازنویسی یا توزیع مجدد شود.

به خبرنامه ما بپیوندید تا آخرین اخبار را مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر