لوسی واتسون ، ستاره ساخت چلسی ، با دوست پسر خود جیمز ایمز دانمور ازدواج کرد


 • ما برای محصولات خریداری شده با برخی پیوندها در این مقاله کمیسیون دریافت می کنیم.

 • لوسی واتسون ، ستاره ساخت چلسی ، در یک مراسم مخفی زیبا با جیمز ایمز دانمور ازدواج کرد.

  لوسی واتسون ، ستاره ساخت چلسی تأیید کرد که با نامزدش جیمز ایمز دانمور در طی یک مراسم مخفیانه در جزیره زیبای یونان ازدواج کرده است.

  ستاره واقعی در سپتامبر گذشته در تعطیلات خود در یونان با دوست قدیمی خود جیمز ایمز دانمور نامزد کرد.

  این زوج برای اولین بار در مجموعه Made in Chelsea ملاقات کردند و در سال 2015 ، قبل از خرید اولین خانه با هم در سال 2017 ، ملاقات کردند.

  و اکنون لوسی تأیید کرده است که آنها با ارسال یک عکس سفید و سفید زیبا از بوسه “شوهر” خود در دریا ، که در آن لوسی لباس عروسی افسانه ای سفید با نوارهایی مانند زرد بل پوشیده است ، در تماس هستند. لباس مجلسی از Beauty and the Beast.

  او فقط آن را امضا کرد ، ’12 .09.21 ‘ وقتی ازدواج کردند ، جیمز ایمز عکسی از خودش و لوسی را بارگذاری کرد که با هم به کنار دریا در کفالونیا قدم می زنند ، زیرنویس کرد: “من و همسرم.”

  شایعات مبنی بر اینکه لوسی و جیمز ایمز به طور مخفیانه ازدواج کرده اند زمانی شروع شد که ستاره فیلم ساخت چلسی اوش اوشوا “P. E. پترسون “یک عکس از ستارگان کنسرت خود سام تامپسون با لونان اوهرلیه یک روز قبل منتشر کرد. “قبل از طوفان استراحت کنید ، وقتی این دو روز خاصی را جشن می گیرند.”

  و طرفداران چشم عقابی متوجه لوسی واتسون شدند که عکسی از جیمز ایمز دانمور ، با روبان طلا با حلقه ازدواج به اشتراک می گذارد.

  اما لوسی تأیید کرد که این زن و شوهر پس از به اشتراک گذاشتن یک ویدئوی زیبا در راهرو خود ، هنگامی که شوهر ناتالی کول بازیگر فیلم This Will Be بود ، مخفیانه ازدواج کردند.

  و هم بازیگران سابق تبریک خود را به این زوج خوشبخت ارسال کردند. اشلی جیمز ایمز نوشت: “لباس ، تبریک می گویم” کی Binky Felstede گفت:

  و طرفداران نوشتند: خیلی زیبا ❤️ ‘ یکی دیگری را اضافه کرد ، “اوه ، من این را انتظار نداشتم !!”

  برای اعلام نامزدی خود ، لوسی از غروب بی نظیر آنها در یک قایق بادبانی عکس گرفت با این عنوان: “برای همیشه ببین” انگشتر الماس با ایموجی.

  لوسی در مورد نامزدی عاشقانه گفت: به قایق دستور داد همه چیز را برنامه ریزی کند.

  “قایق شوکه کننده بود ، من سعی می کردم مطالبی را برای هتل بدست آورم. ما یک شام کامل وگان و شامپاین خوردیم و به یک تور خصوصی دیوانه وار در جزایر رفتیم. برخی از زیباترین صحنه هایی که تا به حال دیده ام.

  “ما رفتیم تا با هم عکس بگیریم ، او روی یک زانو بود. من واقعاً در شوک بودم ، قلب من حدود 3 ثانیه تند نمی زد.

  “سپس ما روز را در قایق گذراندیم و بهترین زمان را با زوج دیگری که با آنها دوست بودیم گذراندیم و غروب خورشید را تماشا کردیم. عالی بود. “  دیدگاهتان را بنویسید