لیام مینارد، کاندیدای هیئت مدیره پارک ونکوور گرینز پاتس انصراف داد


لیام مینارد در وب‌سایت خود می‌گوید که او همان کمیسر پارک «مدرن» خواهد بود که ونکووری‌ها به دنبال آن هستند – یک متخصص در مواردی بیش از چمن‌زار و استخر.

اما این حزب گفت که رئیس ۲۷ ساله سابق انجمن فالز کریک در مدیریت اطلاعات تماس محرمانه برای حامیان گرین ونکوور متخصص نیست.

در نتیجه نقض ادعایی اطلاعات، مینارد پس از کسب نامزدی برای هیئت مدیره پارک در اوایل سال جاری از لیست حذف شد.

پیت فری، عضو شورای سبز در بیانیه مطبوعاتی حزب گفت: “سبزها ۱۰۰٪ به شفافیت، حریم خصوصی حامیان ما و قانون متعهد هستند.” «حزب، نامزدهای معتبر و مقامات منتخب خود را با استانداردهای اخلاقی بسیار بالا نگه می‌دارد و نسبت به اعمال غیرقانونی و غیراخلاقی تحمل صفر دارد.

فری افزود: «ما عمیقاً متأسفیم که نامزد تأیید شده قبلی ما اعتماد و اطمینان حامیان ما را نقض کرد. ما بررسی خواهیم کرد تا ببینیم چه کاری می توانیم برای محافظت بهتر از حریم خصوصی حامیان خود انجام دهیم.”

این حزب گفت که «دلایلی دارد که باور کند برخی یا تمام فهرست آن در اختیار کمپین پیشرفت ونکوور است». این سازمان از پروگرس ونکوور، که برای شهردار مارک موریسون نامزد شده است، خواسته است تا “تا زمانی که موضوع بررسی شود و لیست منحل شود، فوراً تمام ارتباطات کمپین را متوقف کند.”

سبزها همچنین اعلام کردند که مینارد به “استفاده و سوء استفاده غیر مجاز” از اطلاعات تماس هواداران اعتراف کرده است.

فرای افزود: “لیام اعتماد همکاران خود در حزب و مردم را شکسته است. من از اطلاع از این وضعیت عمیقاً ناامید شدم، اما هیئت مدیره را به دلیل اقدام سریع مطابق با اخلاق و ارزش های ما تحسین می کنم.

بیشتر

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر