لیانا دویل گوزمان، مدیرعامل جدید Folx در مورد نقش فناوری در بهبود مراقبت LGBTQIA+رفتن به دکتر می تواند یک موقعیت استرس زا باشد، اما بسیاری از افراد جامعه LGBTQIA+ همچنان با انگ و موانع اضافی برای مراقبت مواجه هستند. در واقع، بر اساس گزارش ها، بیش از یک سوم افراد در جامعه LGBTQIA+ در سال گذشته با نوعی تبعیض مواجه شده اند. مرکز پیشرفت آمریکا

“من فکر می کنم برای جامعه LGBTQIA+، که من بخشی از آن هستم، … بهترین سناریو این است که در تعاملات مراقبت های بهداشتی ما کمبود راحتی وجود داشته باشد. من برای خودم مثالی برای شما می زنم.” Liana Douillet Guzman گفت MobiHealthNews.

وقتی به دکتر می روم، از من می پرسند که چه نوع پیشگیری از بارداری هستم در، و باید توضیح بدهم که من از کنترل بارداری استفاده نمی کنم، زیرا من با یک زن ازدواج کرده ام و به طور تصادفی باردار نمی شویم. و این لحظه ای است که من در چشمان آنها جستجو می کنم تا ببینم چگونه برای آنها فرود می آید. آیا این آنها را پرتاب می کند، و [I] جای تعجب است که آیا این بر مراقبت های بهداشتی که دریافت می کنم تأثیر می گذارد؟

Douillet Guzmán گفت که این اغلب بهترین حالت است، زیرا او منابعی دارد که در صورت عدم حمایت، پزشک دیگری را انتخاب کند. با این حال، بسیاری از آن آزادی را ندارند.

Douillet Guzman اکنون در حال تلاش برای تغییر آن است الگو از طریق فناوری او زمام امور را در دست می گیرد Folx، یک شرکت سلامت دیجیتال متمرکز LGBTQIA+، از بنیانگذار AG Breitenstein. Folx که در سال ۲۰۲۱ راه اندازی شد، یک شرکت نسبتا جوان در دنیای دیجیتال است. توجه سرمایه گذاران را به خود جلب کرده و کمتر از ۳۰ میلیون دلار سرمایه گذاری خطرپذیر به دست آورده است. این شرکت در حال حاضر طرح‌های درمانی برای درمان جایگزینی هورمونی تأییدکننده جنسیت، PrEP، درمان اختلال نعوظ، محتوای آموزشی و جامعه‌ای از ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی آموزشی دگرباش و ترنس ارائه می‌دهد.

این شرکت بخشی از یک روند نوظهور شرکت‌های سلامت دیجیتال که به دنبال رفع نیازهای افراد LGBTQIA+ هستند، که شامل مشاوره پراید، سلامت شامل و Plume می‌شود.

دامپزشک Optum Ventures AG Breitenstein بنیاد Folx بر اساس تجربیات خود در زمینه مراقبت های بهداشتی است و همچنان به عنوان رئیس اجرایی هیئت مدیره در شرکت درگیر خواهد بود.

“من FOLX Health را به دلیل تجربه و ناراحتی خودم به عنوان یک لزبین غیر باینری که در سیستم مراقبت های بهداشتی خراب برای جامعه دگرباش و ترنس جستجو می کند، شروع کردم. برایتنشتاین در بیانیه‌ای گفت: FOLX از زمان عرضه تجاری ما در ماه مارس گذشته با سرعت فوق‌العاده رشد کرده است.

«اکنون FOLX آماده است گام بزرگ بعدی خود را بردارد تا مدل جدیدی از مراقبت را به کل جامعه LGBTQIA+ ارائه دهد، و لیانا فرد مناسبی است که ما را در مرحله بعدی رشد هدایت کند. او مهارت‌ها و تجربیاتی را که FOLX برای رسیدن به جامعه ما به آن نیاز دارد، به ارمغان می‌آورد و مکالمه را در مورد چگونگی تغییر شکل توجه خود در مورد سلامت و مراقبت‌های بهداشتی هدایت می‌کند.

“او باعث رشد بیش از حد در بازارهای مستقیم به مصرف کننده و کارفرما به عنوان یک رهبر عملیاتی و بازاریابی شده است. او چشم اندازی تازه به ارمغان می آورد و ارزش های ماموریت محور ما برای ارائه مراقبت های بهداشتی در دسترس برای این جامعه منحصر به فرد و پر جنب و جوش را به اشتراک می گذارد. “

این اولین تلاش Douillet Guzman در مراقبت های بهداشتی است. پس از مدت کوتاهی به عنوان مشاور حقوقی، او تصمیم گرفت به سمت بازاریابی حرکت کند. با این حال، در طول سال ها او کلاه های زیادی بر سر گذاشته است. او به عنوان مدیر عامل در بلاک چین و اخیراً به عنوان مدیر ارشد بازاریابی در Skillshare خدمت کرد.

Douillet Guzmán گفت که لزوماً در هنگام استخدام به دنبال نقش های مدیرعامل نبود.

“اما همانطور که در مورد Folx بیشتر یاد گرفتم، احساس کردم که یک در میلیون فرصت برای انجام کاری که عمیقاً به آن اهمیت می‌دهم و برای من فوق‌العاده شخصی است و انجام آن در شرکتی که معتقدم می‌تواند تغییر کند، احساس می‌شود. ، فقط نمی تواند تأثیر خود را ایجاد کند، بلکه در واقع می تواند صنعت را به عنوان یک کل تغییر دهد.”

دویله گوزمان گفت که کووید-۱۹ مراقبت‌های بهداشتی را در سراسر ایالات متحده تغییر داده و روشی را که بیماران می‌خواهند به مراقبت دسترسی داشته باشند.

“فکر می‌کنم همه ما در این همه‌گیری دیده‌ایم که دسترسی آماده به مراقبت‌های بهداشتی چقدر مهم است، و همچنین چقدر امکان‌پذیر است. فکر می‌کنم قبل از همه‌گیری ما را ملزم می‌کرد متفاوت فکر کنیم، این تصور وجود داشت که مراقبت‌های بهداشتی نمی‌تواند وجود داشته باشد. به صورت مجازی ارائه می شود، حداقل نه به طور موثر.

“و چیزی که ما پیدا می کنیم این است که در واقع وقتی مردم این دسترسی را دارند، احتمال بیشتری دارد. من می دانم که برای مثال، ممکن است نخواهم برای مراجعه به پزشک وقت ملاقات بگذارم، اما اگر بتوانم سریعا به یک تماس تلفنی از راه دور مراجعه کنید و فقط به برخی از سوالات پاسخ دهید، من این کار را انجام خواهم داد. و احساس قدرت بیشتری می کنم. بنابراین فکر می کنم که اتصال واقعاً مرحله بعدی مهمی برای مراقبت های بهداشتی است.”

این تغییر در پذیرش فناوری همچنین می‌تواند در بهبود مراقبت‌های بهداشتی برای رفع نیازهای LGBTQIA+ کلیدی باشد. او خاطرنشان کرد که بسیاری از افراد جامعه در مراقبت های بهداشتی با “بیوگرافی و دروازه بان” روبرو هستند.

او گفت: «من فکر می‌کنم اینها برخی از نقاط دردناکی هستند که فالکس و دیگران مانند ما می‌توانند به حل آنها کمک کنند. “این فقط تجربه مراقبت های بهداشتی فردی تر را ایجاد می کند، جایی که می دانید نه تنها، بلکه شفافیت، قابلیت اطمینان، و تایید، و پشتیبانی و توانایی شریک شدن در مراقبت های خود را به دست خواهید آورد. “

“مجازی دسترسی و سهولت را فراهم می‌کند. من فکر می‌کنم بسیاری از اعضای ما در بیابان‌های بالینی زندگی می‌کنند، جایی که در واقع به مراقبت‌هایی که سزاوارشان هستند دسترسی ندارند. و بنابراین فکر می‌کنم داشتن آن مولفه مجازی باعث می‌شود که ما به بسیاری از موارد بسیار در دسترس‌تر باشیم. یک مخاطب گسترده تر

“اما من همچنین می‌توانم دنیایی را ببینم که در آن ما بر روی برخی از تجربیات حضوری نیز لایه‌بندی می‌کنیم. و برخی از آن‌ها اعضای ما نیز تصمیم می‌گیرند که کدام تعاملات ناهمزمان در مقابل همزمان و کدام تعامل مجازی در مقابل حضوری باشد.”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر