لیلی رز دپ می گوید او سزاوار یک “باغ مخفی” از افکار در مورد پدر جانی دپ است.


  • لیلی رز دپ از اظهار نظر درباره جنگ حقوقی اخیر پدرش جانی دپ خودداری کرد.
  • دپ گفت که او “لایق” “باغ مخفی ایده های” خود است.
  • دپ افزود: «من اینجا نیستم که خودم را به دنیا بدهم تا زنده بخورم.

در مصاحبه اخیر با ال، لیلی رز دپ از اظهار نظر درباره آخرین اخبار در مورد پدرش جانی دپ و اختلاف حقوقی او با امبر هرد سابق خودداری کرد.

او با اشاره به اینکه مسائل زندگی پدرش «خصوصی» و «شخصی» است، اگرچه توجه رسانه‌ها باعث شد که «خیلی شخصی نباشند»، گفت: «احساس می‌کنم واقعاً لایق باغ ایده‌هایم هستم».

جنی، ۵۹ ساله، در سال ۲۰۱۹ پس از اینکه مدعی شد مقاله واشنگتن پست در سال ۲۰۱۸ حاوی اتهاماتی مبنی بر آزار خانگی است که به حرفه او لطمه زد، علیه هرد، ۳۶ ساله، ۵۰ میلیون دلار شکایت کرد. هرد در ژانویه ۲۰۲۱ یک شکایت ۱۰۰ میلیون دلاری تنظیم کرد و دادگاه در آوریل ۲۰۲۲ آغاز شد. دو ماه بعد، دادگاه با ۱۵ میلیون دلار خسارت برای دپ و ۲ میلیون دلار خسارت برای هرد به پایان رسید.

لیلی رز دپ

لیلی رز دپ در سال ۲۰۲۰.

Carway Tang/WireImage

به نوبه خود، دپ فقط می خواهد با کارش تعریف شود تا پدرش یا هر مرد دیگری در زندگی اش.

من همچنین فکر می‌کنم که اینجا نیستم که به جای کسی پاسخگو باشم، و احساس می‌کنم برای بسیاری از حرفه‌ام، مردم واقعاً می‌خواستند مرا از طریق مردان زندگی‌ام تعریف کنند، چه خانواده‌ام یا دوست پسرم، هر کسی که باشد. دب در ال گفت. “و من واقعاً آماده هستم که به خاطر چیزهایی که شما ارائه می دهید مورد ستایش قرار بگیرم.”

این بازیگر ۲۳ ساله قرار است در سریال آینده HBO “Idol” که توسط آبل تسفایه (با نام مستعار The Weeknd)، رضا فهیم و سام لوینسون ساخته شده است، نقش جوسلین خیالی را بازی کند. لوینسون همچنین سریال برنده جوایز شبکه “Euphoria” را ساخت که بازیگران زندایا و سیدنی سوینی را به یک استراتوسفر جدید از ستاره شدن سوق داد.

همانطور که در Elle گزارش شده است، دپ یک فرد معمولی است که والدینش سعی کردند تا حد امکان از او در برابر نورافکن محافظت کنند (مادر او خواننده، مدل و بازیگر ونسا پارادی است). این حرکت احتیاطی بر زندگی بزرگسالی او نیز تأثیر گذاشت.

دپ گفت: “من اینجا نیستم که خودم را به دنیا بدهم تا زنده زنده خورده شوم.”

لیلی رز دپ

آندریاس رنتز / گتی ایماژ

با این حال، او اعتراف کرد که هنرمندان می خواهند کاری بسازند که با مردم ارتباط برقرار کند، که گاهی اوقات می تواند مرزها را محو کند. اما پس از آن، مردم احساس می کنند که شما را می شناسند، حتی اگر شما را نشناسند، پیش می آید.

دپ می‌گوید وقتی در ملاء عام شناسایی می‌شود، می‌ترسد که مردم فکر کنند او «واقعاً عجیب یا بی‌ادب» است، در حالی که در واقعیت او «بسیار خجالتی و به نوعی مضطرب» است.

او ادامه داد: به همین دلیل است که دوست دارم کارم را انجام دهم و تا جایی که می توانم برای آن کار کنم و سپس به زندگی واقعی خود برگردم و فقط یک فرد عادی باشم.

او همچنین از این واقعیت که او را “بچه نبو” می نامند ناراحت نیست زیرا فکر می کند اینترنت بیشتر از تصمیم گیرندگان هالیوود به این موضوع اهمیت می دهد.

او می گوید: «در مورد زنان زیاد می شنوم، و فکر نمی کنم این اتفاقی باشد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر