لیلی کالینز ستاره امیلی پاریس با نامزدش چارلی مک داول ازدواج می کند


 • ما برای محصولات خریداری شده با برخی پیوندها در این مقاله کمیسیون دریافت می کنیم.

 • در پاریس ، لیلی کالینز ، ستاره امیلی با نامزد خود چارلی مک داول ازدواج کرد و خبر ازدواج آنها را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت.

  امیلی ، دختر نماد موسیقی فیل کالین ، اخبار را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و تعدادی عکس خیره کننده به اشتراک گذاشت او و چارلی را در روز بزرگ خود بغل کنید.

  تصویر اول نشان می دهد که تازه عروس ها در حال بوسیدن هستند و لیلی لباس عروس رالف لورن توری و خیره کننده به تن دارد.

  اویغورها یک تفریحگاه مجلل قرن نوزدهمی را در دوتون اسپرینگز ، کلرادو تأسیس کردند و مناظر طبیعی زیبا و طبیعی را برای عکس هایشان به آنها هدیه کردند.

  لیلی با اعلام خبر خوب به صورت آنلاین ، نوشت: “من هرگز نمی خواستم کسی غیر از شما باشم ، حالا من همسر شما می شوم. در 4 سپتامبر 2021 ، ما رسماً برای همیشه به یکدیگر تبدیل شدیم. فراتر از آن دوستت دارم charliemcdowell:… ⁣ ‘

  چارلی و لیلی در سال 2017 ملاقات کردند و در سال 2020 نامزد کردند. لیلی همچنین نامزدی خود را در اینستاگرام اعلام کرد و حلقه مجلل خود را به نمایش گذاشت.

  او گفت، کسی که هر روز قلب من را پر می کند ، از کاپوچینوی کامل صبح شما تا تخم مرغی که به من احساس می کند بی نهایت دوست دارم. تعطیلات شاد! charliemcdowell:به من نمی توانم برای همیشه با شما منتظر بمانم. “

  طرفداران و دوستان مشهور برای تبریک به این زوج عجله کردند.

  ونسا هاجنز ستاره موسیقی دبیرستان نوشت:مبارکت باشه عزیزم! ”

  ریس ویترسپون نیز اظهار نظر کرد. “او بسیار زیبا و خوشحال است. ‘

  Tan France ، ستاره Queer Eye ، که اخیراً از فرزند اولش با همسرش رابی استقبال کرده است ، گفت: تبریک عالی من برای تو بسیار خوشحالم ، زیبا. “

  دو عکس دیگر که لیلی به اشتراک گذاشته است نشان می دهد که او یک کاپشن توری مناسب با لباس رالف لورن ظریف خود پوشیده است ، که در پس زمینه سبز و روستایی خودنمایی می کند.

  این بازیگر زن نوشت که هرگز خوشبخت تر نبوده است…

  وی افزود: “آنچه که به عنوان یک افسانه شروع شد ، اکنون واقعیت ابدی من است.”

  این تصاویر در حال حاضر میلیون ها لایک ، صدها هزار نظر دارند ، به این زوج تبریک می گویند و نظر می دهند که چگونه لباس عروسی لیلی فوق العاده به نظر می رسید.

  یکی از طرفداران گفت. “DOR THE GORO OST AMENA GEE AEIK HARS I”.

  تبریک به لیلی و چارلی.  دیدگاهتان را بنویسید