لیندسی گراهام توسط رئیس جمهور به دلیل شعارهای “سرکش” مورد انتقاد قرار گرفت – WebShow Tech


۱۶۶۱۹۴۵۴۴۸

بایدن با لیندسی گراهام برای اظهار نظرهای “شورشی” تماس گرفت

جو بایدن روز سه شنبه سناتور لیندسی گراهام را به دلیل پیش بینی “شورش های خیابانی” به دلیل اتهام احتمالی مبنی بر اینکه دونالد ترامپ پس از خروج از کاخ سفید اسناد طبقه بندی شده را گرفته است، سرزنش کرد.

رئیس جمهور آمریکا در سخنرانی خود در دانشگاه ویلکس در پنسیلوانیا گفت: «هیچکس انتظار ندارد سیاست یک شیرینی باشد.

او می گوید: “گاهی اوقات او بد است. اما تصور اینکه شما تلویزیون را روشن می کنید و می بینید که سناتورهای ارشد و اعضای کنگره می گویند، “اگر این و آن اتفاق بیفتد، خون در خیابان ها می آید، ما کجا هستیم؟ ما کجا هستیم. او با اشاره به اظهارات آقای گراهام در فاکس نیوز گفت.

۱۶۶۱۹۴۱۸۰۰

چگونه دموکرات ها اکثریت خود را در پارلمان حفظ کردند؟

در بیشتر سال گذشته، بسیاری از ناظران سیاسی تصور می‌کردند که دموکرات‌ها احتمالا اکثریت خود را در مجلس نمایندگان از دست می‌دهند، اگر نه در سنا، تا حد زیادی به دلیل محبوبیت کم جو بایدن و افزایش تورم.

اما جان دلا ولپ، مدیر نظرسنجی در مدرسه سیاست کندی هاروارد، گفت که او همیشه این حکمت را زیر سوال می برد.

وی گفت: اگر به رای مخاطبان نگاه کنید، بین آن زمان تا امروز، بیش از چهار امتیاز انحراف نداشته است. بستگی ندارد. فکر نمی کنم جمهوری خواهان بیش از چهار امتیاز جلوتر باشند. امروز، اساساً صاف است.”

۱۶۶۱۹۳۸۲۰۵

چرا بایدن و ترامپ به سمت ویلکس بار می روند؟

جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده روز سه شنبه برای رسیدگی به خشونت های اسلحه به ویلکس بار، پنسیلوانیا سفر خواهد کرد.

سپس، روز شنبه، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق، به همان شهر کوچک برای تظاهرات در موهگان سان آرنا در حمایت از مهمت اوز، نامزد جمهوری‌خواه سنا پنسیلوانیا و داگ ماستریانو می‌رود.

در ظاهر، دیدن دو رئیس جمهور از شهری با جمعیت کمتر از ۴۱۰۰۰ نفر در فاصله دو ساعتی از فیلادلفیا، تعجب آور است.

اما در حالی که ظاهراً این سفرها حول محور آقای بایدن است که دستور کار خود را تبلیغ می کند و آقای ترامپ تلاش می کند رای دهندگان را برای نامزدهای مورد علاقه خود جمع کند، چشمان هر دو نفر در سال ۲۰۲۴ آموزش دیده است. آقای ترامپ مطمئناً خواهان دیدار مجدد با آقای بایدن است. – مکان هایی مانند Wilkes Barre برای هر یک از نامزدها بسیار مهم خواهد بود.

بیشتر بخوانید از اریک گارسیا:

۱۶۶۱۹۳۴۶۲۵

ما باید عمل کنیم: بایدن درخواست خود را برای به روز رسانی ممنوعیت سلاح های تهاجمی تجدید می کند

رئیس جمهور جو بایدن روز سه شنبه درخواست خود را از کنگره برای تصویب نسخه به روز شده ممنوعیت تفنگ های نیمه اتوماتیک به سبک نظامی که سنگ بنای قانون مبارزه با جرم و جنایت در سال ۱۹۹۴ بود که او را به عنوان یک سناتور معرفی کرد، تجدید کرد.

بایدن در یک رویداد در ویلکس بار، پنسیلوانیا، درخواست خود را برای ممنوعیت به روز شده سلاح های تهاجمی برای برجسته کردن آنچه دولتش آن را “طرح امن تر آمریکا” خواند، تجدید کرد. او گفت که ممنوعیت انواع تفنگ‌های نظامی که در سال‌های اخیر به سلاح منتخب تیراندازان دسته‌جمعی تبدیل شده‌اند، طبق قانون جوامع امن‌تر – اولین قانون کنترل اسلحه که توسط کنگره در دهه‌ها تصویب شد، یک “اقدام معقول” است. این قانون در اوایل سال جاری امضا شد.

سخنرانی اندرو فاینبرگ رئیس جمهور را تماشا کنید.

۱۶۶۱۹۳۱۰۰۰

اوراق بایدن نشانه انتخاب مجدد او نیست

یکی از مقامات کمیته ملی دموکرات گفت که فرمی که کمیته مبارزات انتخاباتی جو بایدن در ۳۰ اوت به کمیسیون انتخابات فدرال ارسال کرد، نشان دهنده پیشنهاد قریب الوقوع انتخابات مجدد نیست.

روز سه شنبه، کمیته ۲۰۲۰ آقای بایدن «بیانیه مقررات» به روز شده خود را «بایدن برای رئیس جمهور» به کمیسیون انتخابات فدرال ارائه کرد.

اما این مقام دموکرات گفت بستگی ندارد ارائه روتین بود

جزئیات با اندرو فاینبرگ.

۱۶۶۱۹۲۳۸۰۰

هزینه های امنیتی ماندلا بارنز به یک موضوع انتخاباتی تبدیل شده است

ماندلا بارنز، ستوان ویسکانسین، یک دموکرات که برای انتخابات مجلس سنای ایالات متحده نامزد می شود، بیش از ۱۰ برابر ساعت های امنیتی قبلی خود ساعت داشته است، موضوعی که سناتور جمهوری خواه مطرح می کند. ران جانسون در رقابتی داغ در حال صعود است.

۱۶۶۱۹۱۷۵۲۵

کمپین فترمن از بایدن می‌خواهد علف‌های هرز را جرم‌زدایی کند

جان فترمن نمی‌خواهد از رقیب جمهوری‌خواه خود مهمت اوز در مورد حمایت او از جرم‌زدایی حشیش، یا هرگونه تلاشی توسط پزشک تلویزیونی که نامزد حزب جمهوری‌خواه تبدیل شده است برای مخلوط کردن علف‌های هرز با “جنایت‌های بسیار مضر” بشنود.

نامزد دموکرات پنسیلوانیا برای مجلس سنای ایالات متحده، پیش از سفر برنامه ریزی شده رئیس جمهور به پیتسبورگ برای روز کارگر، دولت جو بایدن را برای غیرقانونی کردن ماری جوانا تحت فشار قرار داد و در پیام تبلیغاتی خود گفت که زمان حذف ماری جوانا از بیشتر دولت فدرال فرا رسیده است. دسته محدودی از مواد مخدر با هروئین و ال اس دی.

۱۶۶۱۹۰۵۸۲۵

تصویری از بایدن در حال صحبت با مردی بی خانمان بیرون از سینما منتشر شد

به لطف پست محبوب ردیت، عکسی از رئیس جمهور جو بایدن در حال صحبت با فردی که به نظر می رسد یک فرد بی خانمان است، دوباره ظاهر شد.

این پست با عنوان «فیلم بایدن برای صحبت با مرد بی‌خانمان با خانواده‌اش یک لحظه طول می‌کشد» نشان می‌دهد که بایدن در یک خیابان عمومی خمیده است و با مردی با پیراهن خاکستری و ژاکت مشکی صحبت می‌کند. این نشریه تا روز دوشنبه بیش از ۷۶۰۰۰ نامزد داشت.

۱۶۶۱۹۰۲۲۲۵

پنسیلوانیا در رقابت فرمانداری با دموکرات ها بر سر سیاست های کووید شکست می خورد

جاش شاپیرو به عنوان دادستان کل بارها برای دفاع از فرماندار پنسیلوانیا به دادگاه رفته است. دولت تام ولف با چالش‌های قانونی در خصوص دستورات و تعطیلی‌های دوران همه‌گیری مواجه است.

اکنون، در حالی که او برای جانشینی وولف به عنوان فرماندار نامزد می‌شود، شاپیرو می‌گوید که با برخی از همان اقدامات مهار کووید-۱۹ که دموکرات همکارش برای کمک به مدیریت بدترین بیماری همه‌گیر بیش از یک قرن اخیر در کشور استفاده کرده است، مخالف است.

۱۶۶۱۸۹۸۶۲۵

بایدن در روز کارگر به میلواکی و پیتسبورگ رفت

رئیس جمهور جو بایدن قصد دارد در روز کارگر، دو ماه قبل از انتخابات، از ویسکانسین و پنسیلوانیا بازدید کند.

کاخ سفید و اتحادیه های کارگری روز دوشنبه گفتند که بایدن در جشن روز کارگر میلواکی سخنرانی خواهد کرد و به پیتسبورگ سفر خواهد کرد، جایی که دیگر رهبران ملی کارگری در رژه روز کارگر آن شهر شرکت می کنند. به گفته کاخ سفید، بایدن قصد دارد «روز کارگر و کرامت کارگران آمریکایی را جشن بگیرد».

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر