مؤسس خیریه یورک در میان کسانی که برای دریافت مدرک تعیین شده اند – اسپید خبر


یک مؤسس خیریه یورک و یک رهبر کولی از جمله کسانی هستند که در این هفته از دانشگاه یورک مدرک افتخاری دریافت می کنند.

این دانشگاه به عنوان بخشی از مراسم فارغ التحصیلی خود که از فردا (سه شنبه) آغاز می شود و تا جمعه ادامه دارد، به چهره های برجسته سلامت، تجارت، مبارزات انتخاباتی، اقتصاد، تاریخ جوایز اهدا می کند.

کسانی که به خاطر “کمک برجسته” خود این تقدیر را دریافت کردند عبارتند از جراح پروفسور استفان لوسون، که یکی از بنیانگذاران York Against Cancer در سال ۱۹۸۷ بود. این موسسه خیریه بیش از ۲۰ میلیون پوند برای کمک به بهبود مراقبت از بیماران سرطانی در شهر و اطراف آن جمع آوری کرده است.

این به ایجاد یک مرکز مراقبت از سرطان، یک واحد شیمی درمانی سیار، و همچنین کمک مالی برای پرستاران متخصص تحقیقات بالینی و پرستاران متخصص سرطان شناسی کمک کرده است. York Against Cancer تحقیقات مشترک بین بیمارستان یورک و دانشگاه یورک را تقویت می کند.

ویولت کانن، مدیر ارشد اجرایی York Traveler’s Trust است. کولی رومی متولد یورکشایر در یک خانواده کولی سنتی بزرگ شد که بیشتر سال های شکل گیری خود را در کنار جاده زندگی می کرد. ویولت به عنوان کارگر جوان آموزش دید، که منجر به نقش‌های مختلف مختص مسافر کولی از جمله محقق، نویسنده و تبدیل شدن به صندلی افتتاحیه شبکه شمالی مردم مسافرت شد.

روری سلان جونز روزنامه نگار و نویسنده فناوری است. او به مدت ۳۰ سال به عنوان گزارشگر بی بی سی کار کرد و در بیشتر آن زمان اخبار تجاری و فناوری را پوشش داد. او در سال ۱۹۸۱ به عنوان محقق در برنامه Look North به بی بی سی ملحق شد، قبل از اینکه به لندن رفت تا به عنوان تهیه کننده در اتاق خبر تلویزیون و در برنامه Newsnight کار کند.

پروفسور دایان کویل، اقتصاددان، استاد سیاست عمومی بنت در دانشگاه کمبریج است. دایان یکی از مدیران مؤسسه بنت است، جایی که او تحقیقاتی را با موضوعات پیشرفت و بهره‌وری رهبری می‌کند.

کیت راورث یک اقتصاددان زیست‌محیطی است که «روی مناسب‌سازی اقتصاد برای واقعیت‌های قرن بیست و یکم» متمرکز است.

لیزا اونگر باسکین مورخ و مجموعه دار است. او مجموعه‌دار مشتاق کتاب‌ها، دست‌نوشته‌ها، داستان‌ها، اشیاء و عکس‌های مستند زنان و کار است.

جاش برگر یک رهبر بین المللی در صنعت رسانه و سرگرمی است که بیش از ۳۵ سال تجربه دارد. او رئیس سابق و مدیر عامل برادران وارنر است. انگلستان، ایرلند و اسپانیا.

پروفسور تیموتی گارتون اش نویسنده و مورخ است. او استاد مطالعات اروپا در دانشگاه آکسفورد، استاد آیزایا برلین در کالج سنت آنتونی، آکسفورد، و عضو ارشد در موسسه هوور، دانشگاه استنفورد است.

در نهایت، مدرک افتخاری نیز به سانجی بانداری، رئیس Kick It Out، موسسه خیریه برتر برابری و شمول فوتبال انگلیس اعطا خواهد شد.

دانشگاه گفت سانجی “یک رهبر فکری فعال و شناخته شده در برابری، تنوع و شمول است.” او به مدت چهار سال عضو هیئت مستقل استاندارد برابری لیگ برتر بود و بخشی از بررسی پارکر تحت حمایت دولت در مورد تنوع قومیتی هیئت‌های مدیره بریتانیا است.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر