مایک دانلیوی، اولین فرماندار آلاسکا از سال ۱۹۹۸ – Webshaw Tech دوباره انتخاب شد


مایک دانلوی، فرماندار جمهوری‌خواه آلاسکا، دوباره انتخاب شد و اولین فرماندار ایالت از سال ۱۹۹۸ بود که دوره‌های متوالی را به دست می‌آورد.

دانلیوی پس از اعلام نتایج نهایی در روز چهارشنبه با بیش از ۵۰ درصد آرا برنده شد و این رقابت به عنوان رای انتخابی رتبه بندی شده طبقه بندی نشد.

دانلیوی که در دوره اول ریاست جمهوری خود با یدک کشی مواجه شد، در ماه نوامبر با این چالش کنار آمد. ۸ انتخابات از فرماندار سابق بیل واکر، مستقل. قانونگذار سابق ایالت گارا، یک دموکرات نیست. و چارلی پیرس جمهوری‌خواه، شهردار سابق منطقه که درخواست‌ها برای تعلیق کمپین خود را پس از شکایت زنی که در ماه اکتبر توسط زنی که گفته بود به او تجاوز جنسی کرده بود، رد کرد.

دانلیوی در طول مبارزات انتخاباتی خود را کمرنگ نگه داشت و واکر و خارا از تصمیم او برای حضور در بسیاری از مناظره ها پشیمان شدند.

اولین دوره ریاست جمهوری دانلوی در اوایل با تنش با قانونگذاران در هر دو حزب و تلاش برای واگذاری پول که به دلیل خشم عمومی نسبت به حق وتو و کاهش بودجه او برانگیخته شد، مشخص شد. حامیان فراخوان سال گذشته با نزدیک شدن به انتخابات فرمانداری تلاش های خود را کنار گذاشتند.

دانلیوی سود سهام پرداخت شده به ساکنان در سال جاری از صندوق ثروت نفت آلاسکا را به مبلغ ۳۲۸۴ دلار به ازای هر نفر همراه با یارانه انرژی یکباره ۶۶۲ دلاری اعلام کرد. او گفت که این پول در میان تورم و هزینه های انرژی به آلاسکا کمک خواهد کرد. درآمد سال گذشته ۱۱۱۴ دلار بود. یک فرآیند درخواست سالانه و شرایط اقامت برای واجد شرایط بودن برای سود سهام وجود دارد.

واکر گفت که او معتقد است پرداختی که قانونگذاران در اوایل سال جاری در بحبوحه افزایش قیمت نفت تصویب کردند، به نفع نامزدی دانلیوی بوده است.

او پس از انتخابات در مصاحبه ای گفت: «سخت است که با پولی که ارسال می شود بحث کنید.

مقدار قابل دسترس برای سود سهام برای سال ها با فرمولی تعیین شد. اما از آنجایی که فرماندار در سال ۲۰۱۶ با کمبود بودجه مواجه شد، واکر مقدار پول موجود برای چک را کاهش داد. این اندازه توسط قانونگذاران تعیین می‌شود که از درآمدهای حاصل از صندوق ثروت نفت که مدت‌ها برای پرداخت سود سهام استفاده می‌شد، برای کمک به پرداخت هزینه‌های دولت و محدود کردن درآمدهای قابل برداشت در هر سال استفاده می‌کنند.

دانلیوی سال ها تلاش کرد تا طبق فرمول قدیمی به سود برسد، اما فایده ای نداشت. او بعداً پیشنهاد کرد که برداشت درآمد سالانه ۵۰/۵۰ بین پرداخت سود سهام و مخارج دولت تقسیم شود. درآمد امسال با این رویکرد سازگار بود.

دو گروه منافع عمومی در ماه سپتامبر شکایتی را به آژانسی که قوانین مالی مبارزات انتخاباتی را در آلاسکا اجرا می‌کند، تسلیم کردند و به هماهنگی نامناسب بین کمپین دانلیوی و گروه ثالثی که از انتخاب مجدد دانلیوی حمایت کردند، شکایت کردند. کمپین هرگونه هماهنگی را تکذیب کرد. انتظار می رفت مدتی پس از انتخابات گزارش تحقیقی ارائه شود.

انتخابات ایالتی امسال اولین انتخابات از زمانی بود که هیئت دادگاه تجدیدنظر فدرال در سال گذشته برخی محدودیت‌ها را لغو کرد، از جمله محدودیت‌هایی که یک فرد می‌تواند برای آن نامزد معرفی کند.

گارا به ویژه از این تصمیم انتقاد کرد و مدیریت دانلیوی را به دلیل به چالش کشیدن حکم مقصر دانست. او در رسانه‌های اجتماعی گفت که «آنجا خواهد بود تا روی یک ابتکار رأی‌دهندگان برای بازگرداندن محدودیت‌های مشارکت کمپین آلاسکا کار کند، به طوری که صدای شما کمتر از صدای اهداکنندگان خارجی نباشد».

دانلیوی با نانسی دالستروم، قانونگذار سابق ایالتی، که در بیشتر دوره اول ریاست جمهوری دانلیوی اداره امور اصلاحات ایالتی را بر عهده داشت، بلیت مشترکی داشت. فرماندار کل بر انتخابات آلاسکا از جمله مسئولیت‌های دیگر نظارت می‌کند.

دوره جدید دانلیوی از اولین دوشنبه ماه دسامبر آغاز می شود.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر