ما داستان هایی را که جالب نیستند پوشش نمی دهیم! – تک بسته ۱۰۰


واشنگتن پست – یک خبرگزاری تحت کنترل یک میلیاردر فکر می کند رسانه ها باید این کار را انجام دهند هرگز کنترل شده توسط میلیاردرها – مواجهه با بحران هویت. که آنها تازه کشف شده آنها داستان «دقیق و مرتبط» (سخنان خود) را که بر نتیجه انتخابات ریاست جمهوری تأثیر گذاشت، سرکوب و تضعیف کردند. مانند بچه کوچکی که شوکه شد و انگشتش را گرفت (دوباره!) WaPo تعجب می کند: ما چه اشتباهی کرده ایم و چه چیزی می توانیم یاد بگیریم؟

توییتر با استناد به سیاستی در برابر مطالب هک شده، این داستان را به طور کامل ممنوع کرده و حساب نیویورک پست را به دلیل اشتراک گذاری آن به حالت تعلیق درآورده است. فیس بوک از ترس اینکه مبنی بر اطلاعات نادرست است، داستان را به الگوریتم هایی کاهش داد که فیدهای خبری کاربران را کنترل می کنند. این زنجیره‌ای از وقایع جرقه اتهاماتی مبنی بر پنهان کاری یا در بهترین حالت را برانگیخته است استاندارد دوگانه در برخورد با سیاستمداران محافظه کار و لیبرال از طریق رسانه ها و سایت های شبکه های اجتماعی.
پاسخ به هیچ یک از این دوراهی ها آسان نیست. درس سال ۲۰۱۶ با کنار گذاشتن مطالب مشکوک در بحبوحه درگیری های سیاسی آشکارا اشتباه بود. شاید درس ۲۰۲۰ این باشد که خطر سرکوب داستان های دقیق و مرتبط نیز وجود دارد.

فقط هیئت تحریریه WaPo به این نتیجه رسید (با احتیاط!) که «از سال ۲۰۱۶ به بعد رد صلاحیت شده اند. هر کس محتوای مشکوک” – این و آن. زیرا WaPo همیشه “ارزیابی لازم” را انجام نمی دهد. آسان جواب دادن به چرا به نظر میرسد آنها هر کس «منابع ناشناس» شایعات بی اساس درباره دونالد ترامپ را کاملا قابل اعتماد می دانند در حالی که آنها همیشه گزارش “ترس” همه چیز نکته منفی در مورد بایدن هنوز در مورد هیئت منصفه وجود دارد چرا که آنها غلط گزارش (اینجا، اینجا و اینجا) همیشه “خطا” آشکار است یک طرف. و در حالی که “ستون های مطبوعاتی” WaPo به دنبال روح می گردند، همه دانشجویان کالج در محوطه دانشگاه به سراغ آنها می آیند.

کریستوفر فیلیپس دانشجوی جدید در اجلاس سران درباره اطلاعات نادرست و فرسایش دموکراسی در دانشگاه شیکاگو است. درخواست شده است:

“همه شما در مورد ارائه اطلاعات نادرست فاکس نیوز صحبت کرده اید. اما CNN دقیقا با آنها همراه است. آنها نقشه روسی را هل دادند، شیرین کاری جوزی اسمولت را هل دادند و رنگ کردند [Supreme Court] عدالت [Brett] کاوانا متهم به تجاوز جنسی بود، نیک سندمن متهم به برتری طلبی سفیدپوستان بود، و بله، آنها داستان لپ تاپ هانتر بایدن را به عنوان اطلاعات نادرست روسی رد کردند.

در زمانی که روزنامه‌نگاران شرکتی بیش از مدافعان نظم و مشوق‌ها تبدیل شده‌اند، آیا زمان آن رسیده است که توپ اخلاق روزنامه‌نگاری را مرده یا خارج از کار اعلام کنیم؟ به نظر می رسد که همه اشتباهات عمده رسانه ها به طور جادویی در یک جهت است. “آیا ما انتظار داریم باور کنیم که همه اینها فقط یک تصادف است یا چیز دیگری پشت آن وجود دارد؟”

و در حالی که واشنگتن پست بسیار کوچک است پنیر در Mea Culpa، سایر رسانه‌های خبری قبلاً گزارش داده‌اند که هر گونه خود بزرگ‌نمایی به شدت ضروری نیست.

اینجا برایان استلتر است واقعا بیان می کند که اگر به هر یک از چیزها اعتقاد داری، فقط عزیزم ثبت شده استحتما CNN را ندیده اید:

“در خودم واقعا پاسخ شما و من می آیم و با شما مفصل صحبت می کنم، این است که شما تعریف می کنید کانال های مختلف از آنچه من می بینم، اما می فهمم که اینطور است رمان محبوب جناح راست درباره CNN

اگر یک ناهار خوب برای برایان بخرید، او به سطح شما می رسد و با باور آنچه که چشمان دروغگوی شما در CNN دیده است، توضیح می دهد. یک گزارش در شش سال گذشته، فقط «کامبو جناح راست» را می‌خرید.

این تشویق از اقیانوس اطلس موافق باشید: “اگر خارج از حباب فاکس نیوز زندگی می کنید، وقت خود را برای یافتن اطلاعات خارج از رسانه های شرکت تلف می کنید.” در اینجا روایت او از افشاگری هانتر بایدن در اکتبر سال گذشته است:

“کسانی که خارج از حباب فاکس نیوز زندگی می کنند و می خواهند در آنجا بمانند البته شما نیازی به یادگیری هیچ یک از این موارد ندارید [Hunter Biden story]. با قضاوت بر اساس آنچه منتشر شده است، بدترین چیزی که یک کش ایمیل هوشمند می تواند فاش کند (اگر درست باشد) این است که برخی از افراد غیرجذاب به دنبال استفاده از نام خانوادگی و مخاطبین هانتر بایدن برای گرفتن معاملات تجاری یا بازدید از کاخ سفید هستند زیرا آنها چنین بودند. خودشان با این حال، مشتریان ما قبلاً در مورد دخالت هانتر بایدن با افراد غیرجذاب و مبارزه او با اعتیاد می دانیم. همچنین می دانیم که در شرایط عادی روزانه ده ها نفر از کاخ سفید دیدن می کنند. در مقیاس وسیع، سوء رفتار توسط سیاستمداران و همکاران آنها، ثبت چنین چیزهایی دشوار است. برای مثال، او آن را با قرارداد هتل مستند خانواده ترامپ با یک خانواده تجاری آذربایجانی مرتبط با سپاه پاسداران ایران مقایسه کرد. یا استفاده آشکار خانواده ترامپ از موقعیت‌هایشان برای انتقال پول به شرکت‌هایشان. یا سوء استفاده غیرقانونی ترامپ از بنیاد خیریه اش. یا حساب بانکی تجاری مخفی رئیس جمهور در چین.

او با دانش آموز دیگری به نام دانیل اشمیت روبرو شد. Applebaum نسبت به موارد زیر خوشبین است:

نظرسنجی بعدی نشان داد که اگر رای دهندگان از محتویات لپ تاپ آگاه باشند، ۱۶ درصد از رای دهندگان بایدن به گونه ای متفاوت عمل می کنند. آیا فکر می‌کنید رسانه‌ها وقتی لپ‌تاپ هانتر بایدن را به‌عنوان «اطلاعات نادرست روسی» رد کردند، رفتار نادرستی داشتند، و چه چیزی می‌توانیم از آن بیاموزیم تا مطمئن شویم آنچه را که «اطلاعات نادرست» می‌نامیم، در واقع اطلاعات نادرست است؟ “درست نیست؟”

این برنامه را تکان ندهید:

مشکل من با لپ تاپ هانتر بایدن این است که فکر می کنم کاملا بی ربط. منظورم این است که این اطلاعات نیست… من فکر نمی‌کنم روابط تجاری هانتر بایدن ربطی به اینکه چه کسی باید رئیس‌جمهور ایالات متحده باشد، داشته باشد. بنابراین، من فکر نمی کنم آنقدرها جالب باشد. این مشکل من با آن است و این خبر اصلی است.»

توجه داشته باشیم: پسر معاون رئیس جمهور که سابقه مبهم (احتمالاً جنایی) دارد و هیچ صلاحیت، تجربه یا تجربه ای ندارد، از موقعیت پدرش برای «کار کردن» میلیون ها نفر در کشورهای خارجی استفاده می کند در حالی که پدرش بر سیاست های آنها تأثیر می گذارد. تاریخچه ای از ایمیل ها، ویدئوها و شاهدان عینی وجود دارد که این داستان را ثابت می کند. با این حال، این تشویق – فردی که ادعا می کند خبرنگار است – “آن را جالب نمی داند.”

مگر اینکه هانتر بایدن دو بار بدون اطلاع پدرش نیروی هوایی را اخراج کند، هیچ راهی وجود ندارد که رئیس جمهور آینده از سوء استفاده ادعایی پسرش از روابط خانوادگی خود باخبر باشد. حتی اگر هنوز نتوانید ثابت کنید که “مرد بزرگ” کیست، این شگفت انگیزترین عملی است که تا به حال در تلویزیون ملی انجام شده است:

رئیس‌جمهور آینده رئیس‌جمهور ادعایی در جریان یک مناظره بزرگ آشکارا به مردم آمریکا دروغ گفت، و با این حال این تشویق همچنان یک «داستان کاملاً بی‌ربط» است. شما – البته مگر اینکه شما بیننده فاکس نیوز باشید! اگر می‌خواهید با او دوست شوید، داستان‌های «مستند» و کنایه‌های او را به «منابع ستاره‌ای» دنبال کنید: مجرمان محکوم، ستاره‌های پورن، قاتلان شخصیت‌های حرفه‌ای، و عوامل سیاسی فاسد.

ام‌اس. Applebam و ستایش شایسته او در رسانه های شرکتی بیان کرده اند که افرادی مانند فاکس نیوز فقط به زمین می رسند. کدام گزارش‌های منفی درباره رسانه‌های “مشروع” بایدن تمام تلاش خود را برای “محدود کردن دسترسی آنها” انجام داده‌اند، اما در نهایت، همیشه افراد “احمقی” وجود خواهند داشت که به جای خرید بدون سوال حساب رسانه‌ای این شرکت، به دنبال پاسخ هستند. صادق باش

فقط برای فکر کردن: تا به امروز، فاکس نیوز و سایر شبکه های “توطئه” (مانند این شبکه) همچنان به “دستاوردهای تاریخی” جو بایدن و مشکلات واقعی کشور، مانند “عدم کما” چشم پوشی می کنند. آنها تاکنون توجه عمومی را از ۶ ژانویه، “بدترین حمله تروریستی در تاریخ آمریکا” منحرف کرده اند. مانند “توطئه سوگند” تهاجم به مرزهای جنوبی، جنایات ویرانگر ایالت های آبی، هزینه زندگی شگفت انگیزو داستان “کمتر مهم” – “لپ تاپ از جهنم” هانتر بایدن.

واشنگتن پست:

اکنون، آنچه قانع‌کننده‌تر از ادعاهای مختلف درباره رفتار بایدن است، این سوال است: چرا این امر تأییدی بر داستانی است که اولین بار در پاییز ۲۰۲۰ منتشر شد؟ در حال ظهور است? هنگامی که نیویورک پست پرفروش انحصاری خود را در مورد محتوای لپ تاپ منتشر کرد که ظاهراً توسط یک ماهیگیر در یک تعمیرگاه دلاور رها شده بود، رسانه های جریان اصلی از پیگیری این ماجرا خودداری کردند.

“نابغه” واشنگتن پست اجازه داد مدتی در مورد آن فکر کنیم.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع انجمن برای مقاله اصلی RWR.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر